اپل تنظیم شده است به گزارش درآمد پس از زنگ

تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل صحبت می کند در طول یک رویداد ویژه اپل در استیو جابز تئاتر در کوپرتینو کالیفرنیا, مارس 25 2019.

استفان لام | ایسنا

اپل تنظیم شده است به گزارش مالی سه ماهه سوم درآمد پس از زنگ پنج شنبه, ارائه یک به روز رسانی بسیار مهم در این شرکت را در جدول رده بندی در میان coronavirus بیماری همه گیر. با وجود گسترده خرده فروشی تعطیلی در طول سه ماهه به خصوص در ایالات متحده اپل قبلا تبلیغ هر دو کار از خانه روند و قوی در خرید و فروش آنلاین به عنوان ارائه یک افزایش کلی عملیات.

در اینجا چیزی است که وال استریت در انتظار است:

  • EPS: $2.04 با توجه به Refinitiv اجماع برآورد
  • درآمد: $52.25 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv اجماع برآورد

در حالی که این بیماری همه گیر است عمیقا تحت تاثیر سیب عملیات شرکت بورس با این وجود همچنان به افزایش است. همانطور که از روز چهارشنبه نزدیک ارزش سهام اپل شد تا 29.6% در سه ماه گذشته بیش از حد شاخص S&P 500 که تا 13.7 درصد بیش از مدت زمان مشابه.

این شرکت را ارائه نمی دهد راهنمایی برای سه ماهه سوم سال پس چگونه به خوبی آن را در واقع شانس در طول همه گیر خواهد شد و بر روی اکثر سرمایه گذاران در ذهن. سرمایه گذاران را نیز از نزدیک مشاهده کنید اگر اپل مسائل به دنبال راهنمایی برای سه ماهه منتهی به ماه سپتامبر.

موفق چهارم برای اپل است که اغلب در نظر گرفته فروش سخت افزار. مورگان استنلی را Katy Huberty نوشت: در یک توجه داشته باشید در ماه گذشته که شرکت او را در انتظار “ثبات کوتاه مدت” آی فون و آی پد حمل و نقل و معتقد است که مصرف کنندگان شروع به احساس اعتماد به نفس خرید تکنولوژی دوباره.

اپل خدمات کسب و کار نیز برای این شرکت است. در سال 2019 را به ارمغان آورد و در بیش از $46 میلیارد حسابداری برای نزدیک به 18 درصد از درآمد این شرکت. اپل عموم تنظیم یک هدف برای خدمات درآمد به بالای 50 میلیارد دلار در سال مالی سال 2020 است. اما خدمات راه اندازی در سال گذشته مانند تلویزیون اپل+ و اخبار اپل+, به نظر نمی رسد به دست آورده و بسیاری از کشش و این شرکت مهم ترین خدمات این فروشگاه برنامه کشیده شده انتقاد, از جمله در کنگره شنوایی چهارشنبه.

یک سوال بزرگ رو به این شرکت است که مدل های آی فون جدید راه اندازی خواهد شد در این پاییز. این شرکت نشده اظهار نظر در هر گونه اختلال در آن راه اندازی روند اما همه گیر ساخته شده است سفر کسب و کار به طور قابل توجهی سخت تر است. چین نبرد در برابر ویروس ها و ارتباط خاموش شدن ناگهانی در اوایل این سال می تواند توانایی تولید میلیون ها نفر از پیچیده رایانه های موجود در برنامه به طور قابل توجهی سخت تر است.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر