اپل به تازگی ساخته شده آن را آسان تر برای باز کردن قفل گوشی خود را بدون FaceID چرا که بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک

ناصرو | No comments

یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ با استفاده از تلفن همراه خود را در حالی که راه رفتن گذشته اپل, آیفون, تبلیغات در باغ جاده در سنگاپور است.

وی Leng تی | بلومبرگ | گتی ایماژ

اپل بهینه سازی آن با سیستم تشخیص صورت به آن را آسان تر برای باز کردن قفل آی فون خود را در حالی که با پوشیدن ماسک.

این نیشگون گرفتن و کشیدن از جمله در iOS 13.5 منتشر شده در چهارشنبه ظریف است. کاربران با به روزترین نرم افزار خواهد شد در حال حاضر یک فرصت برای خود را وارد کنید رمز عبور و یا رمز عبور زمانی که آنها ضربه تند وشدید زدن به بالا و FaceID کار نمی کند. زمانی که چهره ID نمی تواند شناسایی چهره آن را دوباره سعی کنید قبل از نمایش رمز عبور صفحه نمایش باعث کمی تاخیر.

از ویژگی های جدید است نشانه آن است که اپل آگاه است که آن FaceID نرم افزار است که یک نقطه فروش کلید جدید اپل پس از سال 2017 به طور قابل توجهی کمتر مفید است هنگامی که مردم با پوشیدن ماسک. این نرم افزار نمی تواند شناسایی صورت اگر آن دهان و بینی هستند که پوشش ها و ترین های اخیر اپل ندارد و یک حسگر اثر انگشت.

ماسک صورت به طور فزاینده ای مورد نیاز به عنوان یک شرط برای ورود به کسب و کار خصوصی یا به طور عمومی در برخی از کشورهای خاص. CDC می گوید که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این Covid-19 coronavirus حتی از افرادی که نمی کنم.

هیچ تنظیمات شما باید به نوبه خود در جدید ماسک صورت باز کردن ویژگی ها — شما به سادگی نیاز به دانلود آخرین نرم افزار به آی فون خود را iOS 13.5 در تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار.

این به روز رسانی همچنین شامل تکنولوژی مورد نیاز برای دولت به دیجیتال تماس با ردیابی و قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه های که در نظر گرفته شده برای کمک به پیگیری و سرعت گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>