آمازون در حال آزمایش یک دستگاه پوشیدنی است که چراغ و بوق در هنگام انبار کارگران بیش از حد به یکدیگر نزدیک

مرکز پاسخگویی آمازون انبار.

گتی ایماژ

آمازون در حال آزمایش یک دستگاه پوشیدنی است که به اطلاع مرکز پاسخگویی کارگران زمانی که آنها در حال نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

دستگاه پلاستیکی شفاف آستین با یک کلیپ است که ویژگی های یک نور LED و سیستم های صوتی, با توجه به یادداشت دیده می شود توسط CNBC. زمانی که کارگران در حال بیش از حد نزدیک به یک دیگر پوشیدنی ساطع می کند با صدای بلند beeping سر و صدا و نور چشمک می زند. آمازون تسهیلات در کنت واشنگتن آغاز خواهد شد استقرار دستگاه شروع چهارشنبه با توجه به خصوصی آنلاین برای انبار کارگران است.

تا کنون آمازون در حال آزمایش این دستگاه در طول روز انبار کارگران است. کارکنان می تواند انتخاب کنید تا پوشیدنی از ایستگاه های واقع در طول تسهیلات و دریافت دستورالعمل در مورد چگونه به استفاده از آن. کارگران بازگشت دستگاه در پایان شیفت خود و آنها می توانند به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات در مورد این دستگاه توسط اسکن یک کد QR بر روی آگهی های ارسال شده در مرکز. کارگران مجبور به استفاده از این دستگاه اگر آنها نمی خواهند به.

آمازون امید است که این فن آوری را کمک به کارکنان و تیم های “کار امن تر” در میان coronavirus گیر این یادداشت متحده است.

آمازون سخنگو تایید کرد این شرکت به تازگی شروع یک مقیاس کوچک خلبان از دستگاه پوشیدنی در یکی از انبارها. این سخنگو افزود که این شرکت را با استفاده از بازخورد از تیم تست دستگاه “برای ادامه به تکرار.”

“ما هیجان زده برای تست این تکنولوژی با شما و دریافت بازخورد خود را به درک اگر آن را یک ابزار موثر به شما در حفظ امن” این یادداشت می گوید. “علاوه بر این اگر ما تا به حال اطلاع از COVID-19, تشخیص داده های گرفته شده از دستگاه از همکاران بود که تماس نزدیک استفاده می شود برای انجام تماس ردیابی.”

آزمون آمده به عنوان آمازون نیز با تجربه دیگر اقدامات ایمنی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله قوانین در آن انبارها. روز سه شنبه این شرکت اعلام کرد که آن را نورد “فاصله دستیاران” در یک تعداد انگشت شماری از امکانات در سراسر ایالات متحده به یک دوربین متصل به یک مانیتور و یک محلی محاسبات دستگاه هشدار به کاربران آنها به عنوان راه رفتن که آیا آنها در حال حفظ فاصله مناسب.

آمازون دارای اضافه طبقه نشانگر در مناطق پر ترافیک به عنوان وسیله ای برای ارائه مشاوره به مردم در مورد چگونه برای حفظ یک فاصله امن. آن را نیز اضافه شده در انبارها که در آن کارکنان مسئول نظارت بر اینکه کارگران به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. این شرکت نیز با تکیه بر آن “بالا یادگیری ماشین فن” برای شناسایی مناطق که در آن می تواند به بهبود اجتماعی فاصله در امکانات آن با بررسی فیلم دوربین.

آمازون پاسخ به کروناویروس همه گیر شده است انتقاد انبار کارگران سیاستمداران و دولت به طور کلی وکیل. آنها استدلال می کنند آمازون نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی در تلاش خود را برای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی دما کنترل و ابزار دیگر برای حفظ کارکنان امن است. این شرکت و مدیر عامل شرکت جف بزوس را تحت فشار قرار دادند در این اتهامات گفته آمازون رفته به “طول های بزرگ” برای محافظت از کارگران از coronavirus.

تماشا کنید: Coronavirus ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر چگونه با این نسخهها کار های فن آوری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme