نمایی از یک فروشگاه جبهه با خروج از کسب و کار در منطقه سوهو شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 27 آوریل 2820.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

اقتصاد ایالات متحده بود کاهش در سال گذشته اما بسیاری از شرکت های وارد 2020 با دلایل به خوش و گسترش برنامه های برای مطابقت با.

ساخت و ساز هتل در سراسر کشور هرگز شلوغ. هواپیمایی اشتغال ادامه داد: به صعود به بالاترین سطح در بیش از 16 سال است. خرده فروشی در ماه دسامبر شد تا برای سومین ماه متوالی. و هزینه های مصرف کننده رسیده سالانه رکورد $13.28 تریلیون دلار در سال 2019.

سپس coronavirus رسید.

وضعیتی وخیم از whiplash با مدیران عامل شرکت ها از macy’s به فورد از مک دونالد به خطوط هوایی آمریکا باید همه با استفاده از همان کلمه برای توصیف fallout: بی سابقه است.

ضربه شده است سریع و گسترده است.

در این کشور نرخ بیکاری در حدود 50 سال اخیر در ماه فوریه در حال حاضر در سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. ایالات متحده از دست داد رکورد 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل — و بسیاری از اقتصاددانان هشدار داده اند که نرخ بیکاری نزدیک به 15 درصد نیست و به طور کامل منعکس کننده همه گیر تلفات در نیروی کار است.

این Covid-19 همه گیر شده است و فراتر از بدترین سناریو مورد است که مدیران در بسیاری از کشور بزرگترین شرکت ها آماده کرده بود. به جای تدریجی رکود coronavirus — و تلاش برای مهار آن — زمین های زیادی از اقتصاد را متوقف کند. بحران را مجبور به شرکت ها برای شاتر فروشگاه های هفته, اخراج کارکنان, کوچک بودجه و تغییر به دیگر مدل های کسب و کار — سرعت.

این ویروس به احتمال زیاد به ماشه اقتصادی باقی مانده است که می تواند برای سال گذشته. آن را نیز وادار به جستجوی روح به عنوان کسب و کار طرح کردن که چگونه آنها می تواند گزاف گویی کردن. و این می تواند به بازیگران سایه طولانی به طور دائم در حال تغییر چگونه شرکت ها صرف پول فروش کالا و اجرای کسب و کار خود را به عنوان شرایط جدید بهار است که می تواند اضافه کردن به هزینه های خود را.

کنت روگوف استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد و اقتصاددان ارشد سابق در صندوق بین المللی پول گفت: این بیماری همه گیر است که یک استارک یادآوری است که “خارج از جعبه شوک اتفاق می افتد.”

“شما باید برای اجتناب از نوشیدن Kool-Aid,” او گفت:. “شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از مقالات از بانک های سرمایه گذاری از اقتصاددانان در مورد چگونه ما در این دوره قابل توجهی از نوسانات کم. ‘آیا آن را نمی فوق العاده ؟’ بدون هیچ نوع حس از چشم انداز است که فقط به خاطر بازار نیست پیش بینی یک شوک به این معنا نیست که آن را به اتفاق می افتد.”

یک طرح کسب و کار به نام همه گیر

خودروسازان ذخیره میلیاردها دلار پول نقد در آماده سازی برای یک رکود اقتصادی — اما حتی شرکت در دوره ای صنعت تا به حال پیش بینی کرد میزان مالی اختلال در آورده با این بیماری همه گیر.

“من هرگز تا به حال یک طرح کسب و کار است که به نام بیماری همه گیر” فورد مدیر عامل جیم هاکت گفت: در یک درآمد تماس بگیرید. او افزود: “ما هرگز تصور اقتصاد خاموش کردن.”

هنگامی که آن را شروع به عنوان یک شیوع در چین آن را بلافاصله روشن چگونه مخل coronavirus را تبدیل به سراسر جهان است.

بوئینگ CFO گرگ اسمیت در یک درآمد تماس on Jan. 29 به نام تاثیر Covid-19 در ترافیک هوایی در کوتاه مدت “به وضوح دیده بان مورد این سال است.” جنرال الکتریک مدیر عامل لری Culp زمانی که خواسته در یک Feb. 19 صنعت کنفرانس در مورد کوروناویروس اثرات گفت که “این فقط خیلی زود به تماس های داده شده هیچ یک از ما فقط می دانم که چگونه به سرعت همه خواهد شد بازگشت به کار.” هر دو شرکت اعلام کرده اند کاهش شغل در چند هفته گذشته به عنوان شرکت هواپیمایی مشتریان برای هواپیماهای جدید ارسال ضرر و زیان است.

قبل از گسترش بیماری در سطح جهانی تاثیر این بیماری همه گیر شروع به نشان می دهد تا در قالب زنجیره تامین محدودیت ساخته شده است که آن را سخت تر برای واردات کالا یا قطعات از چین به دلیل کارخانه هایی که تعطیل شد, وجود دارد. اپل به عنوان مثال گفت: این انتظار می رود که کمبود اپل.

در اواخر ماه فوریه بهترین خرید گفت: شیوع کروناویروس در چین بود و ساخت آن را سخت تر برای انبار فروشگاه کالا از کشور مانند مانیتور کامپیوتر و سیستم های بازی ویدئویی. اما بزرگ جعبه خرده فروش مدیر عامل Corie بری گفت: این شرکت تجار می دانستند که چگونه برای مقابله با این موجودی چالش زیرا آنها در برخورد با عدم اطمینان از تعرفه.

به عنوان coronavirus شروع به گسترش در آمریکا, بستن دفاتر و مدارس بهترین خرید سعی در نگه داشتن درهای خود را باز کنید. آن دیدم پشت سر هم از تقاضا به عنوان هزاران نفر از مردم شروع به راه اندازی دفاتر خانه و خرید لوازم برای کمک به کودکان خود را با کنترل از راه دور آموزش و ارتقاء وسایل آشپزخانه. اما در اواسط ماه آوریل آن را سخت به نگه داشتن مشتریان خود و کارکنان امن به عنوان تعداد از مردم با Covid-19 علامت بالاتر است. بهترین خرید اعلام کرد قصد دارد به فروشگاه خود را به مشتریان تبدیل به منظقه تنها وانت کردند و حدود 51,000 کارکنان.

تعداد موارد رو به افزایش بود به سرعت در شهرهایی مثل نیویورک و دیترویت. همه گیر آورده جهانی تولید خودرو متوقف و تعطیل ایالات متحده امکانات بسیاری است که از آن باقی می ماند بسته شده است. مصرف کنندگان با تمرکز بر ملزومات لخت کردن در مواد غذایی, نسخه, تمیز کردن وسایل و سایر آیتم های خانگی مانند کاغذ توالت.

داشتن یک مدل کسب و کار است که انعطاف پذیر و سازگار بود و در حال حاضر بسیار مهم در جهان است که بسیار جهانی و قابل رقابت با ثابت فن آوری تغییر دهید. آن است که 10 بار به عنوان مهم در حال حاضر است.

کنت روگوف

استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد

تغییر ناگهانی هزینه خودروسازان میلیاردها. فورد اندکی 2 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه اول و آن را انتظار دارد همه گیر مربوط به ضرر و زیان خواهد بود حتی بزرگتر در سه ماهه دوم. آن هوا تنظیم شده pretax از دست دادن بیش از 5 میلیارد دلار. فیات کرایسلر سوخته طریق حدود 5.5 میلیارد دلار در سه ماهه اول. جنرال موتورز موفق به گزارش $294 میلیون دلار سود و سوختگی نقدی از تنها $903 میلیون دلار برای سه ماهه 600 میلیون دلار آن مربوط به Covid-19.

خطوط هوایی ایالات متحده در سه ماهه منتهی به مارس 31 چرخش به خود ضرر و زیان در سال است. ایالات متحده کسب و کار و اوقات فراغت سفر آمد به نزدیکی متوقف. بسیاری از مردم ماندم, به در خانه های خود جسارت به فروشگاه مواد غذایی و یا داروخانه ها اما کمی دیگر. الگوهای هزینه های تغییر به عنوان آنها فکر آینده نامشخص.

اقدام فوری

همه گیر و اقدامات برای جلوگیری از گسترش آن طرح میتوانست زندگی روزانه و ارسال شرکت تقلا برای کاهش هزینه ها و کاهش headcounts مخالف از آنچه که بسیاری از آنها برنامه ریزی شد در شروع سال.

هواپیمایی که آماده سازی خود برای قوی کسب و کار و اوقات فراغت سفر در این سال بود در مورد چهره. مسافرت هوایی و تقاضا کاهش یافت و به پایین ترین سطح پس از 1950s قبل از جت سن با توجه به خطوط هوایی آمریکا که نشان دهنده بزرگترین آمریکایی حامل, از جمله دلتا, آمریکا, غرب و ایالات.

خطوط هوایی ایالات متحده کاهش پروازهای idled حدود نیمی از هواپیما خود را مسدود استخدام و خواسته کارکنان خود را که شماره بیش از 750,000 در ماه مارس با توجه به اطلاعات فدرال به داوطلب برای مزد یا بخشی از پرداخت را ترک کنند. هزاران امضا و تشویق مدیران بیشتر به دنبال کت و شلوار. حامل نیز با عجله به افزایش بدهی های جدید است. آنها شروع به دریافت بخشی از $25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد فدرال کمک های مالی و وام های ماه گذشته که به آنها نیاز نیست به غیر روحانی کردن و یا کاهش نرخ دستمزد کارگران از طریق سپتامبر. 30 اما هشدار داد آنها انتظار برای ظهور کوچکتر خطوط هوایی. آنها همچنین انتظار دارند که قادر به دریافت بخش دیگری از 25 میلیارد دلار در فدرال وام های کم بهره.

مردم با پوشیدن ماسک و دستکش صبر کنید برای ورود به یک خارج شده در مارس 17, 2020 در یونیندل, New York.

القاعده بلو

برای شرکت هایی که هنوز از دیدن تقاضا آن را در کسب و کار به عنوان معمول است. تغییرات ساخته شده برای محافظت از کارگران و مشتریان. سوپر مارکت ها و داروخانه ها و فروشگاه های دیگر به فروش ملزومات کاهش ساعت به کارکنان اجازه می دهد زمان بیشتری برای تمیز کردن و قفسه های انبار که به سرعت محروم توسط انباشت مشتریان.

خارج شده است که در حال حاضر بزرگترین کارفرمای بخش خصوصی در کشور تا به حال به استخدام 200,000 کارکنان اضافی در آن فروشگاه های توزیع و تحقق مراکز به نگه دارید تا با تقاضا و پر کردن شکاف نیروی کار به عنوان برخی از کارکنان بیمار شده و یا در زمان از کار به دلیل خطر اضافی و یا عدم مراقبت از کودکان.

و هدف متوقف شروع از تمام فروشگاه جدید بازسازی و گفت: آنها می شود بیش از حد مخل. آن اوراق, برنامه ای برای ضبط توسعه کوچک قالب فروشگاه طراحی شده به صورت متراکم محله های شهری مانند در سان فرانسیسکو و یا شهر نیویورک است. این تاخیر در آن علاوه بر این از مواد غذایی تازه و الکل به آن وانت و رانندگی-خدمات.

هدف تنها نبود در پوسته پوسته شدن برنامه های رشد. بسیاری از شرکت ها نیز در زمان اقدامات شدید برای شناور ماندن در طول بیماری همه گیر. سهام buybacks بودند متوقف شد. سود سهام متوقف شد. اجرایی پرداخت قطع شد. کارکنان furloughed. خطوط اعتباری کشیده شد پایین. مالی چشم انداز کشیده شد.

برخی از ساخته های تیز محور جدید مدل های کسب و کار. Panera Bread, برای مثال, آغاز فروش, ماست تازه, تولید و سایر مواد غذایی به عنوان تقاضا برای رستوران معمولی کرایه مانند سوپ و ساندویچ کاهش یافت.

Chipotle Mexican Grill و استارباکس گفت: آنها شاهد افزایش برنامه های وفاداری اعضا به عنوان مصرف کنندگان دریافت برنامه های خود را به سفارش بایگانی اطلاعات و یا تحویل. هر دو شرکت به شدت سرمایه گذاری در فن آوری در سال های اخیر یک استراتژی است که کمک به آنها در رسیدن به مشتریان حتی در مکان های که فاقد درایو از طریق خطوط.

در حالی که دیجیتال سفارشات نمی عایق یا شرکت از تیز کاهش فروش این دو پیشی گسترده تر میباشد. اما تلاش برای جذب cash-strapped مشتریان با pantries می آید در هزینه. Chipotle ارائه کرده است تحویل رایگان از اواسط ماه مارس که وزن بر سود. تحویل سفارشات نیز فشار رستوران حاشیه به دلیل اضافی بسته بندی برای حفاظت از مواد غذایی و نوشیدنی و سنگین هزینه های کمیسیون پرداخت به شخص ثالث ارائه دهندگان خدمات تحویل در هر سفارش به عنوان استارباکس گفت: سرمایه گذاران در ماه گذشته.

خطوط هوایی آمریکا ناوگان خدمات کارکنان آماده برای بارگذاری محموله پالت چوبی در 777-300 در دالاس/فورت ورث فرودگاه بین المللی (DFW) عازم فرودگاه فرانکفورت در آلمان در طول cornoavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در تاریخ 20 مارس سال 2020 در دالاس تگزاس است.

تام پنینگتون | گتی ایماژ

برای یام مارک’ کلبه پیتزا این بیماری همه گیر است و در نهایت کمک به این مبارزه شرکت ریخته شهرت خود را به عنوان یک شام خوردن در پیتزا زنجیره ای. کلبه پیتزا در تلاش است تا خود را به رشد دیجیتال و تحویل فروش به مشتریان کمتر می خواهید به خوردن پیتزا خود را در داخل رستوران خود را.

“این سه ماهه ما در حال حاضر در واقع ما میخوایم باید سه سال ارزش تغییرات در کسب و کار ما و آن را تسریع طرح ما برای پیتزا کلبه” یام مدیر عامل دیوید گیبس گفته تحلیلگران در ماه گذشته.

شرکت های هواپیمایی رو قحط و غلا از مسافران شروع به برنامه ریزی پرواز که حامل تنها باری. برای خطوط هوایی آمریکا, آنها اولین باری-فقط پروازهای سال 1984. و جنرال موتورز شروع به ساخت هواکش.

روگوف این اقتصاددان و استاد دانشگاه هاروارد گفت: شرکت ها باید زیرک به آب و چه به احتمال زیاد یک سال رکود اقتصادی است.

“داشتن یک مدل کسب و کار است که انعطاف پذیر و سازگار بود و در حال حاضر بسیار مهم در جهان است که بسیار جهانی و قابل رقابت با ثابت تغییرات تکنولوژیکی,” او گفت:. “آن است که 10 بار به عنوان مهم در حال حاضر است.”

یک سایه

به عنوان stay-at-home سفارشات بالابر در بخش هایی از ایالات متحده و اقتصاد شروع به بازگشایی شرکت در حال بررسی چگونه آنها انطباق و کار در جهان را تغییر داد.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها را تنگ تر بودجه پس از اخراج یا کاهش دستمزد. بعضی از آنها جدید aversions مانند ترس از رفتن به رستوران و یا فروشگاه های مواد غذایی. و بسیاری از آنها افزایش انتظارات برای ایمنی.

“من فکر نمی کنم همه ما در حال رفتن به پایه 6 فوت از هم جدا برای همیشه, اما من فکر می کنم وجود دارد در حال رفتن به هنجارهای جدید در مورد به کار نمی رود اگر شما احساس خوب و انتظارات برای فروشگاه های خرده فروشی مکانهای تفریحی و هتل ها برای اطمینان از کیفیت بالا و استانداردهای پاکیزگی” گفت: Steve بر یک مصرف کننده در بازارهای رهبر برای PwC.

شرکت در حال حاضر با اتخاذ سیاست های جدید برای جلوگیری از گسترش و قرار دادن مشتریان در سهولت.

برخی از فروشنده از جمله Costco در حال حاضر نیاز به تمام مشتریان به پوشیدن ماسک. و بهترین فروش بازگشایی شد صدها نفر از فروشگاه های خود را به مشتریان — اما تنها با تعیین وقت قبلی.

ایالات متحده فروشندگان خودرو که بسیاری از کسب و کارهای کوچک نقل مکان کرده اند به خرید و فروش آنلاین در طول اقامت در خانه, سفارشات, چیزی که بسیاری از فروشندگان مقاومت برای سال بیش از نگرانی در مورد آن صدمه زدن به خود و سنتی و نمایشگاه. آنها نیز افزایش یافته خودرو گزینه های تحویل و تاسیس touchless تحویل پروتکل های.

سوار-نقطه شرکت Uber و Lyft نیاز رانندگان و مسافران به پوشیدن ماسک . در هتل هیلتون خانهدار را مهر و موم قرار داده بر روی درب را به نشان می دهد به مهمانان که اتاق خالی بوده است پس از آن تمیز کردن.

Westin هوستون مرکز پزشکی تست جوانه نحو ربات که sanitizes و كشتن اتاق های هتل ها.

منبع: Westin هوستون مرکز پزشکی

من نمی بینم استراتژیک ضروری در لغو رشد. اگر شما به دنبال همه چیز وکلای بگویید شما را به انجام همه چیز را به یخ.

Richard A. D’Aveni

استاد استراتژی کسب و کار در کالج دارتموث پهلو مدرسه کسب و کار

این بیماری همه گیر تبدیل شده و برخی از برندگان به بازنده.

صفحه اصلی-های غول پیکر Airbnb کاهش یافته است از نفع به عنوان تقاضای سفر روز پس از پناهگاه در محل دستورات اجرا شده در سراسر جهان شرکت های هواپیمایی و لغو بسیاری از آنها خدمات بین المللی است. این شرکت در حال برنامه ریزی برای رفتن عمومی در سال 2020 است. در حال حاضر آن را پردازش و بازپرداخت و در هفته گذشته اعلام کرد آن را ذخیره کردن حدود 1,900 کارکنان یا 25 درصد از نیروی کار خود را. آن را ارزیابی کرد از 31 میلیارد دلار در مارس 2017 به 18 میلیارد دلار تا پایان مارس سال 2020 است.

از سوی دیگر Peloton سهام رسید. سرمایه گذاران که هنگامی که تمسخر این شرکت به عنوان یک “حباب سهام” دیده می شود ارتباط جدید در آن گران تجهیزات ورزش و مجازی تمرین کلاس به عنوان سفر به ورزشگاه و ریسندگی استودیو به نظر می رسد کمتر جذاب است.

برای برخی از شرکت های بحران را تشدید هزینه های سرمایه. برای دیگران آن را نیرو صرف در مناطق جدید.

در صنعت خودرو شرکت تحقیقاتی IHS Markit در سراسر جهان انتظار دارد فروش خودرو به کاهش 22 درصد در این سال به کمتر از 70 میلیون واحد به رهبری یک 26.6% سقوط در ایالات متحده به 12.5 میلیون واحد در مقایسه با یک سال پیش.

زخم خورده از بحران در شرکت ها ممکن است سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری در اتوماسیون بنابراین کار را می توان توسط ماشین آلات به جای مردم است.

“Coronavirus نمی تواند کشتن ماشین آلات” گفت: Richard D’Aveni یک استاد استراتژی کسب و کار در کالج دارتموث پهلو مدرسه کسب و کار.

روگوف گفت: کسب و کار ممکن است مجبور به صرف پول در بازسازی. برای مثال او گفت: آنها ممکن است حرکت دفاتر خود در خارج از شهرستانها هواپیمای coronavirus به مناطق که در آن آنها می توانند بزرگتر دانشگاه که در آن مردم گسترش و یا سرمایه گذاری در فن آوری است که تسریع تحقق سفارشات آنلاین به مردم, خرید, رفتارهای شیفت.

فروشگاه آینده ممکن است نگاه متفاوت بیش از حد بار از PwC گفت. فقط به عنوان فرودگاه اضافه شده اتاق برای امنیت پس از 9/11 او گفت: فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان ممکن است ساخته شده است اجازه می دهد تا مشتریان بیشتر فضای شخصی و ارائه انعطاف پذیری بیشتر و یا ایمنی در یک بحران مشابه.

حتی پس از همه گیر محو مدیران ممکن است یک رویکرد محافظه کارانه تر به توسعه و هزینه های مورد نیاز است. اما اگر آنها بیش از حد محتاط می تواند به آنها صدمه دیده است گفت: D’Aveni.

او گفت: شرکت می تواند به دست فرصت, اگر آنها بیش از حد محتاط است.

“من نمی بینم استراتژیک ضروری در لغو رشد,” او گفت:. “اگر شما به دنبال همه چیز وکلای بگویید شما را به انجام همه چیز را به یخ.”

روگوف گفت: رکود اقتصادی باعث همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد بازیگران سایه طولانی. او گفت که او انتظار برای دیدن یک تغییر به دور از جهانی شدن به عنوان سفر پیچیده تر می شود و کمتر جذاب و به عنوان شرکت های تشدید کنترل بر زنجیره تامین خود را.

“2008 آورده تغییرات رادیکال” او گفت:. “این است که بدتر از سال 2008 است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی