جدید الکسا برنامه بر روی آی فون.

آمازون

آمازون در روز دوشنبه گفت که آن شروع به رول کردن کاملا دوباره طراحی الکسا برنامه برای آی فون اپل تلفن های همراه و قرص در حال اجرا آندروید گوگل پلت فرم خود را آتش قرص.

در حالی که الکسا اغلب در ارتباط با خود آمازون اتاق نشیمن دستگاه های مانند اکو و آتش تلویزیون دیجیتال دستیار نیز در دسترس بر روی سیستم عامل های دیگر ارائه بسیاری از قابلیت های مشابه به عنوان اپل Siri و Google Assistant.

اما زمان الکسا برنامه است که اغلب سخت به استفاده از ارائه تصادفی بی ربط دهید از صفحه اصلی و وادار کردن کاربران به حفاری را از طریق منوها برای پیدا کردن تنظیمات مختلف.

که باید ثابت در به روز رسانی که آمازون می گوید خود را بیشتر استفاده می شود ویژگی های جلو و مرکز. در این برنامه جدید شما ممکن است خود را ببینید, یادآوری یک لیست پخش Spotify در شما شده است, گوش دادن لیست خرید آینده و زنگ قابل شنیدن کتاب شما آغاز شده ، این بدان معناست که خود الکسا صفحه نمایش خود را نگاه متفاوت از دیگری است.

آمازون نیز حرکت الکسا دکمه از پایین برنامه به بالا که در آن می گوید آن را آسان تر برای پیدا کردن. یادآوری روال مهارت های تنظیمات و گزینه های دیگر در حال نقل مکان کرد و از منوی که در آن آنها سخت تر برای پیدا کردن به “بیشتر” را فشار دهید در پایین صفحه نمایش.

این تغییرات ممکن است درایو آمازون وفاداران به چوب با این برنامه در سراسر دستگاه.

آمازون گفت که انتظار دارد آن را در دسترس خواهد بود به تمام کاربران موجود در اواخر ماه اوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی