آمازون راه اندازی سرویس ابری برای کمک به غیر نویسان ساخت برنامه های

اندی Jassy مدیر عامل شرکت آمازون خدمات وب صحبت می کند در طول WSJDLive فن آوری جهانی کنفرانس در لاگونا بیچ کالیفرنیا در اکتبر 25, 2016

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمازون ابر واحد روز چهارشنبه اعلام کرد که مقدمه ای از Honeycode یک سرویس است که غیر نویسان می توانید استفاده کنید برای نوشتن برنامه های کاربردی.

این حرکت می تواند کمک به آمازون خدمات وب گسترش مخاطبان خود را فراتر از برنامه نویسان. AWS منجر ابر زیرساخت های بازار با شکوه گوگل و مایکروسافت. به عنوان, بیشتر, خدمات, دریافت, معرفی, AWS هدف برای مشتریان به صرف پول بیشتر است که مهم است به این دلیل که واحد حساب برای بسیاری از آمازون عامل درآمد.

Honeycode شامل یک رابط بصری است که مردم می توانید به ساخت برنامه های کاربردی برای انواع مصارف از جمله برنامه ریزی مدیریت وظایف و پیگیری مشتریان AWS در بیانیه ای گفت. آمازون کارکنان استفاده کرده اند Honeycode به طرح راه اندازی سرویس و میرا Vaidyanathan یک مدیر کل در AWS استفاده از آن برای مدیریت کارکنان در سازمان, او گفت: در مصاحبه ای در روز چهارشنبه. نام محصول تصمیم گرفته شد در یک نرم افزار که ساخته شده بود در Honeycode.

این سرویس رایگان تا 20 کاربران و به عنوان بسیاری از 2500 ردیف از داده ها در یک صفحه گسترده است که بخشی از این محصول. AWS شارژ خواهد شد بر اساس ذخیره سازی و تعداد کاربران. دیرین AWS مشتریان شل و SmugMug در میان کسانی که در حال برنامه ریزی برای استفاده از خدمات این شرکت اعلام کرد. این سرویس از امروز در دسترس در حال حاضر در یکی AWS منطقه است. AWS برنامه آن را ممکن است به صادرات داده ها از Honeycode, Vaidyanathan

اعلام می آید ماه پس از خروج از آدم باسورث که مشغول به کار در گوگل, مایکروسافت و Salesforce قبل از پیوستن به AWS به عنوان معاون رئیس جمهور در سال 2016. باسورث ایجاد شده و منجر به توسعه یک محصول است که مخفی نگه داشته بود برای سال بود اما انتظار می رود به نرم افزار است که مردم می توانید استفاده کنید برای نوشتن برنامه های کاربردی با کمی به هیچ برنامه نویسی. باسورث در کار Honeycode در آمازون لری آگستین, معاون رئیس جمهور در این شرکت گفت: در روز چهارشنبه.

برای سال AWS شده است محبوب در میان توسعه دهندگان حرفه ای برای ارائه از راه دور رایانه و خدمات ذخیره سازی. در سال های اخیر آمازون به دنبال شعبه با ابر مبتنی بر برنامه های کاربردی برای کمتر ویژگی های کاربران مانند سنج تصویری-خدمات تلفن, اما AWS تا به حال کمتر موفقیت با کسانی که در تلاش است.

در سال 2015 مایکروسافت معرفی PowerApps نرم افزار به راحتی ساخت و ساز کسب و کار برنامه های کاربردی و در ماه ژانویه گوگل به دست آورد AppSheet یک start-up با هیچ کد نرم افزار-ابزارهای توسعه.

تماشا کنید: استفانی لینک: شما ببینید اهرم عملیاتی در AWS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de