Amwell فایل های محرمانه برای IPO در میان موجی از تقاضا برای کنترل از راه دور مراقبت های بهداشتی

در خانه بهداشت و درمان-مراقبت کارگر از Amwell مختصات یک telehealth دیدار با دکتر بر روی صفحه نمایش.

Amwell

کمتر از یک ماه پس از افزایش تقریبا 200 میلیون دلار برای پاسخگویی به تقاضای بالا رفتن سرسام آور از راه دور و خدمات بهداشتی Amwell در حال آماده سازی برای رفتن به مکان های عمومی, به گفته افراد آشنا با این موضوع.

پزشکی از راه دور دیده می شود یک چشم انداز مثبت در ماه های اخیر به عنوان افراد نیازمند به خدمات بهداشتی و درمانی تبدیل شده به تماس های تلفنی و چت ویدئویی به طوری که آنها می تواند اجتناب از قرار گرفتن در معرض Covid-19. این شرکت گفته CNBC ماه گذشته است که آن را دیده 1000% افزایش بازدیدکننده داشته است با توجه به کروناویروس و نزدیک به 3000% به 4000% در بعضی از نقاط.

شرکت محرمانه زمینه را برای یک IPO در اوایل این هفته و استخدام گلدمن ساکس و مورگان استنلی به رهبری ایران گفت: افرادی که خواسته نمی شود به نام به این دلیل که برنامه ای اعلام نشده است. IPO می گیرد می تواند در ماه سپتامبر گفتند.

این شرکت با تغییر نام آن از “آمریکا و” در اوایل این سال, اما هنوز هم می رود با این نام در مالی اخیر براده.

Amwell می توانید ببینید که سرمایه گذاران در بازار گرسنه هستند و فرصت هایی را برای خرید به رشد است. سهام Teladoc یکی از آن بالا رقبا هستند تا 88 درصد در این سال و 34 درصد از این بازار گسترده تر به اوج خود رسید و در فوریه. Livongo یک ارائه دهنده از راه دور نظارت بر خدمات بیش از دو برابر آن قیمت سهام این سال در حالی که یک پزشکی که ارائه می دهد telehealth بازديد علاوه بر آن فیزیکی درمانگاه تا 120% از آن IPO قیمت در ماه ژانویه است.

Amwell نیز بهره مند از شل شدن قوانین است که قبلا ساخته شده و آن را دشوار است برای بیماران مبتلا به دسترسی آنلاین از پزشکان در کشورهای مختلف. تنظیم کننده را حذف کرده و بسیاری از این موانع در ماه های اخیر برای کمک به بیماران غیر ضروری جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

Amwell مدیر عامل Ido شونبرگ گفت CNBC در ماه مه که بازارهای در حال “بسیار مهربان به شرکت هایی مثل ما” در محیط فعلی است.

“ما نمی دانیم که چه مدت از آن خواهد داشت و ممکن است این پنجره برای هر نوع از کمک های مالی ممکن است در دسترس کاملا به زودی” شونبرگ گفت.

Amwell می تواند در صورت انتقاد به عدم تنوع در هیئت مدیره خود را به عنوان آن می رود از طریق IPO روند. نه همه اعضای مرد هستند و یک اقلیت مدیر سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک پایین پا زمانی که او شروع به پریدن کرد به دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. برای مثال شرکت املاک و مستغلات WeWork شد انتقاد زمانی که آن را برای اولین بار ظ عمومی بدون هیچ گونه زنان در هیئت مدیره خود را و اضافه فرانسیس فرعی در مدت کوتاهی پس از پر کردن آن; آن را بعد از خارج آن IPO تشکیل پرونده در میان گسترده موشکافی آن financials و رهبری است.

بر خلاف بسیاری از خالص شرکت های فن آوری است که بهره مند از افزایش استفاده از ابر نرم افزار کنترل از راه دور ابزار همکاری Amwell نیاز سرمایه به منظور مقیاس به دلیل آن است به استخدام و آموزش پزشکی و کارشناسان و مدیریت یک میزبان از حساس رعایت مسائل.

هنوز هم اگر Teladoc است که هر راهنمای Amwell می تواند واکشی یک نرم افزار مانند چندگانه در بازار است. آینده یک چهارم از $137 میلیون دلار درآمد در 29 درصد رشد Teladoc است به ارزش در حدود 20 بار فروش.

Amwell سرمایه گذاران شامل ایالات متحده بیمه سرود غول ژاپنی, دارویی شرکت تاکدا و فیلادلفیا مبتنی بر جفرسون سلامت.

یک Amwell نماینده کاهش یافته است به نظر.

CNBC الکس شرمن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme