اپل, آمازون, Facebook و Google مدیر عامل کنگره شنوایی رسما به تاخیر افتاد

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در اکتبر 02, 2019.

الیف Ozturk | Anadolu Agency | گتی ایماژ

بسیار پیش بینی آنتی تراست شنوایی شامل مدیران اجرائی از آمازون, اپل, Facebook و گوگل رسما به تعویق افتاد توسط کمیته قضایی مجلس. تاریخ جدید اعلام نشده است.

این جلسه در ابتدا مجموعه را در روز دوشنبه است اما در حال حاضر به تعویق افتاد با توجه به خدمات یادبود برای دیر Rep., John Lewis, D-Ga., که برنامه ریزی شده را در همان روز.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل, تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل, پدر و مادر الفبا تهيه و به شهادت عملا در روز دوشنبه قبل از خانه ضد تراست فرعی. در این جلسه به معنای اوج رسیدگی به چهار غول تکنولوژی آغاز شد که در ماه ژوئن سال 2019 به ارزیابی شیوه های رقابتی و اثربخشی قوانین ضد تراست جدید بازار دیجیتال. پس از جلسه کمیته فرعی است که انتظار می رود به موضوع یک گزارش از یافته های آن و همچنین طرح قانونی با هدف به روز رسانی قوانین ضد تراست.

این کاوشگر در حال حاضر به تاخیر افتاده است با این بیماری همه گیر عقب هل دادن جدول زمانی برای صدور گزارش از اوایل ماه آوریل به احتمال زیاد مدتی در پاییز.

در حالی که کنگره بررسی نمی خواهد به طور مستقیم در نتیجه هر گونه اقدامات اجرایی در شرکت های پروب توسط آمریکا ضد تراست تنظیم کننده های وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال می تواند. به DOJ گزارش شده است که آماده سازی یک مورد در برابر گوگل در حالی که FTC در ادامه به بررسی Facebook و آمازون با توجه به گزارش. تنظیم کننده نیز پرسیدن سوال در مورد اپل هر چند رسمی بررسی است و تا کنون تنها اعلام کرد در خارج از کشور. این شرکت مواجه است دو ضد تراست تحقیقات در اتحادیه اروپا است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه ما قانون ضد تراست کار می کند و آنچه در آن به معنی برای بزرگ با تکنولوژی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر