آمازون راه اندازی محله کلینیک بهداشت برای انبار کارگران

گتی ایماژ

آمازون راه اندازی محله بهداشت درمانگاه انبار برای کارگران و خانواده های آنها در یک تعداد انگشت شماری از شهرهای این شرکت اعلام کرد.

اولین کلینیک که در حال نورد از به عنوان یک برنامه آزمایشی خواهد بود و در واقع در دالاس-فورت وورث منطقه ققنوس, Louisville, دیترویت و سن برناردینو ، آمازون انتظار دارد که برای باز کردن 20 مرکز بهداشتی درمانی در سراسر این پنج شهرستانها و اگر خلبان موفق آن ایجاد خواهد شد اضافی مراکز در دیگر شهرها و ایالات متحده در سال 2021 ،

در حالی که این کلینیک در خدمت آمازون کارکنان آنها اداره می شود و کارکنان متقاطع سلامت راه اندازی است که با این نسخهها کار خود بیمه کارفرمایان به ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی. مراکز بهداشتی درمانی خواهد شد در نزدیکی آمازون تحقق مراکز مرتب کردن بر اساس مراکز و تحویل ایستگاه. با آمازون انبارهاي حدود ساعت, مراکز نیز تمدید ساعت به “جای مختلف کار کارمند برنامه.”

Darcie هنری آمازون معاونت منابع انسانی گفت: کلینیک طراحی شده برای ارائه طیف وسیعی از مراقبت های پیشگیرانه منابع برای انبار کارگران در محل اورژانس یا فوری مراقبت از گزینه های است که نه تنها گران تر برای بیماران بلکه محدود در این نوع از مراقبت از آنها ارائه می کنند.

“ما می خواهیم به حل این است که برای کارکنان و راه اندازی این محله جدید مراکز بهداشتی درمانی ارائه خواهد شد طیف وسیعی از کیفیت خدمات مراقبت های اولیه برای کارکنان در سراسر کشور” هنری گفت.

این کلینیک ارائه خواهد شد حاد و مزمن و پیشگیرانه مراقبت های اولیه تجویز داروها و واکسن های رفتاری خدمات بهداشتی درمانی و مراقبت های کاریوپراکتیک در میان دیگر خدمات است.

این درمانگاه در حال راه اندازی در یک زمان بسیار مهم به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به پاپ تا در سراسر کشور است. بسیاری از انبار کارکنان را تحت فشار قرار دادند آمازون برای محافظت از آنها را بهتر از این ویروس در حالی که آنها در کار است. آمازون امکانات در سراسر ایالات متحده همچنان به گزارش موارد جدید و حداقل نه کارگران فوت کرده اند از Covid-19.

آمازون دارای اضافه شده به مجموعه خود را از مزایای انبار کارکنان در ماه های اخیر. در ماه ژوئن آمازون گفت: این امر شروع به ارائه 10 روز از یارانه اضطراری پشتیبان گیری کودک یا بزرگسال برای مراقبت از همه از آن ایالات متحده کارکنان تا اکتبر. 2.

در سپتامبر گذشته آمازون راه اندازی مجازی درمانگاه بهداشت در خانه دنبال یو پی اس برای کارکنان در سیاتل به عنوان آمازون مراقبت. در ماه مه آمازون گسترش خدمات فراتر از Seattle-منطقه شرکت کارکنان به انبار کارگران در نزدیکی دفتر مرکزی این شرکت. با استفاده از یک نرم افزار کارکنان می توانید با اتصال پزشکی حرفه ای به صورت تصویری, مشاوره و سپس درخواست در صفحه اصلی مراجعه کنید در صورت لزوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme