زمان آمازون سرمایه گذاران نباید شگفت زده شده اند توسط نامطلوب نقل قول در این شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد گزارش پنج شنبه: “اگر شما یک shareowner در آمازون, شما ممکن است بخواهید به یک صندلی.”

چرا که آمازون ارائه شده است برخی از سرمایه گذاران نسخه از این هشدار پس از آن رفت و در سال 1997 اجازه آنها را می دانیم آن را اولویت بندی در دراز مدت مزایای کسب و کار بیش از منافع کوتاه مدت.

آمازون روز پنجشنبه گفت: این امر سرمایه گذاری انتظار می رود آن 4 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سود در coronavirus تلاش های مربوط از جمله خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران پله تا تمیز کردن آن امکانات و ساختمان خود را تست قابلیت. این شرکت اعلام کرد که با توجه به سرمایه گذاری این انتظار عامل درآمد برای سه ماهه را به عنوان بالا به عنوان $1.5 میلیارد دلار یا به عنوان کم به عنوان از دست دادن 1.5 میلیارد دلار.

پررنگ گام انعکاسی است از مدیر عامل شرکت جف بزوس ” رویکرد پس از شروع کسب و کار است.

“ما باور داریم که اساسی اندازه گیری از موفقیت ما خواهد بود که ارزش سهام ما ایجاد بیش از دراز مدت” بزوس گفت: سهامداران در نامه ای در مدت کوتاهی پس از آن IPO. “این مقدار خواهد بود یک نتیجه مستقیم از توانایی ما برای گسترش و تحکیم بازار فعلی ما موقعیت رهبری.”

حتی در آن زمان با معاملات سهام در پایین دو رقم بزوس هشدار داد سهامداران آن تصمیم گیری خواهد نه مانند کسانی که از شرکت های دیگر.

“ما را جسورانه به جای ترسو تصمیمات سرمایه گذاری که در آن ما می بینیم یک کافی احتمال به دست آوردن رهبری بازار مزایای” بزوس نوشت: در سال 1997 نامه. “برخی از این سرمایه گذاری خواهد پرداخت کردن دیگران را نمی خواهد و ما را آموخته اند یکی دیگر از درس با ارزش در هر دو مورد.”

پنج شنبه گزارش درآمد اذعان کرد “این نیست شرایط عادی” و آمازون است “فکر نمی کوچک است.”

“وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در جهان در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری ما می توانیم در امنیت و رفاه ما صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان” بزوس در بیانیه ای گفت در انتشار درآمد. “من مطمئن هستم که ما در دراز مدت گرا shareowners را درک خواهد کرد و در آغوش ما رویکرد که در واقع آنها کمتر انتظار می رود.”

در درآمد این شرکت تماس بگیرید, یک تحلیلگر خواسته CFO برایان Olsavsky چرا آمازون تصمیم به ساخت خود را آزمایش قابلیت به جای برون سپاری آن است. این می تواند یک کسب و کار جدید خط ؟

“من نمی دانم دوباره در مورد آینده فرصت های کسب و کار” گفت: Olsavsky. “نگرانی اصلی ما این است که گرفتن تست در دست کارکنان است. و سپس به طور بالقوه به عنوان ما بیش از حد ظرفیت, شاید ما می تواند کمک به مناطق دیگر.”

قبل از همه گیر آمازون انجام شده بود دیگر مرتبط با سلامت پروژه ها از جمله پژوهش به یک درمان برای سرماخوردگی. در حالی که آمازون نمی خواهد اذعان آینده کسب و کار با جاه طلبی های خود را تست قابلیت های آن را سخت به تصور کنید که این شرکت با ایجاد یک ارائه جدید اگر این منابع است.

“آمازون تجربه با ایجاد فرآیندهای جدید و محصولات برای مبارزه با یک بیماری همه گیر ممکن است usher آن را به حل و امریکا و بهداشت و درمان مشکلات” نوشت: تحلیلگران در MKM همکاران در یک توجه داشته باشید جمعه.

“در حالی که این هزینه ها به معنای بحران نیست رانندگی سود صعودی اعتقاد ما آن است که ایجاد فرصت برای آمازون برای تقویت موقعیت بازار خود را در حالی که در زمینه تجارت الکترونیک سود روند به نظر می رسد تشویق برای دراز مدت سود بالقوه” اطلس سهام تحلیلگران نوشت.

هر چند سهام پایین بود بیش از 8% صبح جمعه در کنار این خبر که اعضای کمیته قضایی مجلس می خواهند بزوس به شهادت در گفته های گمراه کننده ادعا می کند که اکثریت قریب به اتفاق تحلیلگر یادداشت های موجود در FactSet دارای سهام “خرید” را با به روز رسانی قیمت اهداف. چند تحلیلگران مورد تحسین قرار گرفته آمازون سرمایه گذاری است.

“نظر ما در آمازون مدیریت سزاوار ستایش برای انتخاب به سرمایه گذاری به شدت به آدرس شیوع کروناویروس در سطوح مختلف به جای به حداکثر رساندن خود را در کوتاه مدت سود به دلیل افزایش تقاضا ناشی از آن است” تحلیل گران در دا دیویدسون نوشت جمعه.

به “غذای آماده کلیدی است که ما بسیاری از این هزینه ها به طور موقت و نه تغییرات ساختاری به کسب و کار” تحلیلگران در JMP اوراق بهادار نوشت. “نه به ذکر است ما این سرمایه گذاری را به عنوان لازم و درست را به انجام بیشتر مصرف کنندگان تکیه آمازون به صورت روزمره موارد ضروری.”

هنوز هم برخی از تحلیلگران هشدار داد که برخی از آمازون جدید Covid-19 هزینه های مربوط می تواند در محدوده زمانی معین. در یک توجه داشته باشید در مورد آمازون در سه ماهه اول سال جاری عملکرد MKM همکاران برای مثال برآورد هزینه در محدوده زمانی معین می تواند در حدود 500 میلیون دلار است.

آمازون نشان داده در گذشته است که آن سنگین سرمایه گذاری می پرداخت. آمازون اعلام کرد در سال گذشته برنامه های خود را برای سرمایه گذاری 800 میلیون دلار در یک ماهه برای کاهش آن دو-روز حمل و نقل وعده نخست اعضای یک روز…. این شرکت گفت: سرمایه گذاری خواهد پایین تر آن حاشیه سود ارائه پایین تر از حد انتظار چشم انداز برای سه ماهه آن را به عنوان افزایش تا انبارها و تحویل زیرساخت ها است. حتی به عنوان زمان تحویل را گسترش داده اند در طول coronavirus همه گیر Olsavsky به گفته تحلیلگران زیرساخت های سرمایه گذاری کمک کرده اند آن را تحویل کالاهای سریع تر از آن در غیر این صورت می تواند در طول بحران.

“بسیاری از ما یک روز هزینه ها واقعا آنچه که ما انجام داده ایم به ما تدارکات شبکه اجازه می دهد تا برای یک روز حمل و نقل, همه چیز مانند قرار دادن موجودی به مشتری چیزهایی مثل ساختمان تا ما AMZL [آمازون تدارکات] شبکه و شبکه های تحویل و همچنین داشتن چندین کشیدن بار و حمل و نقل ویندوز در طول روز” Olsavsky گفت.

“همه آن چیزهایی است که در آینده بسیار مفید به ما برای کمک گرفتن از ظرفیت بیشتر از آنچه ما در حال حاضر. و ما بسیار خوشحالیم که ما ساخته شده است که سرمایه گذاری.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: اپل و آمازون گزارش درآمد و هر چیز دیگری شما از دست رفته در کسب و کار اخبار امروز: پس از ساعت, مارس 30 سال 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی