اپل در کنفرانس سالانه رفتن از راه دور — در اینجا چیزی است که شرکت کنندگان را بیشتر از دست

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک صحبت می کند در اپل در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس (WWDC) در سان خوزه مرکز کنوانسیون در سن خوزه کالیفرنیا در روز دوشنبه 4 ژوئن 2018.

جاش peter bradley | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

زمانی که اپل سالانه و جهانی توسعه دهندگان کنفرانس آغاز و در اواخر این ماه از آن خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت از قبلی خود 30 تکرار. به جای یک فرد در کنفرانس سان خوزه کالیفرنیا با احزاب, سوشی, شام و دست در کارگاه های آموزشی, WWDC برگزار خواهد شد آنلاین در این سال با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

برای قرعه کشی است که اپل به اصطلاح “کلیدی” در اولین روز این کنفرانس که در آن مدیر عامل شرکت تیم کوک و دیگر مدیران نشان می دهد آخرین نسخه آی فون, اپل, اپل واچ و مک نرم افزار که خواهد آمد در پاییز. مانند سال های قبل این سخنرانی خواهد بود, به صورت آنلاین در سراسر جهان است.

اما برای توسعه دهندگان که با نام مستعار گردهمایی “دوبله, دوبله” قابل رسم است این فرصت را به دریافت دقیق ویژگی های خود را با کمک پروژه های فعلی پس از نطق اصلی به پایان می رسد. در این سال به جای یک در یک زمان با کارکنان اپل آنها خواهید بود به تماشای فیلم های ضبط شده تقاضا برای محدود ویدئو کنفرانس نقاط و پرسیدن سوال در اپل توسعه دهنده مرجع تخصصی.

“WWDC است که توسعه دهندگان در سراسر جهان پرواز به تولید بالا با کیفیت رویداد برای یادگیری همه چیز, سوال در آزمایشگاه دریافت ایده و غیره. بنابراین اگر شما می خواهید به راه اندازی یک ایده بزرگ مانند حرکت SwiftUI شما باید برای به دست آوردن توسعه دهندگان هم به پرسش و همه چیز حل شد و در حرکت” Paul Hudson, نویسنده نرم با Swift و چهار بار WWDC شرکت کنندگان گفت.

اپل نه تنها بزرگ با تکنولوژی شرکت خود را به حرکت توسعه دهنده کنفرانس به صورت آنلاین تصویری-اولین قالب این سال — گوگل و مایکروسافت همین و Facebook لغو آن به طور کامل. اما WWDC یک رویداد مهم برای اپل به عنوان به خوبی به عنوان آن تنها با عموم کنفرانس و موفقیت آن فرمت جدید را تا حدی تعیین کنید که چگونه بسیاری از برنامه های بهینه سازی شده برای سیستم عامل های جدید راه اندازی خواهد شد در کنار نرم افزار های جدید در این پاییز. اپل گفت: در اخیر سالانه تشکیل پرونده که آینده خود را در عملکرد مالی بستگی دارد در بخش پشتیبانی از نرم افزار شخص ثالث توسعه دهندگان.

‘راست از دهان اسب’

همه توسعه دهندگان رفتن به WWDC — در سال گذشته, ترین بلیط توزیع شد از طریق یک قرعه کشی بنابراین برخی از افراد که می خواستم نمی توانستم.

77.5 درصد از پاسخ دهندگان به یک توسعه دهنده iOS نظرسنجی انجام شده در ماه دسامبر و ژانویه گفت که آنها باور دارند که این مهم به دنبال همراه با سیب ویدئوها و اخبار از راه دور و تنها 10 درصد گفت: این مهم به حضور اگر آنها به حال یک بلیط.

اما برای 6,000 که با حضور یک فرد در WWDC امسال از راه دور قالب را حذف دو تا از بزرگترین تساوی برای کنفرانس: با مهندسان اپل ساخته شده است که نرم افزار و شبکه های مشابه با فکر مردم و دوستان.

اپل گفت: در اوایل این هفته که آن ها بیش از 100 ویدئوها شامل مهندسان اپل در WWDC هفته. یک دسته از ویدئوها را آپلود شود هر صبح در 10در و می تواند در وب و یا در برنامه های کاربردی اپل. این یک جایگزینی برای کلاس مانند “جلسات” در موضوعاتی مانند اپل فروشگاه App نقد و بررسی فرآیند و یا خاص مختصات under-the-hood نرم افزار است که به طور سنتی برگزار شد در این کنفرانس مرکز.

“دوبله دوبله یکی از بهترین چیزها در مورد آن این است که تمام مذاکرات انجام شده توسط مهندسین ساخته شده است که این مسائل است. آنها انجام شده توسط بازاریابی و یا محصول مدیران” هادسون گفت. “مردمی در مرحله آنها گفت: ‘من کد این ویژگی بسیار زیبا و شما در حال گرفتن آن را مستقیما از دهان اسب است.”

علاوه بر جلسات اپل دارای “آزمایشگاه” که به شرکت کنندگان این شانس را به فرد کمک از یک سیب مهندس در یک موضوع خاص. در این سال به جای آزمایشگاه اپل تبدیل به ویدئو کنفرانس. هر کسی که ثبت نام حساب توسعهدهنده اپل قادر خواهد بود به درخواست یک آزمایشگاه قرار ملاقات و در دسترس بودن محدود است اپل گفت.

اپل نیز طراحی مجدد توسعه دهنده مرجع تخصصی بر روی وب سایت خود را به آن را آسان تر برای مردم را به پرسش از مهندسان اپل از راه دور. طراحی جدید راه اندازی خواهد شد در ژوئن 18.

از راه دور قالب را نیز محدود به جنبه های اجتماعی این کنفرانس است. در سال های گذشته شرکت کنندگان رفته اند به حوادث از جمله صبح اجرا می شود, سوشی, شام, و حتی سفر به Costco در WWDC هفته. شرکت کنندگان باید بازی جمع آوری یک مجموعه کامل از رایگان مینا پین که اپل داد. در این سال تمام است که لغو شده است.

بسیاری از توسعه دهندگان در پاسخ با تلاش برای ایجاد جامعه آنلاین با ایجاد شل گروه کشمکش توسعه دهنده وبلاگ و برنامه ریزی آنلاین زوم meetups. در Kickstarter طرفداران اپل را به پرداخت بیش از 15.000 دلار به صورت غیر رسمی WWDC مینا پین.

آدریان Eves یک توسعه دهنده iOS مستقر در آلاباما گفت: او قصد دارد به تمام WWDC هفته کار می کنند به طوری که او می توانید به دنبال همراه با فیلم ها و اطلاعیه ها. او ایجاد یک شل گروه به نام WWDC لابی به بحث در مورد اطلاعیه ها در زمان واقعی با طرفداران دیگر از جمله کارکنان اپل.

“از آنجا که همه چیز را از راه دور ما نیاز به یک راه برای انطباق با خودمان به این تجربه است. من به کنفرانس های مختلف و بهترین چیز این است که علاوه بر موضوع شبکه” Eves گفت.

در سمت به علاوه توسعه دهندگان خواهد شد صرفه جویی در مقدار زیادی از پول با سفر به سن خوزه. هتل ها اغلب به طور کامل رزرو شده در طول WWDC هفته و در سال گذشته یک بلیط برای این همایش هزینه $1,599 هر فرد است.

برای توسعه دهندگان مستقل و شرکت هایی که ارسال چندین نفر پس انداز می تواند قابل توجه باشد.

“WWDC در حال حرکت آنلاین فوق العاده برای توسعه دهندگان کوچکتر به خصوص کسانی که مستقر در خارج از کشور. حتی برای ما WWDC در حال حاضر ما را نجات بیش از 100.000 دلار در رویداد حمایت مالی سفر و اقامت آنجا که بسیاری از تیم ما این است که در اروپا بر اساس” گفت: Oleksandr Kosovan مدیر عامل شرکت MacPaw یک توسعه دهنده نرم افزار با تمرکز بر محصولات اپل.

به دلیل وجود خواهد داشت 6,000 مردم پمپاژ پول به رستوران ها و هتل ها و کافه ها در نزدیکی سن خوزه, مرکز همایش اپل در ماه مارس گفت که این برنامه ریزی به 1 میلیون دلار به محلی San Jose سازمان برای جبران از دست دادن درآمد. یک نماینده اپل کاهش یافته است به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمک مالی.

حتی با هزینه های بالای حضور و پتانسیل خطرات ایمنی در ارتباط با ادامه بیماری همه گیر وجود تقاضای قابل توجهی از توسعه دهندگان اگر WWDC می رود به یک فرد رویداد در سال آینده. Eves گفت: او را “کاملا” به سال آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme