امی کوپر که به نام پلیس در پارک مرکزی فرشته پرنده به پیگرد قانونی خواهد منهتن دا می گوید

امی کوپر ساخت تلفن تماس در پارک مرکزی

مسیحی کوپر | Facebook

یک زن که فیلم برداری شده بود در ماه مه گزارش داد که “یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان” بود و تهدید زندگی او در پارک مرکزی پس از او از او خواست به دسته سه تایی سگ او پیگرد قانونی خواهد داشت برای ساخت یک گزارش نادرست دادستان منطقه منهتن Cy ونس جونیور روز دوشنبه گفت:.

تصویری از امی کوپر تماس 911 بود که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده و پس از آن آنلاین ارسال شده توسط مرد مسیحی کوپر و خواهر خود را. امی کوپر است که مربوط به مسیحی کوپر بود که پس از اخراج از شغل خود در شرکت سرمایه گذاری فرانکلین تمپلتون.

این حادثه که موجب سراسر کشور مکالمات در مورد تاریخ از مردان به دروغ متهم به جنایت علیه زنان سفید پوست صورت گرفت در یادبود روز, همان روز که جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس تنظیم کردن هفته از اعتراضات علیه نژادپرستی نظاممند در سراسر جهان است.

ونس گفت: در بیانیه ای که امی کوپر را به اتهام دروغ گزارش یک حادثه در درجه سوم است. اگر محکوم او می تواند بین 15 روز و یک سال در زندان است. او برنامه ریزی شده است به arraigned Oct. 14.

“دفتر ما را فراهم می کند با اطلاعات اضافی به عنوان مورد درآمد حاصل از” ونس گفت. “در این زمان من می خواهم برای تشویق هر کسی که بوده است هدف از نادرست گزارش به با دفتر ما تماس بگیرید. ما به شدت متعهد به برگزاری عاملان این رفتار پاسخگو باشد.”

امی کوپر صادر عمومی عذرخواهی در اواخر ماه مه گفته او “واکنش عاطفی و فرضیات نادرست در مورد نیت خود را هنگامی که, در واقع, من یکی بود که اقدام نامناسب با داشتن سگ من در یک دسته سه تایی.”

او گفت: Christian کوپر ارائه سگ خود رفتار میکند و به او گفت: “شما نمی خواهید به مانند آنچه که من قصد دارم به انجام بعدی.”

“من فرض ما بودند که تهدید زمانی که او تا به حال در نظر گرفته شده به انجام ضبط برخورد ما را بر روی تلفن خود را,” او گفت: در عذرخواهی.

“من امیدوارم که یک چند mortifying ثانیه در یک عمر از چهل سال نه تعریف من در چشمان او است و او را قبول کند من صادقانه عذرخواهی,” او اضافه شده است.

رابرت بارنز یک وکیل که شرکت مستقر در لس آنجلس گفت: در یک پست در توییتر که او به نمایندگی از امی کوپر.

“با عجله به قضاوت یک نفرین انصراف از فرهنگ است. امی کوپر از دست او خانه و زندگی عمومی است. در حال حاضر برخی از تقاضای او از دست دادن آزادی” او نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر. “چگونه بسیاری از زندگی ما می رویم به از بین بردن بیش از اشتباه 60 ثانیه ای فیلم در رسانه های اجتماعی است؟”

در مصاحبه با نیویورک تایمز بود که در ماه گذشته منتشر مسیحی کوپر گفت که امی کوپر اقدامات شنود گذاشته به “deep vein از تعصب نژادی.”

“و آن این است که عمیق ورید از تعصب نژادی است که نگه می دارد تا برداشت که منجر به بسیار جدی تر حوادث و خیلی بیشتر پیامدهای جدی از من کوچک گرد و غبار-با امی کوپر — قتل جورج فلوید, قتل Ahmaud Arbery و قبل از آن Amadou دیللو و پاتریک Dorismond و اریک گارنر و Tamir برنج,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر