نامه ای سرگشاده به دکتر Anthony Fauci

مطبوعات آزادی: یک ستون باز به خوانندگان ما

نامه ای سرگشاده دکتر Anthony Fauci
مه 31, 1988

من شده اند با جیغ در موسسه ملی بهداشت از آنجایی که من اولین بازدید خود را حیوان خانه وحشت در سال 1984. من شما را به نام هیولا و سپس من به شما احمقها در بازی طبیعی قلبو در حال حاضر من با شما تماس قاتلان.

شما مسئول برای نظارت بر تمام دولتی ایدز درمان برنامه های تحقیقاتی. به نام حق شما را به تصمیم گیری است که هزینه زندگی دیگران. من اسمش که قتل است.

در جلسات در آوریل 29 قبل از نماینده تد ویس و خانه اش فرعی در منابع انسانی پس از تقریبا هشت سال از بدترین اپیدمی در مودم شاید به بدترین در تمام تاریخ شما بودند کوبیده به اعتراف عموم چه برخی از استفاده شده است این ادعا از آنجا که شما در زمان بیش از سه سال پیش.

شما اذعان کرد که شما یک بی کفایت ادم سفیه و احمق.

بیش از چهار سال گذشته $374 میلیون اختصاص یافته برای درمان ایدز تحقیق. شما مسئول هزینه های زیادی از پول.

آن را ندیده یک نابغه به راه اندازی یک شبکه در سراسر کشور از, تست, سایت, شروع, تعداد کمی از حد متوسط به اندازه درمان اثر آزمایشات بر روی یک جمعیت از جان گذشته برای شرکت در آنها واردات هر و همه جالب مواد مخدر (در حال حاضر تعدادشان حدود 110) از سراسر جهان برای حضور در این آزمون در این سایت و به سرعت به گردش هر چیزی که از راه دور می گذرد جمع اوری. هنوز بعد از سه سال شما ایجاد کرده اند تنها یک سیستم زباله هرج و مرج و بی فایده.

آن را یک نابغه به اعلام است که شما را انتخاب کرده اند به شخصا نظارت بر مطالعه طیف گسترده ای از داروهای جدید. هنوز دو سال بعد از آن شما مجبور به اعتراف شما به سختی آغاز شده است.

آن را یک نابغه به درخواست شما, 126 کارکنان جدید افراد دریافت تنها 11, و سپس نگه داشتن دهان خود را بسته در مورد آن.

در آن طول می کشد یک بی کفایت ادم سفیه و احمق.

به قول نماینده هنری Waxman در جلسات فوق: “دکتر Fauci خود را با مواد مخدر کمیته انتخاب نام 24 مواد مخدر به عنوان اولویت بالا برای توسعه و آزمایش. به عنوان به عنوان بهترین من می توانم بگویم 11 از این 24 در محاکمه نشده است. شش تن از این مواد مخدر شده اند در انتظار برای شش ماه به بیش از یک سال است. چرا تاخیر? من درک می کنم نیاز به انجام آنچه شما تماس اولويتها اما به نظر می رسد حتی خود دانشمندان’ انتخاب این محاکمه ها نمی گذرد.”

دفاع از خود را? “وجود دارد فقط مخدوش تاخیر که هیچ کس می تواند کمک کند… ما به عهده دارند به عنوان محققان مطمئن شوید که در ما شوق به رفتن به سرعت است که ما انجام مطالعه بالینی به درستی که آن را به درستی برنامه ریزی شده و به درستی اجرا به جای فقط داشتن کشیدن توزیع شده است.”

در حال حاضر شما می آیند bawling به کنگره است که شما لازم نیست به اندازه کافی کارکنان اداری آزمایشگاه فضایی دبیر لری کرامر کامپیوتری اپراتور تکنسین آزمایشگاه کارمندان فایل سرایداران کاغذ توالت; و این که چرا مواد مخدر به arent در حال آزمایش و شبکه ای از مراکز درمانی است که کار نمی کند و مواد مخدر پروتکل در محل نیست. شما از ما انتظار خرید این اراجیف و احساس متاسفم برای شما. شما FUCKING SON OF A BITCH یک ادم سفیه و احمق خنگ شما تا به حال $374 میلیون و انتظار دارید ما برای خرید این کیسه زباله از بهانه!

گی جامعه بوده است و خود را برای سه سال. برای 36 دردناک ماه شما حاضر به رفتن با آنچه اتفاق می افتد (تصحیح: اتفاق نمی افتد) و از آنجا که شما نمی خواهد صحبت می کنند تا زمانی که از شما خواسته شد تیز توسط کنگره ما دراز و مرگ و بدن ما شمع و بالاتر در بیمارستان ها و خانه ها و hospices و خیابان ها و درگاه.

در ضمن داروهای ما شده است گدایی که تو آزمون تست نشده باقی می ماند. لیست امیدوار کننده تست مواد مخدر در حال حاضر آنقدر بی پایان و خط لوله مسدود با NIH و FDA اداری نهفته است که هیچ Roto-Rooter خدمات در تمام خدا در مسیحیت است که همیشه در حال خراب کردن آن را.

شما ناله و شکایت کردن به کنگره است که شما از کارکنان. شما نمی نیاز کارکنان به راه اندازی بیمارستان و مراکز درمانی در سراسر کشور است. این بیمارستان در حال حاضر وجود دارد. آنها را به استخدام کارکنان خود را. آنها تنها نیاز به پول است. شما باید پول است. شما باید $374 میلیون لعنتی دلار به خاطر مسیح.

جامعه همجنسگرا است برای پنج سال گفت: NIH که مواد مخدر برای تست چون ما می دانیم و شنیدن آنچه برای اولین بار در حال کار بر روی برخی از ما در جایی. شما نمی تواند مراقبت کمتر در مورد آنچه که ما می گویند. شما نمی خواهد جواب تلفن ما تماس و یا نامه و یا گوش دادن به هر کسی در ما زده جامعه است. چه غم انگیز اب و تاب!

گی جامعه همواره هشدار داده است که مگر اینکه شما به سرعت حرکت می کند مطالعات خود را بی ارزش خواهد بود چرا که ما دوباره در حال حاضر مصرف مواد مخدر به بدن ما است که ما به شدت کردهاید در سراسر جهان (که می توانید صبر کنید برای شما؟!!), و همه خود را “علمی” پروتکل های در حال ابلهانه بر اساس استفاده از guinea-pig بدن که پاک هستند. شما نمی خواهد گوش دادن و در حال حاضر شما تعجب می کنم که چرا چند تا ثبت نام خود را برای ناچیز طبقه بندی “علمی” پروتکل که چنین سفت و سخت خواستار “خلوص” است که هیچ کس می تواند آنها را به انجام برسانند مگر اینکه آنها دروغ است. و چرا باید کسانی که می توانند داروهای خود را شانس دریافت دارونما در یکی از خود را “علمی” مطالعات?

چند سال پیش بود که ما به شما بگویم در مورد آئروسل pentamidine تونی? این مسائل موجب صرفه جویی در زندگی می کند. و ما آن را کشف کنیم. ما به شما تحمل این خبر بر روی صفحه گرامافون نقره ای, التماس شما: ما می توانید آن را به طور رسمی تست شده; ما می توانید آن را تایید, پس از شرکت های بیمه و خدمات درمانی برای آن پرداخت خواهد شد (به عنوان به خوبی به عنوان داروهای دیگر ما به شما التماس به آزمون) به عنوان یک روال درمان و بیماران ما رفتن را شکست پرداخت برای پزشکی می توانید آن را ارزان تر ؟ شما هیولا.

“فرض کنیم که شما ایدز که شما تا به حال ذات الریه یک بار” نماینده نانسی پلوسی گفت. “شما می دانید که aerosolized pentamidine مورد بررسی قرار گرفت توسط NIH به عنوان بسیار امیدوار کننده… شما می دانید تا به امروز که تاخیر در NIH محاکمه… ممکن است حل نمی شود در این سال… آیا شما منتظر [یک NIH] مطالعه ؟

شما در جواب گفت: “من احتمالا با آنچه در دسترس خواهد بود به من می شود آن را در دسترس در خیابان و یا آنچه شما باید.”

شما به ما بگویید که چه خوب مواد مخدر هستند و شما لازم نیست آنها را امتحان و سپس شما به ما بگویید که آنها را در خیابان. شما همچنان به پاس کردن کلمه از بالا که شما این را دوست ندارم یا مواد مخدر که مواد مخدر — هنگامی که شما حتی آنها را آزمایش. وجود دارد بیشتر قربانیان ایدز مرده چون شما نمی تست مواد مخدر در آنها از آنجا که شما انجام داد.

شما هنوز به تست imuthiol, AS101, دکستران سولفات (DHEA Imreg-1, اریتروپویتین — همه, مواد مخدر, گی, سلامت مردان بحران در نظر اولویت است. شما را مانند AZT که مصرف 80 درصد از مطالعات خود را حتی اگر دکتر بری Gingell, GMHC پزشکی مدیر در حال حاضر توصیف AZT به عنوان “یک تجمعی سم… foisted ، به زودی وجود خواهد داشت بیشتر بیماران مبتلا به ایدز مرده به خاطر شما انجام تست مواد مخدر در آنها — اشتباه مواد مخدر.

عمل کردن تشکیل شد بیش از یک سال پیش برای دریافت داروهای تجربی به بدن بیماران است. برای یک سال عمل کردن در تلاش است هر نوع اعتراض شناخته شده برای انسان (از قرار دادن بمب در توالت خود را و یا شعله های آتش تا خود موسسه) به برخی از حرکت در این منطقه است. یک سال بعد عمل کردن است که هنوز هم فریاد برای داروهای مشابه آنها التماس و التماس شما و youi جهان به انتشار. یک سال از جیغ, اعتراض و گریه cajoling, لابی, تهدید, imprecating, راهپیمایی, شهادت, امید, مایل, دعا به ارمغان آورده است هیچ چیز نیست. شما گوش نمی. هیچ کس گوش می دهد. هیچ کس گوش. یا قلب.

که باسن شما پوشش برای تونی? (علاوه بر خود شما). آن است که سر خود را حیوان خانه نامرئی دکتر جیمز Wyngaarden مدیر موسسه ملی سلامت (و ممکن است یک دموکرات رئیس جمهور او را به خارج از اتاق سریع)? است دکتر وینسنت DeVita رئیس موسسه ملی سرطان یکی دیگر از قاتل نامرئی که اجازه می دهد تا شما را به سقوط است ؟ یا دکتر اوتیس بون از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بدون شک بزرگترین قاتل در لیست; Shultz و Weinberger هرگز چنین محدودیت گه از دفتر مدیریت و بودجه. همه پزشکان باید به طور مداوم گفت جهان است که همه در حال انجام است که می تواند انجام شود. در حال حاضر شما پذیرفت که چنین نیست.

چرا شما در حفظ و آرام برای تا زمانی؟!

من نمی دانم (هر چند آن را نمی خواهد تعجب من) اگر شما آرام نگه داشته عمدا. من نمی دانم (هر چند آن را نمی خواهد تعجب من) اگر شما دستور داده شد به نگه داشتن آرام و بالاتر یو پی اس در جایی. شما خوب, ستوان مانند آدولف آیشمان.

من نمی دانم که هر کسی که می داند آنچه شما شناخته شده اند به مدت سه سال — که به قول تد وایس “بعد از این کمبود به گونه ای است که شما احتمالا نمی تواند نیازهای ما” و به قول نیویورک تایمز و به شدت بی کفایت ایدز خبرنگار فیلیپ Boffey (که مقالات به عنوان خوانده شده مانند بازیافت NIH انتشار): “مقامات سرزنش کمبود کارکنان برای تاخیر در تست ایدز مواد مخدر” — تکرار می کنم هر کسی که شناخته شده است همه این ها را تکذیب کرد و آن را برای سه سال گذشته قاتل است نه بی شباهت به “خوب آلمانی ها” که ادعا کرد که آنها نمی دانند چه اتفاقی می افتد.

با هر روز من متوجه کمی بیشتر است که جامعه همجنس دهکدهای از دست نبرد. و ما آغاز نشده به تجربه وحشت است که هنوز هم در انتظار ما — وحشت حتی بدتر از شما در حال حاضر embryonically مشخص نمایند. ما از دست داده اند. هیچ کس به اندازه کافی مهم است گوش. یا قلب.

شما مراقبت از من گفت: (اگر چه من دیگر آن اعتقاد دارند). من حتی شنیده ام شما به نام یک سنت. شما در اصل یک دانشمند که انتظار می رود Lee Iacocca. اما پرستاران معجزه کارگران خوب مدیران درخشان دانشمندان تصورات واضح و به اندازه کافی به می دانم که چگونه به صرف $374 میلیون نفر در اورژانس وخیم. شما هیچ تخیل. شما در حال پیش پا افتاده (یک کلمه استفاده می شود تا با دقت به توصیف آیشمان).

من می خواهم شما را ترک کنند ؟ (بله.) می تواند شما در حال جایگزینی احتمالا بیشتر نخود مغز از شما ؟ (بله ممکن است.) این raving در انجام هر گونه خوب در همه ؟ خواهد آن را به کنگره شکل شما ؟ خواهد آن را خود من جوامع bureaucratically فرو رفته ایدز سازمان در نهایت سوالات درست بپرسید? (جودی Peabody از GNHC لطفا توجه داشته باشید.) خواهد شد دکتر ماتیلد کریم تا کنون به عنوان او نشان داد او را — دریافت این بنیاد آمریکایی برای تحقیق ایدز به صندوق به شدت مورد نیاز است و به شدت نیازمند جامعه طرح تحقیقاتی است که شجاعانه اقدام به انجام آنچه شما باید انجام خیلی خسته ما در حال انتظار برای شما را به آن را انجام دهد ؟ (لئونارد برنشتاین و هری Kraut لطفا توجه داشته باشید.)

من هیچ پاسخ به بسیاری از این سوالات. شما ممکن است (خدا به همه ما کمک کند) بهترین خواهد شد که ما داده است. شما ممکن است مانند جان Ehrlichman یک بار متهم به دنبال رستگاری و آمرزش توسط بازاندیشی, retooling و مانند Avis تلاش سخت تر. حتی بیشتر از معجزه آن عالی قاتلان در کاخ سفید ممکن است فردا اذعان کرد که خانواده ها به سادگی در همه جا, گی پسران و دختران.

اما من از ترس این تنها رویاهای لوله و شما همچنان به انجام خود را با لوازم یدکی و تجهیزات. فریاد نسل کشی و از این کاساندرا را همچنان باقی می ماند بی سابقه. و من نجیب اما enfeebled جامعه ضعیف و در حال مرگ و مرده را ادامه خواهد داد به رشد می کنند و رشد می کنند — تا زمانی که ما در حال کاهش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıBMW Oil Changegünübirlik turlarEvlilik Büyüsübuy stripe account