آمازون مهندس مدل یکی از چهره سپر بودن تولید شده برای خط مقدم پزشکی کارگران است.

آمازون

یک تیم از مهندسین از آمازون هواپیماهای بدون سرنشین تحویل واحد در حال توسعه صورت سپر که به زودی برای فروش در Amazon.com پس از موفقیت آزمایشی اجرا با متخصصان پزشکی این شرکت پنج شنبه اعلام کرد.

اعضای نخست تهویه مکانیکی طراحی و سخت افزار تیم رهبری تلاش آغاز شد که در اوایل ماه مارس. پس از اهدای تقریبا 10,000 سپر چهره به پزشکی کارگران در خط مقدم از coronavirus گیر این شرکت در حال حاضر در مسیر تحویل 20,000 بیشتر در هفته های آینده گفت: Brad پورتر یک مهندس برجسته و معاون رئیس جمهور از آمازون رباتیک در یک پست وبلاگ.

این شرکت انتظار دارد که به صدها نفر از هزاران نفر از چهره سپر برای خرید آنلاین در دسترس اواخر این ماه آمازون سخنگو گفت.

“از آنجا که از طراحی نوآوری ها و قابلیت های ما زنجیره تامین ما اعتماد به نفس ما قادر خواهد بود به فهرست آنها را در یک قیمت قابل توجهی پایین تر از همه دیگر قابل استفاده مجدد در صورت سپر در حال حاضر در دسترس به خط مقدم کارگران” پورتر گفت.

چهره سپر انتظار می رود که هزینه یک سوم قیمت قابل استفاده مجدد در صورت سپر در حال حاضر در بازار, سخنگوی گفت. یک نقطه سریع بررسی صورت سپر قیمت در آمازون این وب سایت نشان می دهد آنها به طور معمول هزینه بین $15 و 35 $است.

آمازون را در ابتدا محدود فروش به صورت سپر به خط مقدم کارگران اما در نظر دارد برای باز کردن فروش به مردم در آینده است. این شرکت کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا در صورت سپر خواهد بود عرضه شده به کارگران در تحقق آن مراکز.

در تصویر هستند 3D-چاپ سر گروههای صورت سپر در حال توسعه توسط نخست مهندسین هوا.

آمازون

آمازون تیم اقتباس سپر از مدل قبلی ایجاد شده توسط یک گروه از چاپ 3D علاقه مندان در واشنگتن است. هم نخست مهندسین هوا و 3D printing گروه به روز رسانی به صورت سپر را با توجه به نیازهای بهداشت و درمان کارگران با ساخت آنها قابل استفاده مجدد و راحت تر. موسسه ملی سلامت یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی را تایید کرده است این طرح است.

“هدف این بود برای به دست آوردن چیزی است که احساس خوبی است که شما می خواهم راحت قرار دادن بر روی صورت خود را به صورت روزانه گفت:” تام Luce ارشد مکانیک طراح در درجه نخست در یک شرکت تصویری.

آمازون پس از آن قادر به ساخت سپر چهره در مقیاس در تولید تجهیزات اجرای خارج از فروشندگان و در درجه نخست ماشین هایی که معمولا استفاده می شود برای برش فیبر مواد برای تولید هواپیماهای بدون سرنشین است. آمازون نیز با انتشار یک منبع باز طراحی بسته بندی به طوری که هر کسی می تواند تولید سپر چهره از طریق چاپ 3D و یا قالب های تزریق.

این شرکت با استفاده از آن گسترده زنجیره تامین و تکمیل شبکه راه های دیگر در طول coronavirus بحران است. در مارس آمازون راه اندازی یک بخش اختصاص داده شده از وب سایت خود را که در آن بیمارستان ها و سازمان های دولتی می توانند برای دریافت اقلام ضروری مانند دستکش ماسک صورت چهره سپر و دماسنج در میان دیگر محصولات است. شرکت منابع برخی از این محصولات از آن میلیون ها نفر از فروشندگان شخص ثالث.

آمازون است که نه تنها بزرگ با تکنولوژی شرکت را به منابع قابل توجهی را به تحمل در برابر این بیماری همه گیر. ماه گذشته اپل و گوگل اعلام همکاری برای کمک به مقامات بهداشت تماس را ردیابی برای گوشی های هوشمند, مایکروسافت راه اندازی ‘plasmabot’ برای تشویق افرادی که بهبود از coronavirus به خود را اهدا پلاسما و Facebook داده برای تیم خوب اعلام کرد و آن ابزار در حال توسعه برای بهداشت عمومی محققان برای آهنگ اگر, اجتماعی, فاصله کار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی