شرکت کنندگان می پوشد HTC Corp. Vive واقعیت مجازی (VR) هدست در طول اپل در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان (WWDC) در سان خوزه, کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه 5 ژوئن 2017.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

اپل خریداری کرده است واقعیت مجازی شرکت NextVR اپل تایید کرد به CNBC.

خرید شواهد بیشتری از اپل قصد دارد وارد واقعیت مجازی و واقعیت افزوده فن آوری به عنوان یک محصول جدید دسته اگر چه این شرکت را اعلام نکرده است شرکت طرح و یا یک سخت افزار جدید محصول گذشته از AR نرم افزار برای اپل.

یک سخنگوی اپل ارائه شده این شرکت boilerplate بیانیه ای که آن را می سازد یک کسب: “اپل خرید کوچکتر و شرکت های فن آوری از زمان به زمان ما به طور کلی مورد بحث نیست هدف ما و یا برنامه های” سخنگوی گفت.

نیوپورت بیچ کالیفرنیا راه اندازی قبلا متمرکز در پخش و تولید زنده و ضبط رویدادها در واقعیت مجازی مانند رویدادهای ورزشی و کنسرت. این شرکت تا به حال یک معامله با NBA به پخش واقعیت مجازی برجسته 2019 NBA Finals, به عنوان مثال.

NextVR مطرح کرده بود $116 میلیون دلار در بودجه و تا به حال 95 کارکنان به عنوان 2019 با توجه به PitchBook داده است. بسیاری از سرمایه گذاران خود وابسته بودند و صنعت سرگرمی از جمله رزمندگان طلایی امور خارجه مالک پیتر Guber Comcast سرمایه گذاری و تایم وارنر سرمایه گذاری است.

NextVR وب سایت شده است به جای یک صفحه فرود: “NextVR در حال رفتن در یک مسیر جدید است. با تشکر از شما به همکاران و طرفداران در سراسر جهان برای نقش شما در ایجاد این بستر های نرم افزاری عالی برای ورزش و موسیقی و سرگرمی تجربه در واقعیت مجازی است.”

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک به طور خلاصه مورد بحث و بررسی افکار خود را در واقعیت افزوده و واقعیت مجازی در سال های اخیر این شرکت معرفی شده پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی با رایانه های مکینتاش در سال 2017.

“من فکر می کنم زمانی که شما در نگاه علیرضا و امروز شما می بینید که وجود دارد برنامه های کاربردی مصرف کننده وجود دارد برنامه های کاربردی سازمانی” کوک گفت: در ماه ژانویه پس از شرکت در گزارش درآمد. “این دلیلی است که من بسیار هیجان زده در مورد آن این است که شما به ندرت یک تکنولوژی جدید که در آن کسب و کار و مصرف کننده هر دو آن را به عنوان کلیدی برای آنها است.”

اپل مشخص نیست قیمت و یا شرایط برای معامله اما 9to5Mac یک اپل-وب سایت متمرکز است که اولین شکست, اخبار, برآورد معامله به ارزش 100 میلیون دلار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی