جف بزوس

سارا L. Voisin | واشنگتن پست | گتی ایماژ

آمازون نمایش داده می شود بیش از 36000 فرصت های شغلی جدید در پایان ماه آوریل تا 19 ٪ در سال بیش از سال, در حالی که دهانه از scompanies قرارداد با توجه به بررسی های تحلیلگران سیتی که روز دوشنبه منتشر شد.

آمار نشان می دهد که شرکت های دیگر بودند گام به عقب نگه دارید در هزینه های غیر ضروری به عنوان coronavirus نهفته در اقتصاد جهانی و آمازون است که به فروش مواد غذایی به مصرف کنندگان و خدمات ابری برای کسب و کار از طریق همه گیر هنوز هم می خواستم به رشد نیروی کار خود را. همه گیر ایجاد کرده است یک رکورد در افزایش تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده با بیش از 36 میلیون ادعاهای جدید پس از بحران آغاز شده در ماه مارس است.

با توجه به سیتی حروف الفبا, eBay, Etsy, Facebook, GrubHub, Netflix و توییتر پست شده در طول دو سال گذشته کاهش در موارد کار در ماه آوریل است. بزرگترین کاهش در میان شرکت هایی که تحلیلگران رهبری Jason Bazinet بررسی در آمد Cars.com و Trivago.

“به استثنای آمازون کل پست شغل کاهش یافت و 51 درصد در مارس سال 2020 در مقابل سال گذشته” از تحلیلگران نوشت و اشاره کرد که موارد یک پروکسی برای هزینه.

تحلیلگران شروع به دنبال در وب سایت ترافیک اطلاعات از یک پروکسی برای درآمد در کنار موارد کار پس از شیوع کروناویروس آغاز شد.

“تا کنون, e-commerce, رسانه های اجتماعی و خدمات جریان را تجربه کرده اند افزایش در ترافیک” آنها نوشت.

آمازون سالانه نرخ رشد آهسته در ماه آوریل از 35 درصد در ماه مارس است. آمازون تا به حال 840,400 کارکنان در پایان سه ماهه اول تا 33 درصد در سال بیش از سال, با توجه به شرکت در تازه ترین بیانیه درآمد.

در آوریل CNBC گزارش داد که الفبای شرکت تابعه گوگل در زمان مراحل به توقف استخدام و پایین تر از آن هزینه های بازاریابی.

تماشا کنید: خارج استخدام بیش از 100 ، 000 کارگران موقت در فروشگاه تحقق و مراکز توزیع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی