مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک شرکت در نیروی کار آمریکا سیاست مشورتی جلسه هیئت مدیره با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در کاخ سفید در واشنگتن 6 مارس 2019.

لی میلیس | ایسنا

اپل می تواند راه اندازی iPads ها جدید در سال آینده و یک جفت کامپیوتری اپل در سال 2022 “در اولین” TF اوراق بهادار تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت: در یک یادداشت جدید در روز پنج شنبه.

اپل در حال آماده سازی یک “مقرون به صرفه” 10.8 اینچی اپل است که می تواند راه اندازی در نیمه دوم سال 2020 و جدید مینی به اندازه اپل بین 8.5 و 9 اینچ بزرگ برای نیمه اول سال آینده این تحلیلگر گفت.

پیش بینی ها از شناخته شده اپل زنجیره تامین تحلیلگر نشان می دهد که اپل هنوز هم دارای چندین محصولات در خط لوله خود را برای راه اندازی در کوتاه مدت با وجود اختلال در صنعت الکترونیک از Covid-19. پیش بینی تاریخ برای اپل آستین بلند, شایعه, عینک, پروژه نشان می دهد که برای راه اندازی محصول جدید دسته است قریب الوقوع است.

“ما پیش بینی است که اپل به زودی راه اندازی جدید 10.8 اینچ, اپل و 8.5–9 اینچ, اپل, مینی مدل در 2H20 و 1H21 به ترتیب” Kuo نوشت: در توجه داشته باشید.

“دو جدید مدل اپل به دنبال خواهد داشت, آیفون, SE استراتژی محصول و فروش امتیاز خواهد بود که برچسب قیمت مقرون به صرفه و تصویب سریع تراشه” او ادامه داد.

اپل منتشر شد نسخه جدید از آیفون SE این بهار. این شرکت حداقل گران قیمت جدید گوشی, با شروع در $399 اما اپل سریعترین تلفن همراه تراشه در آن است. اپل در حال حاضر به فروش می رساند ورود به سطح اپل با 10.2 اینچ صفحه نمایش برای $329. Kuo برآورد هزینه کم مدل های حساب بین 60% و 70% از محموله های اپل.

اپل در حال کار بر روی مجازی و واقعیت افزوده را به عنوان یک پتانسیل جدید محصول دسته. Kuo معتقد است که اپل عینک سال دور و استفاده از گران روکش لنز برای نمایش محتوای دیجیتال تزیین در بالای جهان واقعی است.

“ورقه ورقه شدن هزینه های اپل, عینک بالا خواهد بود چرا که نیاز به لنز چند لایه laminations برای ایجاد نوآورانه MR/علیرضا کاربر تجربه” Kuo نوشت.

Kuo و تحلیل معمولا تمرکز بر روی شرکت هایی که فروش قطعات و مونتاژ خدمات به اپل و او با موفقیت پیش بینی نشده محصولات اپل در گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی