آمازون به سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد دلار در آن اینترنت ماهواره ای شبکه پس از دریافت مجوز FCC

جف بزوس موسس و مدیر اجرایی آمازون صحبت می کند در واشنگتن دی سی در سپتامبر. 19, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

کمیسیون ارتباطات فدرال اعلام کرد روز پنج شنبه که آمازون ممکن است ساخت آن بلند پروازانه اینترنت ماهواره ای سیستم که در رقابت با SpaceX را Starlink شبکه.

آمازون پروژه شناخته شده به عنوان Kuiper را ببینید این شرکت راه اندازی 3,236 ماهواره به مدار زمین کم. آمازون می گوید آن را استقرار ماهواره ها در پنج مرحله با پهنای باند سرویس ابتدا یک بار آن را 578 ماهواره در مدار.

“ما نتیجه گیری کرد که اعطای Kuiper کاربرد خواهد پیشبرد منافع عمومی با اجازه یک سیستم طراحی شده برای افزایش دسترسی به باند پهن با سرعت بالا خدمات به مصرف کنندگان دولت و کسب و کار” FCC, منشی, مارلین Dortch گفت: در آن مجوز سفارش.

پس از FCC اعلام کرد که مجوز آمازون گفت که آن را “سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد دلار” به Kuiper.

“هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مکان های که در آن دسترسی به باند پهن است غیر قابل اعتماد و یا که در آن وجود ندارد در همه. Kuiper که تغییر خواهد کرد. ما 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری شغل ایجاد خواهد کرد و زیرساخت ها در سراسر ایالات متحده کمک خواهد کرد که ما این فاصله” آمازون معاون ارشد دیو لنگی در بیانیه ای گفت.

این شرکت نه یک جدول زمانی مشخص شده برای Kuiper و FCC گفت: این شرکت تمام نشده است ماهواره’ طراحی. اما مورگان استنلی اعلام کرده است که اینترنت با سرعت بالا شبکه پتانسیل را دارد که یک “$100 میلیارد فرصت” برای جف بزوس ” شرکت.

Kuiper آماده است برای رفتن پا به پا با SpaceX را Starlink شبکه اینترنت با سرعت بالا از ماهواره که ایلان شرکت شده است به طور مداوم راه اندازی در سال گذشته است. SpaceX راه اندازی کرده است بیش از 500 Starlink ماهواره و هدف شروع به ارائه مستقیم به مصرف کننده پهنای باند خدمات بعد از این سال.

یک مسئله ای است که SpaceX تحت فشار قرار دادند پشت در بود Kuiper رویکرد به مداری باقی مانده است. در حالی که آمازون تاکید کرد که این امر آن را حذف ماهواره از مدار در 355 روز از آنها تکمیل ماموریت های خود را SpaceX با اشاره به این که Kuiper “موفق به ارائه یک مصدوم تجزیه و تحلیل خطر” از اینکه آمازون ماهواره ای باقی مانده ممکن است زنده ماندن هنگام ورود دوباره. بخشی از این تحلیل می تواند برآورد محاسبه “احتمال تلفات انسانی” که FCC گفت آمازون را به دومی در حال حاضر به عنوان بخشی از یک نهایی باقی مانده کاهش طرح است.

قابل توجه SpaceX تنها کسی نیست که به کمر فشار در طول FCC را در نظر گرفتن آمازون نرم افزار. ایریدیوم ارتباطات Hughes Network Systems, اینتل, Inmarsat SES WorldVu, Telesat و تئا همچنین ثبت نظر در مورد و یا دادخواست علیه Kuiper نرم افزار.

آمازون فضای رسیدن به

جف بزوس بنیانگذار آمازون, Blue Origin و صاحب واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ, معرفی خود به تازگی توسعه یافته lunar lander “ماه آبی” و می دهد به روز رسانی در منشا و پیشرفت و چشم انداز از رفتن به فضا به نفع زمین در Walter E. مرکز کنوانسیون واشنگتن.

جاناتان نیوتن | واشنگتن پست | گتی ایماژ

در حالی که کاملا جدا از آمازون بزوس نیز اجرا می شود یکی دیگر از فضای سرمایه گذاری به نام Blue Origin که در حال توسعه نسل بعدی موشک و فضاپیما مانند یک کاوشگر قمری برای بازگشت انسان به ماه. یک تیم به رهبری توسط Blue Origin به تازگی برنده ناسا قرارداد به ارزش $579 میلیون آن را به عنوان در رقابت با ایلان SpaceX و هوافضا پیمانکار Dynetics برای ساخت فضاپیما است که کمک به این سازمان در رسیدن به هدف خود را از فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024.

Kuiper نام یک کمربند از اشیاء است که عبارتند از سیارک ها و سیارات کوتوله. آن نام برای دیر هلندی آمریکایی ستاره شناس Gerard Kuiper.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme