اپل خواهد شد برخی از فروشگاه ها دوباره به عنوان Covid-19 موارد ظهور

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ارائه سخنرانی در یک رویداد خاص در سپتامبر 10 2019 در استیو جابز تئاتر در اپل در کوپرتینو کالیفرنیا پردیس.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

سهام نورد به تجارت پایین تر در روز جمعه پس از اپل گفت: آن را دوباره در برخی فروشگاه ها به دلیل اخیر خوشه از coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده

سهام اپل شد در مورد 0.5% اواسط روز کردن حدود 2 درصد از آن روزانه اوج.

در مجموع 11 فروشگاه های اپل را در فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و آریزونا شروع در روز شنبه. مشتریان که محصولات در این فروشگاه برای تعمیر خواهد شد که آخر هفته به دستگاه های خود را به عقب اپل گفت. همه فروشگاه ها شده بود دوباره باز پس اپل در ابتدا آنها را بسته در ماه مارس است.

“با توجه به زمان Covid-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت ما هستند به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها در این مناطق است. ما این مرحله را با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” یک سخنگوی اپل در بیانیه ای گفت.

اپل قبلا بسته فروشگاه خود را در سراسر جهان در ماه مارس در واکنش به Covid-19 بیماری همه گیر. فروشگاه شروع به دوباره باز کردن در هفته های اخیر با اقدامات ایمنی از جمله اجباری پوشش متوسط چک جلوگیری سمت وانت در برخی مناطق و خدمات با تعیین وقت قبلی.

اپل گفت: در اوایل این هفته است که این برنامه ریزی برای دوباره باز کردن فروشگاه در شهر نیویورک است و آن هدف برای بیش از 200 فروشگاه های ایالات متحده برای باز کردن در پایان هفته.

اعلام آمار سهام در سراسر هیئت مدیره به عنوان داو شد تا 47 امتیاز قبل از این خبر و پس از آن کاهش یافته است بیش از 230 امتیاز قبل از دوره نقاهت. اعلام تاثیر منفی می گذارد آجر و ملات خرده فروشان در خاص است.

لیست کامل از فروشگاه های اپل بسته شدن زیر است:

فلوریدا

– دریا مغازه

– نارگیل نقطه

کارولینای شمالی

– Southpark

– Northlake بازار

کارولینای جنوبی

– Haywood بازار

آریزونا

– چندلر مد مرکز

– Scottsdale, مد, مربع

– ارروهید

– SanTan ایجاد کرد

– اسکاتسدیل آریزونا چهارم

– La Encantada

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme