آب و هوا تعهد عرصه رندر

منبع: آمازون

آمازون خریده حقوق نامگذاری به مرکز شهر سیاتل آرنا که به خانه جدید تیم NHL و زنان انجمن ملی بسکتبال را سیاتل طوفان این شرکت پنج شنبه اعلام کرد.

این KeyArena در حال حاضر خواهد شد تغییر نام داد به آب و هوا تعهد عرصه اشاره به آمازون آب و هوا بلند پروازانه طرح که برای اولین بار پرده برداری توسط مدیر عامل شرکت جف بزوس در سپتامبر گذشته. شرایط مالی این قرارداد نیست افشا می شود. آمازون سخنگو کاهش یافته است به نظر.

این 18,100-صندلی عرصه خواهد ساخت در آب و هوا تعهد تمرکز بر روی پایداری و کربن بی طرفی. آمازون گفت: از آن خواهد شد برای اولین بار خالص صفر کربن گواهی عرصه در جهان تولید ضایعات صفر از عملیات و حوادث و خواهد بود طراحی شده با 100% برق تجدید پذیر. آن را نیز با استفاده از اصلاح شده آب باران یخ در سیستم به “ایجاد سبزترین یخ NHL.”

آب و هوا تعهد عرصه رندر

منبع: آمازون

“به جای این نامگذاری پس از آمازون, ما خواستار آن آب و هوا تعهد عرصه به عنوان یک یادآوری به طور منظم از اهمیت مبارزه با تغییر آب و هوا” بزوس در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که بلوط مشاهده است که بودجه بازسازی KeyArena نیز پیوست آمازون آب و هوا تعهد است.

سیاتل اهدا شد گسترش به NHL حق رای در سال 2018 است. بینام تیم خواهد بود NHL 32 تیم و این انتظار به ارمغان آورد به 2021-2022 فصل است.

به عنوان بخشی از آب و هوا تعهد آمازون متعهد شده بود خنثی کربن توسط 2040. آن را نیز متعهد برای دیدار با اهداف از پاریس آب و هوا توافقنامه توسط 2040 یک دهه پیش از توافق پاریس را هدف. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی آمریکا از پاریس مورد آب و هوا در سال 2017.

پس از طرح راه اندازی آمازون اعلام کرده است یک سری از دیگر طرح های سبز. آمازون در سه شنبه راه اندازی 2 میلیارد دلار از صندوق برای سرمایه گذاری در فن آوری آب و هوا. علاوه بر این بزوس در فوریه متعهد 10 میلیارد دلار برای راه اندازی یک زمین جدید صندوق برای مبارزه با تغییر آب و هوا که به موضوع کمک های مالی به آب و هوا-گرا دانشمندان و فعالان و سازمان های دیگر.

آمازون مواجه شده است و فشار از کارکنان به آدرس آن اثرات زیست محیطی. در آمازون سالانه سهامداران جلسه در مارس 2019 هزاران نفر از کارکنان ارائه یک پیشنهاد درخواست بزوس به توسعه جامع آب و هوا-تغییر طرح و کاهش ردپای کربن خود را. پیشنهاد ساخته شده بود در یک کارمند نامه منتشر شده در مارس 2019 که متهم آمازون از اهدا به آب و هوا-به تأخیر انداختن قانونگذاران و خواست این شرکت برای انتقال دور از سوخت های فسیلی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de