مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس اعلام co-founding از آب و هوا تعهد در باشگاه مطبوعات ملی در سپتامبر 19, 2019 در واشنگتن است.

پل Morigi | گتی ایماژ | آمازون

به Google cloud واحد گام به عقب از صنعت نفت و گاز یک هرزه فروش در آمازون خدمات وب است که از معاشرت مشتریان با اشاره به چگونه بسیاری از سوخت های فسیلی محصولات این شرکت با استفاده از امروز به قدرت کسب و کار خود را در حالی که همچنین تأکید آمازون تعهد به حرکت به انرژی های تجدید پذیر.

در اوایل این هفته گروه زیست محیطی صلح سبز منتشر شده یک گزارش در مورد ارائه دهندگان ابر کار با شرکت های نفتی. گوگل در پاسخ گفتن رسانه های خبری از جمله CNBC که آن را نمی خواهد ساخت سفارشی مصنوعی-الگوریتم های هوش برای صنعت نفت و گاز.

براد کشاورز مستقر در هوستون آمازون کارمند در AWS’ نفت و گاز در تیم های مرکزی آمریکا را دیدم یک فرصت است. او منتشر شده لینک پست که در آن او اشاره کرد که آمازون یک مشتری برای شرکت های نفتی’ محصولات.

“اگر شما یک O&G شرکت به دنبال یک استراتژیک انتقال دیجیتال شریک ما توصیه می کنم انتخاب یک شریک که در واقع با استفاده از محصولات خود را و شما کمک می کند تبدیل به آینده — به جای خالیست مایکروسافت و گوگل هواپیما/کامیون ها/کامیون های خرید محصولات خود را. $0 top-line ارزش” کشاورز نوشت.

“آمازون اقدام به خرید سوخت جت برای ما Amazon Prime Air planes! آمازون وسط مایل به خرید دیزل برای ما 18-ویلر کامیون! آمازون قدم آخر اقدام به خرید بنزین برای ما آبی ون مرسدس بنز اسپرینتر که شما در محله شما!” او در تضاد است که با گوگل و گفت که آن را “خجالت دیده می شود با O&G و شرکت های عمومی است.”

کشاورز همچنین اذعان آمازون را هدف تبدیل شدن به کربن خنثی توسط 2040: “ما همچنین باید یک تعهد قوی به منابع انرژی تجدید پذیر به عنوان آمازون حرکت به net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 2040 بنابراین ما به طور فعال درگیر در سوخت های تجدید پذیر تامین نشده است.”

آمازون را بلافاصله ارائه دیدگاهها برای کشاورز پست.

سوخت های فسیلی و سهم خود را به تغییر آب و هوا یک خاردار موضوع برای این شرکت است.

یک گروه از کارکنان آمازون به نام آمازون به پایان ابر قرارداد با شرکت هایی که استخراج نفت و گاز است. اما آمازون خودداری کرده است برای پایان دادن به این قرارداد گفت: این کار کمک می کند تا شرکت های انرژی “کاهش تقاضا برای کربن منابع سوخت” و وب سایت خود را نشان می دهد نفت و گاز مشتریان مانند BP و هس.

اگر آمازون بودند به مقیاس نفت و گاز خواهد بود که با ارائه یک باز برای آن رقیب اصلی در فضا, Microsoft Azure. گوگل در ضمن تا به حال موفقیت کمی در نفت و گاز فضا — یک سخنگوی این شرکت گفت: CNBC این بخش باعث می شود تا کمتر از 1% از آن ابر درآمد در سال 2019 و اینکه فروش به بخش تا به حال کاهش یافته از سال قبل است.

AWS کنترل 47.8 درصد از ابر زیرساخت های بازار در سال 2018 در حالی که مایکروسافت تا به حال 15.5% و گوگل تا به حال 4 درصد با توجه به Gartner.

کارمند گروه به نام آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت به طور گسترده ای اعتبار برای موثر بر بزوس ” تصمیم به اعلام جارو آب و هوا تغییر طرح در سپتامبر گذشته. به عنوان بخشی از طرح آمازون متعهد شده است برای دیدار با اهداف از پاریس آب و هوا توافقنامه توسط 2040 یک دهه پیش از توافق پاریس را هدف. این شرکت همچنین انتظار دارد که 80 درصد از آمازون استفاده از انرژی از منابع تجدید پذیر تا سال 2024 از نرخ فعلی 40 درصد قبل از انتقال به صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030.

امیلی کانینگهام سابق آمازون تجربه کاربر طراح و عضو AECJ مشخص آمازون کار با شرکت های نفت و گاز به عنوان فاقد صعودی. در مارس آمازون اخراج کانینگهام و Maren کاستاریکا نیز یک تجربه کاربری طراح از این شرکت برای شکستن قوانین شرکت.

“آمازون نمی توانید آن را می گویند پیشرو آب و هوا در یک نفس و سپس در دیگر شریک با سوخت فسیلی شرکت ها برای سرعت بخشیدن و گسترش استخراج نفت” کانینگهام گفت. “صنعت سوخت فسیلی است و یک صنعت در حال مرگ. حتی شرکت های نفت و گاز این را می دانند. همکاری با شرکت های بزرگ نفتی است که نه فقط از نظر اخلاقی منفور آن را بد کسب و کار.”

تماشا کنید: آمازون برای دیدار با پاریس آب و هوا و اهداف 10 سال جلوتر از برنامه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی