هرج و مرج در U. S. A.

هرج و مرج در U. S. A.: ایران با پخش یک بازی خطرناک با آن راست حاشیه
اوت 8, 1995

واشنگتن — پشت وکو و Whitewater جلسات نهفته است یک تلاش هماهنگ در بخشی از حزب جمهوری خواه و حق “انقلابیون” را به استفاده از آن آنارشیست حاشیه.

همیشه از نیوت گینگریچ تبدیل خود نفرت به یک مانیفست انتخاباتی در ماه نوامبر گذشته به توافق شده است انجام یک امر مخاطره آمیز با راست. در حال حاضر اگر چه این “ما crazier این از فیلم” موضع به نظر می رسد backfiring. به عنوان وکو جلسات نشان داده اند, آن کمک می کند به دانستن کمی در مورد علت شما در حال حمایت است. دور از martyring دیوید کورش شعبه Davidians و از این رو بالا بردن مسیحی حق بالاتر از قانون و نظم شهادت یکی Davidian بازمانده در هفته گذشته تنها به تقویت دولت اتهامات که کورش یک کودک بدرفتار.

بدون شک جمهوری خواهان و NRA حامیان مالی بهتری خواهد داشت موفق باشید ضرب و شتم در ع و اف بی آی پس از جلسات شروع به 1992 روبی ریج حمله به خانه سفید supremacist سفت ویور اما برای لحظه ای آنها تقسیم در مورد نحوه بازی خود را دور از جناح راست.

گینگریچ در ادامه به افراط آنارشیست ها فقط در هفته گذشته توزین در مورد علاقه wacko موضوع که به کشته شدن وینس پرورش. در ضمن هلن Chenoweth در خانه و لری کریگ در سنا همچنان به اجرا وحشی حمله به effrontery از ماموران فدرال و استناد شبح مخوف سیاه هلیکوپتر.

اما هفته گذشته در جریان اصلی محافظه کاران خود را به دست آورد ، در واشنگتن تایمزپیتر کینگ جمهوری خواه کنگره از لانگ آیلند نوشت: در یک op-ed “چرا در حال حاضر برخی از محافظه کاران تا مایل به نوبه خود فرض برابر فدرال, سازمان های اجرای قانون از جمله اف بی آی و اداره الکل تنباکو و سلاح گرم? چرا این اشتباه به تماس پلیس ‘خوک’ در ’60s اما قابل قبول برای تماس با ماموران فدرال ‘نازی ها’ و ‘جک-بوت اراذل و اوباش’ در ’90s? اگر به این دلیل است که صاحبان اسلحه در نظر گرفته شده به یک وضعیت متفاوت از باند و جناح چپ تظاهر کنندگان خواهد بود که غیر قابل قبول از اصول تغییر ناپذیر هستند و نمی توان تغییر را با توجه به این وضعیت است.

“چیزی که اتفاق افتاده در وکو و یاقوت ریج توجیه شهروندان مسلح خود را برای برخی از نهایی مبارزه با دولت است. این چیزی نیست که ما در یک جامعه دموکراتیک که در آن ما باید به معنی کنترل دولت سوء استفاده در غرفه رای گیری و از طریق دادگاه ها. شبه نظامیان حامیان صحبت از ” روح پدران موسس,’ بود اما جورج واشنگتن پدر کشور ما که محکوم Shay تحریمها و ویسکی شورش به عنوان تهدید به ‘جمهوری خواه دولت است.’ هر نیروی مسلح با یک دستور کار سیاسی در یک جامعه دموکراتیک است که یک تهدید برای جمهوری دولت است.”

این وکو جلسات ارائه شده کمی ماده است. بر خلاف واترگیت و یا حتی ایران-کنترا بررسی شده است وجود دارد کمی و یا بدون تلاش برای بازگشایی رؤسای برای کشف کردن که چرا حمله برگزار شد و این جلسات تا حد زیادی حذف مضحک تلاش شیعیان برای خواستگاری مطبوعات که نقش عمده ای در زمان اولین حمله. از آغاز تا پایان جلسات شده اند یک حرکت روابط عمومی اساسا تلاش برای عموم حمله عج به منظور لغو حمله-سلاح بان کی مون. بیشتر ماهرانه این جلسات باید به مسیحی راست کلید حامیان اکثریت جمهوریخواه و یک نهاد هر کس در کنگره ترس. اما بیش از هر چیز در این جلسات ارائه یک نمایش خیره کننده از کار بیهوده و نفاق. جمهوری خواهان که کاهش دور در متمم چهارم قانون اساسی در کف خانه و در اوایل بهار امسال در عزم خود را برای عبور از سختی و جنایت لایحه در حال حاضر شده است به تصویر کشیدن خود را به عنوان احساس خوب لیبرال ها با استناد به حقوق اساسی از طرف کورش و دیگر “فردگرا” مسیحیان در ترکیب.

گذشته از تمایل به واسطه کار بد به مسیحی محافظه کاران و لابی اسلحه های وکو جلسات نیز تلاش برای بازی به آزادیخواه-anarchist جناح و حزب. در پشت حمله به شیعیان است آنارشیست frothing برای نقش county sheriff در دولت است. در واکو کلانتر در شرایط دوستانه با کورش و به وضوح به حال هیچ وجه قصد به چالش کشیدن Davidians با وجود اتهامات ساخته شده در برابر این گروه است. در واقع مختلف جمهوری خواهان در جلسات آمد بدجور به نشان می دهد که حرمت مالکیت خصوصی باید در عمل به عنوان یک مانع در برابر هر گونه فدرال نفوذ. این استدلال که آنچه کورش بود انجام شد کسب و کار خود و هیچ کس دیگری خواهد شد هر سیاستمدار مسیحی راست یا دیگر بصورتی پایدار و محکم clobbered در پای صندوقهای رای است.

در اولین نگاه جدید عشق وعاشقی با نقش county sheriff ممکن است به نظر می رسد به خوبی با کلی حزب جمهوری خواه تلاش برای عدم تمرکز دولت, از بین بردن قدرت از واشنگتن و گسترش آن را به ایالات متحده — که فرمانداران جمهوری خواهان را به عنوان هم پیمانان طبیعی در انقلاب به بازسازی دولت فدرال در چارچوب متحده حقوق. اما متحده حقوق است نه county, حقوق و همواره متحده مخالف هستند به شهرستان حقوق جانبداری دوباره و دوباره با دولت فدرال در برابر تلاش ها برای گردش کنترل از زمین و آب از فدرال. دولت به ویژه در غرب که در آن county حقوق بسیار شایع جنبش به طور کلی محور های شهری شهروندان که ایستاده به از دست دادن قدرت باید روستایی که اغلب جمعیت شهرستانهای ناگهان با شتاب بیشتر در قدرت سیاسی است.

غربی انقلابیون مانند استفاده عاقلانه و شهرستان حرکات را به دست اورد شهرت ملی رسید و یک درجه از مشروعیت در طول سال گذشته چقدر خواه راست در اطراف محور پیروان سابق وزیر کشور جیمز وات در نظر دارد به طناب در این کشورها ضعیف-از-توپ سست نامشخص است. شلاق تا احساسات بیش مستقل حقوق county sheriff ممکن است به خوبی به عنوان یک Gingrichian صدا نیش می زنند اما یک کارت هیچ جدی جمهوری خواه سیاستمداری که می خواهد به ماندن در اتاق کار مناسب است را به بازی.

چرا به استناد اما یک مثال را از هر گونه جدی جمهوری خواه (یا سیاستمدار دموکرات) در نوادا می خواهید برای قرار دادن روستایی نای شهرستان سر چشمه شهرستان طلبی جنبش در برابر با لاس وگاس, سریع ترین شهرستان در حال رشد در کشور?

و بازی به آنارشیست جمهوری خواهان و تقریبا به ناچار باز می شود یک حمله در کل ساختار دولت محلی. در اوکلاهما مثلا اوکلاهما مالیاتی کمیسیون لغو شهرستان وودوارد عامل ژوئن گریفیث انتصاب پس از او واصل آنچه به نام او به “حاکمیت مقالات.” با توجه به انید اخبار و عقاب, “مقالات مشابه نشان می دهد تا در courthouses در سراسر شمال غربی اوکلاهما تنها با پر کردن حزب تغییر نام, رد, شماره امنیت اجتماعی, شناسنامه و مجوز ازدواج و ترك تابعیت ایالات متحده آمریکا.”

در شمال غربی اوکلاهما این جنبش که تهدید به ویران کردن بازی های محلی جمهوری خواه سازمان “به نظر می رسد کمی بیش از یک شل مجموعه ای سازمان یافته از ناراضی صاحبان اموال که از دست داده اند زمین های خود را در سلب حق اقامه دعوی اقدامات و که نگه مندرج در مزارع و در خانه های سراسر شمال غربی اوکلاهما برای جبران نارضایتی خود علیه نظام است.” نتیجه مسدود شده است و دادگاه براده با قضاوت نادرست در برابر بانک های ساختگی پیوندها ساختگی احضاریه برای دولت دادستان پرونده های حقوقی علیه فدرال و ایالتی و شهرستان دولت.

از طریق عاقلانه استفاده کانتی و حقوق مالکیت حرکات دلاری ساخته شده است یک سوپر موتور محافظه کار و فعالیت سیاسی. این حمله منجر به مبارزه با محیط زیست و نیروی محرکه از هر جنبش با هدف کاهش مالیات. آن است که عصبانی و بسیار با انگیزه است که سیاستمداران جمهوری خواه را به طور فعال تشویق و یکی است که آنها به ندرت می تواند استطاعت به تقسیم و روشن خود را.

که هر چند به عنوان دموکرات ها آموخته اند که بیش از سال از شکاف داخلی است که همیشه یک خطر زمانی که بسیج عصبانی حوزه. این وکو جلسات در معرض یک زمان است که این ائتلاف شکننده است که باعث می شود تا جمهوری خواه راست خود را پر از تناقضات است.

آن است که به ندرت قابل درک برای مثال که راست مسیحی ساخته شده است تا از آنارشیست ها. به عنوان یک گروه معتقد است که در قوی دولت فدرال است که می تواند موسسه و اجرای سرکوبگر کدهای رفتار اجتماعی در کنترل تولد و آموزش و پرورش که از آنها حمایت کند. بر خلاف نژادپرستانه مانده جناح مسیحی حاشیه هیچ علاقه بازنشستگی به برخی از بیابان دستگاه در شمال غربی. آن را می خواهد به دست گرفتن قدرت در واشنگتن و پس از آن ورزش آن است.

هنگامی که شما نوار پایین انقلابی شعارهای آینده از کنگره آن را سخت برای دیدن آنچه که یک بازی خطرناک ایران در حال پخش است.

اگر اکثریت جمهوری خواه بودند به طور جدی علاقه مند به پرداختن به وکو حمله و سپس تبدیل به وزارت خزانه داری عالی کیفرخواست خود را از دست زدن به این موضوع می تواند به دنبال تعقیب رهبران این گروه برای dereliction از وظیفه خود را. بالای لیست سابق خزانه داری سر لوید Bentsen یک محافظه کار جمهوری خواه در اسم که دست زدن به این حمله اشاره به یک مورد واضح و روشن از بی کفایتی و dereliction منجر به نقض مستقیم حقوق اساسی.

همچنین وزارت خزانه داری را گزارش می کند قوی را علیه شیعیان به عنوان یک نهاد. اضافه کردن به که این اداره در تاریخ اخیر از موارد آزار و اذیت جنسی به ذکر آن نژادپرستانه “خوب ol’ پسران” مراسم. اینجا غروب قانون برای لغو این سازمان و تبدیل آن وظایف به موجود دیگر سازمان های اجرای قانون خواهد بود خوش آمدید و سازنده ترین گام رو به جلو است.

چرا لغو ATF? که قطعا بازی به آنارشیست جمعیت و به کیسه های پول در NRA. آن را کمک خواهد کرد که حمل بر این معنا از انقلاب حاوی توسط گینگریچ. اما این امر نیز اجرای قدرتمند خطر از باز کردن آن حامیان مالی به اتهامات آنها نرم در جرم — یک اتهام است که جناح راست حزب دموکرات باران در جلسات از ابتدا. مهمتر از همه این امر به نوبه خود بیش از وظایف ع به قانون دیگر اجرا قبال سازمان های, به عنوان مثال, سرویس مخفی, چیزی NRA خواهد مبارزه سخت برای جلوگیری از.

دیر یا زود جمهوری خواه آنارشیست ها خواهد شد پیام هایی که آنها در حال بازی با بازگشایی مناسب و پیچ به دره و زیر سنگ که از آنها تنها به تازگی پدید آمده اند. آنها را به خصوص دریافت این پیام در زمانی که حزب جمهوری خواه راست با دولت در پاک کردن آنها که نمی تواند دور از اتفاق می افتد. ■

گزارش اضافی توسط جولیان فولی پت مک دونالد Vinita Srivatava

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme