دادگاه تجدید نظر به نظر می رسد شک و تردید به عنوان مایکل فلین وکیل تماس مورد ‘مضحکه می خواند و عدالت’ می پرسد برای مجبور اخراج

مایکل فلین سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, خروجی دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز دوشنبه 24 ژوئن 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

وکیل سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در روز جمعه به نام محاکمه او را یک “مضحکه می خواند و عدالت” اما یک دادگاه تجدید نظر فدرال به نظر می رسد شک و تردید از او درخواست کنید که آن را به زور پایین تر قاضی دادگاه به اخراج این مورد در برابر او.

سیدنی پاول وکیل برای فلین گفت: قاضی مورچه سالیوان ندارد قدرت قانونی برای جلوگیری از اعطای این اخراج به عنوان وزارت دادگستری خواسته است و همچنین فاقد اقتدار به درخواست یک وکیل برای اینکه استدلال حقوقی در برابر آن درخواست به عنوان سالیوان انجام داده است.

“این نمی تواند دیگر هیچ” پاول گفت: سه قاضی پانل در ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در واشنگتن “وجود دارد هیچ چیز بیشتر برای دادگاه را انجام دهد.”

“این یک تقلید مسخره امیز از عدالت است که این مرد کشیده شده است از طریق” سه سال در دادگاه مصیبت در یک مورد که “کاملا ساخته,” پاول گفت.

او با اشاره به بالا در حال حاضر هزینه های قانونی برای فلین بازنشسته ارتش سپهبد در مبارزه با این مورد.

اما اعضای استیناف پنل ظاهر شد و شک و تردید است که آنها باید از دخالت در این مورد در حال حاضر به عنوان پاول خواسته است و سوال این ایده که یک قاضی فدرال ندارد قدرت یا انجام تحقیقات مستقل از دادستان’ تصمیم گیری و یا آنها را انکار کند.

یک قاضی در درخواست پنل خواسته چندین بار به همین دلیل دادگاه استیناف نه تنها می تواند صبر کنید برای سالیوان به حکومت در اخراج درخواست و پس از بررسی مورد, در صورت نیاز.

سالیوان در حال حاضر پیشنهاد یک جلسه برنامه برای فلین و DOJ به استدلال می کنند ،

فلین التماس گناه دو بار به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در هفته منتهی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح و در انتظار صدور حکم در که شارژ تا ماه گذشته.

اما وزارت دادگستری در یک بمب بسیار غیر معمول حرکت خواسته سالیوان به بازی شیر یا خط کردن مورد استدلال که چکیده ای از تحقیقات نشان داده است که فلین نباید پرسش شده است توسط FBI به اتهام و یا با دروغ گفتن به ماموران فدرال.

سالیوان مقاومت کرده است که اعطای حرکت است. به جای او منصوب سابق قاضی فدرال وکیل جان Gleeson, به استدلال های حقوقی برای چرا اخراج باید اعطا نمی شود و برای رسیدگی به این سوال که آیا برای برگزاری فلین در کیفری اهانت به دادگاه برای داشتن بستری برای ارتکاب جرم تحت سوگند که او در حال حاضر ادعا می کند او نیست.

Gleeson در اوایل این هفته لعنتی وزارت دادگستری برای آن اخراج حرکت گفته شد نه قانونی. او توصیه می شود که سالیوان آن را انکار کند.

Gleeson نوشت: در کوتاه حقوقی که وزارت دادگستری متعهد “ناخالص سوء استفاده از دادستانی قدرت” و “درگیر است در بسیار نامنظم رفتار به نفع سیاسی متحد از رئیس جمهور.”

اما پاول در تلاش است به مدار کوتاه جریان دادرسی در سالیوان دادگاه با درخواست تجدید نظر با دادگاه استیناف و درخواست آن را به زور اخراج و به نوار سالیوان از توجه خارج از نظرات در تصمیم گیری خود را.

“وزارت دادگستری تنها نهاد . .. که اقتدار به تعقیب این مورد” پاول استدلال جمعه. “دولت را ترک کرده است و از آن زمان به ترک این زمینه است.”

این وکیل همچنین گفت که اگر دادگاه تجدید نظر اجازه سالیوان برای انجام جلسات در دادگاه منطقه ای فدرال در اخراج حرکت “ما به سادگی می توان به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر است.”

فلین به طور خلاصه خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی قبل از او از کار اخراج شد برای گمراه معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد آنچه که او و سفیر روسیه سرگئی Kislyak صحبت در مورد قبل از افتتاح.

بث ویلکینسون یک وکیل برای استدلال سالیوان در دادگاه تجدید نظر گفت: وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که او باید قدرت را به نقد و بررسی وزارت دادگستری را اخراج درخواست در راه معنی دار به جای صرفا اقدام به عنوان یک مهر و موم لاستیک برای این درخواست.

“اینجا همه قاضی در حال انجام است دریافت یک جلسه [از Gleeson] و داشتن یک دادرسی” ویلکینسون گفت.

“که هر روز اتفاق می افتد در منطقه دادگاه هنگامی که یک حزب فایل یک حرکت و قاضی می پرسد,” او گفت:.

“این همه که اتفاق می افتد در اینجا. وجود دارد نه چیزی بیشتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme