AMC سهام پس از افزایش وال استریت ژورنال گزارش می دهند که این شرکت در حال کار بر روی مقابله برای جلوگیری از ورشکستگی

پزشکی کارگر با پوشیدن ماسک پیاده روی در نزدیکی AMC سینما در میدان تایمز در میان coronavirus همه گیر در 7 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

AMC, سرگرمی, سهام, شروع به پریدن کرد تا آنجا که 21 درصد پس از نزدیک به طور منظم معاملات روز سه شنبه پس از یک داستان در وال استریت ژورنال که فیلم تئاتر شرکت در حال نزدیک شدن به یک توافق برای جلوگیری از کوتاه مدت ورشکستگی.

این مجله با استناد به افراد آشنا با این موضوع گفت: AMC در حال کار بر روی بازسازی مقابله رهبری دریاچه نقره ای که دارندگان اوراق قرضه ارائه 200 میلیون دلار وام مبادله کردن “خود را نا امن ادعا می کند در تخفیف.” AMC را که مسیر بیش از یک پیشنهاد مالی از آپولو جهانی و وام دهندگان دیگر مجله گزارش شده است.

همانطور که از روز سه شنبه نزدیک AMC از دست داده بود 40 درصد از ارزش خود را از این سال است. این شرکت شده است ضرب و شتم توسط coronavirus که مجبور است از سالن های سینما در سراسر کشور در ماه مارس است. AMC می گوید آن آغاز خواهد شد بازگشایی تئاتر در امواج در جولای 30, حدود دو هفته بعد از آن که قبلا انتظار می رود. حتی با تئاتر باز برای اولین بار در سال وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که مصرف کنندگان را با عجله به داخل خانه احاطه شده توسط دیگران است.

AMC سهام به عنوان بالا به عنوان $4.99 در گسترش تجارت پس از بسته شدن در $4.13. شرکت بازار کلاه زیر 500 میلیون دلار است.

تماشا کنید: AMC تاخیر افتتاح 450 ایالات متحده تئاتر تا جولای 30

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر