تجدید نظر احکام دادگاه مایکل فلین قاضی برای پاسخ به تقاضا برای اخراج از پرونده ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور

ناصرو | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در 24 ژوئن 2019 در واشنگتن, DC.

الکس Wroblewski | گتی ایماژ

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز پنج شنبه دستور قاضی رسیدگی به پرونده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برای پاسخ به یک درخواست توسط فلین وکلا به رد مورد.

نظم آمد و دو روز پس از فلین وکلا خواسته ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا برای رها کردن پرونده و اختصاص هر آینده دادگاه رسیدگی به یکی دیگر از قاضی.

وزارت دادگستری دو هفته قبل ساخته شده را به رها خود را تعقیب فلین که تا به حال التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد صحبت های او با آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

اما ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان را بلافاصله اعطای DOJ حرکت به اخراج آن مورد است. به جای او منصوب سابق قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر درخواست و ارائه یک برنامه اجازه می دهد تا اشخاص ثالث به ارائه بحث در مورد.

فلین وکلا استدلال کرده بود به دادگاه تجدید نظر که سالیوان حرکت “فاش کردن طرح خود را به ادامه در این مورد به طور نامحدود مالش نمک در ژنرال فلین زخم باز از دولت سوء رفتار و تهدید او با جنایی تحقیر.”

سالیوان است 10 روز برای پاسخگویی به دادگاه تجدید نظر را سفارش دهید. سیدنی پاول یک وکیل برای فلین بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مورد سفارش.

فلین به حال به نظر می رسد در سالیوان دادگاه در دسامبر سال 2018 به اعدام محکوم شد اما بازنشسته سپهبد تصمیم گرفتند برای به تاخیر انداختن اقدام پس از سالیوان هشدار داد فلین ممکن است به زندان هم اگر او محکوم شد قبل از اتمام همکاری خود را با آن مشاور ویژه رابرت مولر را به دست آورديم.

ماه بعد فلین را رد کرد و تیم حقوقی خود را و استخدام پاول آوازی مولر منتقد که به زودی شروع به تلاش برای خنثیسازی این پرونده جنایی. پاول متهم دادستان خودداری exculpatory اطلاعات از فلین یک ادعا می کنند که وزارت دادگستری برای ماه بارها و بارها رد شده است.

وزارت دادگستری درخواست این ماه به رد اتهام فلین امضا شد توسط تیموتی شیا موقت آمریکا وکیل برای سی و نه توسط هر یک از دادستان که تا به حال به کار گرفته فلین مورد تا به آن نقطه.

اخراج درخواست شده است بسیار بحث برانگیز است. سابق دادستان ها می گویند این smacked طرفداری نسبت به یک متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از آنها به طور خاص متهم دادستان کل ویلیام Barr از دستکاری سیستم عدالت برای کمک به رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا با انتقاد از پرونده فلین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>