آمازون مجوز شل برای همه کارکنان در حالی که شل تصویب AWS تصویری-تماس tech

Blue Origin و بنیانگذار آمازون جف بزوس.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شل و آمازون در حال تعمیق همکاری های خود است. تحت یک قرارداد جدید پنج شنبه اعلام کرد همه کارکنان آمازون دسترسی به شل محل کار ابزار همکاری. علاوه بر شل خواهد تعمیق وابستگی آن به AWS, بازسازی آن تصویری-قابلیت تماس به استفاده از یک سرویس AWS به نام صدای سنج ایجاد کردن.

اتحاد کمک می کند تا هر دو شرکت های نبرد مایکروسافت که تیم سرویس ارتباطات در محبوبیت رشد کرده در کنار شل در ماه های اخیر به عنوان شرکت ها و مدارس رسیده اند برای نرم افزار است که می تواند مردم را قادر می سازد برای دیدار از راه دور در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شل رشد است ثابت باقی مانده است و در طول coronavirus همه گیر است اما نه شتاب با وجود بسیاری از شرکت ها در حال حرکت برای حفظ کارکنان اصلی شرکت نشان داد در سه ماهه اول سال مالی درآمد گزارش قبلی در روز پنج شنبه. سهام این شرکت کاهش یافته است بیش از 15 درصد پس از ساعت.

آمازون و شل دارای سابقه طولانی است. شل اجرا شده است خدمات خود را در Amazon Web Services زیرساخت از راه اندازی در سال 2014 و آن را ادامه داده است به تکیه بر AWS به جای تقاضای اضافی در طول بیماری همه گیر.

قرارداد جدید مذاکره شد به طور جداگانه از شل ابر قرارداد این شرکت گفت: کاهش به افشای دقیق شرایط و ضوابط. تشکیل پرونده در روز پنج شنبه فاش کرد که شل خواهد شد و در حال حاضر پرداخت AWS حداقل $425 میلیون دلار در طول یک دوره پنج ساله که به پایان می رسد Apr. تا سال 2025 از قبلی تعهد حداقل 250 میلیون دلار در پایان ماه جولای 2023.

برخی از تیم ها در آمازون در حال حاضر با استفاده از شل اما این معامله را به همه کارکنان. آمازون دومین بخش خصوصی و کارفرما در ایالات متحده با بیش از 840,000 تمام وقت و پاره وقت کارمندان در سه ماهه اول.

آمازون کارکنان شده اند قادر به استفاده از در خانه-تصویری-تماس با ابزار به نام صدای سنج ایجاد کردن که این شرکت نیز ارائه می دهد به مشتریان خود است.

اما مت گرمن AWS’ معاون فروش و بازاریابی بستری در مصاحبه ای که آمازون است و نه سرمایه گذاری در صدای سنج ایجاد کردن رابط کاربری به حدی که شل است.

“ما یک مشتری UI. اما آن را نه شل. آنها راه بهتر است. این یک تجربه بسیار غنی. شما می توانید مقدار زیادی بیشتر است.”

گرمن اشاره کرد: “به طور فزاینده ای من مشتریان که مایل به استفاده از بهترین نژاد محصولات است که با هم کار کنند. آنها لازم نیست برای استفاده از یک واحد یکپارچه پشته.”

اما در حالی که صدای سنج ایجاد کردن تجربه کاربر ممکن است فاقد شل است در آغوش زمینه زیرساخت های آمازون ساخته شده است به قدرت آن است. به عنوان بخشی از طرح جدید مقابله با شل را با استفاده از صدای سنج ایجاد کردن زیرساخت ها برای ارائه صدا و مکالمه تصویری در داخل خود نرم افزار به جای تکیه بر سیستم خود را که ساخته شده است در فن آوری به دست آورد در سال 2015 کسب start-up Screenhero.

در حال حرکت به صدای سنج ایجاد کردن زیرساخت ها می تواند شل کردن تماس های تصویری قابل اطمینان تر و همچنین ارائه ویژگی های اضافی گفت: Brad آرمسترانگ معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار و شرکت های بزرگ توسعه در شل.

شل در نظر دارد برای فعال کردن مکالمه تصویری در دستگاه های تلفن همراه و اضافه کردن رونوشت از تماس های تلفنی است که می تواند به طور خودکار کاهش یافته است به شل کردن مکالمات متن برای مردم را به خواندن آرمسترانگ گفت.

تماشا کنید: شل مدیر عامل صحبت می کند در ناآرامی های مدنی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme