آمازون می گوید جدید ” تقلبی جنایات واحد کار خواهد کرد با اجرای قانون به کلاهبرداران

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در اکتبر 02, 2019.

الیف Ozturk | Anadolu Agency | گتی ایماژ

آمازون در حال راه اندازی یک تیم جدید برای سرکوب فروش کالاهای تقلبی این شرکت اعلام کرد در روز چهارشنبه را آخرین تلاش برای رسیدگی به یک مشکل رو به رشد است که دامنگیر این سایت تجارت الکترونیکی برای سال.

تقلبی جنایات واحد ساخته شده از سابق دادستان فدرال محققان و تحلیلگران داده خواهد شد معدن سایت و جمع آوری اطلاعات از منابع خارجی مانند پرداخت ارائه دهندگان خدمات برای قرار دادن “بد بازیگران” که اقدام به فروش بد گویی کردن محصولات آمازون گفت.

آمازون شده است پله تا کار خود را با اجرای قانون برای گزارش و تعقیب جعل در پاسخ به انتقاد از فروشندگان و مصرف کنندگان و سازمان های دولتی که بد گویی کردن آف تبدیل شده اند شایع در سایت صدمه زدن به خریداران و خرد کردن کسب و کار مشروع. جهانی جدید تیم اجازه خواهد داد که آمازون به “کمک مقامات مجری قانون” در تلاش خود را برای تعقیب جعل و به طور موثر دنبال دادخواهی مدنی و کار با برندها در تحقیقات خود را.

“هر counterfeiter است متوجه است که آنها پاسخگو خواهد بود و به حداکثر میزان ممکن است تحت قانون بدون در نظر گرفتن جایی که آنها تلاش خود را به فروش تقلبی و یا جایی که آنها قرار دارد” Dharmesh مهتا آمازون معاون رئیس جمهور از اعتماد مشتری و شریک پشتیبانی در بیانیه ای گفت. “ما سخت در حال کار برای مختل کردن و از بین بردن این شبکه های جنایتکار و ما تحسین مقامات اجرای قانون که در حال حاضر بخشی از این مبارزه است.”

آمازون در بازار راه اندازی شد و در سال 2000 ساخته شده است میلیون ها نفر از فروشندگان شخص ثالث که لیست صدها میلیون ها نفر از اقلام است. آن را در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از آمازون فروش کلی و ثابت شده است به میزبان تقلبی غیربهداشتی و حتی تمام شده کالا. محصولات تقلبی به ویژه می تواند مضر به مارک های معتبر فروش در آمازون زیرا آنها سیفون دور کسب و کار و می تواند نیروی کسب و کار است که در حال حاضر زنده ماندن در حاشیه کم بیشتر به قیمت های پایین تر به رقابت بپردازند.

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضافه شده پنج تن از آمازون سایت خارجی به یک لیست از “بازارهای بدنام” که در تسهیل فروش کالاهای تقلبی. آمازون وب سایت در کانادا, فرانسه, آلمان, هند و انگلستان قرار گرفتند در این فهرست است. سه ماه قبل وزارت امنیت داخلی منتشر شد گزارش در مبارزه با تقلبی با تعدادی از توصیه به “به سرعت به تصویب رسید” توسط آمازون و دیگر تجارت الکترونیکی شرکت.

آمازون گرفته گام های داخلی برای سرکوب تقلب. در اوایل سال 2019 معرفی شرکت پروژه صفر برنامه به مارک های بیشتر ابزار برای از بین بردن تقلبی خود را. این شرکت همچنین یک سرویس به نام شفافیت است که به دنبال شناسایی و جلوگیری از فروش کالاهای تقلبی. آمازون گفت: چهار پست وبلاگ که در آن سرمایه گذاری بیش از 500 میلیون دلار در سال 2019 تقلبی پیشگیری و مسدود بیش از 2.5 میلیون “مشکوک بازیگر بد حساب” و بیش از 6 میلیارد “مشکوک بد listings.”

گزارش رویترز در ماه ژانویه است که آمازون آغاز خواهد شد به افشای اطلاعات تجاری به آمریکا و اروپا مقامات فدرال در هر زمان آن را شناسایی فروش کالاهای تقلبی. قبلا این شرکت را با ارائه اطلاعات به مقامات اما تنها زمانی که آن را احساس و آن را به حال یک مورد قوی.

تماشا کنید: چگونه دولت ایالات متحده و آمازون در حال مبارزه تقلبی چینی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de