اپل دوباره نزدیک 30 بیشتر فروشگاه های خرده فروشی به عنوان coronavirus موارد سنبله

مشتریان راه دور قبل از ورود به یک فروشگاه اپل در طول فاز یکی از بازگشایی پس از COVID-19 مستند در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده در ژوئن 17 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

اپل نزدیک 30 اضافی در فروشگاه های ایالات متحده در این هفته این شرکت گفت: آوردن تعداد کل دوباره تعطیلی در ایالات متحده به 77 به عنوان Covid-19 موارد به سرعت در حال افزایش در مناطق مختلف در سراسر کشور است.

فروشگاه ها در, آلاباما, کالیفرنیا, گرجستان, آیداهو, Lousiana نوادا و اوکلاهما را فردا. فروشگاه های دیگر در فلوریدا می سی سی پی و تگزاس و یوتا بسته شده تا به امروز. اپل 271 فروشگاه ها در ایالات متحده است.

ارزش سهام اپل کاهش یافته است و در اطلاعیه برای رفتن منفی در معاملات روز چهارشنبه.

فروشگاه های اپل تمایل به بسیار قاچاق در مراکز خرید و مراکز, و این واقعیت که آنها دوباره بسته شدن در چنین تعداد زیادی دیده می شود به عنوان یک شاخص منفی چگونه هموار خرده فروشی عملیات می توانید دوباره شروع به در ایالات متحده در میان coronavirus.

یک سخنگوی اپل در بیانیه ای گفت: “با توجه به زمان COVID-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت ما هستند به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها در این مناطق است. ما این مرحله را با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

این تعطیلی اعلام کرد روز چهارشنبه شامل دو باقی مانده باز کردن فروشگاه ها در فلوریدا و همچنین به عنوان تعدادی از فروشگاه ها در اطراف منطقه لس آنجلس.

اپل یکی از اولین شرکت های بسته این فروشگاه ها در سراسر جهان در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. فروشگاه شروع به دوباره باز کردن در ایالات متحده آمریکا با اقدامات ایمنی از جمله پوشش و متوسط چک اما افزایش نرخ Covid-19 مجبور این شرکت به بسیاری از مکان های خود را در سخت ضربه متحده است.

لیست کامل دوباره بسته شدن این هفته زیر است:

بسته شدن در روز پنج شنبه:

آلاباما

– اجلاس

کالیفرنیا

– گلندیل ایرانیان

– نرتهریدگ

– پاسادنا

– بیشه

سوم سنت تفرجگاه

قرن شهر

– منهتن ایجاد کرد

– بورلی مرکز

– شرمن اوکس

– ورامين

– Los Cerritos

– The Americana at Brand

– والنسیا مرکز شهر

– باغ ویکتوریا

– اوکس

گرجستان

– کامبرلند بازار

– محیط

– لنکس مربع

– Avalon

بازار گرجستان

آیداهو

– بویس Towne مربع

لوئیزیانا

– باتون روژ

– Lakeside مرکز خرید

نوادا

– مد نشان می دهد

– فروشگاه انجمن

– شهر مربع

– Summerlin

اوکلاهما

– پن مربع

– وودلند هیلز

بسته به از شنبه:

فلوریدا

– St. Johns مرکز شهر

– دانشگاه مرکز شهر

می سی سی پی

– رنسانس در مستعمره پارک

تگزاس

– بارتون کریک

– دامنه Northside

– La Cantera

– ستاره شمال

– ناکس خیابان

– Northpark مرکز

– Dallas

– Ciello ویستا بازار

– ساوتلیک مربع شهر

– دانشگاه پارک روستا

یوتا

– ایستگاه پارک

– شهر نهر مرکز

– محل مد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme