یک گروه از سهامداران آمازون در حال گوش دادن به انبار کارگران که مطرح هشدار در مورد شرایط ایمنی در امکانات این شرکت در طول شیوع کروناویروس.

سهامداران که شامل مدیران صندوق های بازنشستگی در نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز در حال اصرار آمازون هیئت مدیره به انتشار اطلاعات بیشتر در تلاش خود را برای محافظت از کارگران در این شرکت سالانه سهامداران جلسه روز چهارشنبه.

تنش در حال رشد بین آمازون و انبار کارگران در سراسر کشور به عنوان تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در آن امکانات را صعود کرد. انبار کارگران به نام برای شرکت در محل قرار داده و ایمنی بیشتر حمایت از جمله ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و بسته کردن امکانات که در آن وجود دارد موارد مثبت اضافی برای تمیز کردن.

آمازون بارها کاهش یافته است به افشای چگونه بسیاری از انبار کارکنان فوت کرده اند از coronavirus اما تایید کرده است هشت مرگ و میر آنها به عنوان گزارش شده توسط رسانه های مختلف. این شرکت همچنین نشده ارائه شده در مجموع تعداد از کارگران که بد افتاده از coronavirus اگر یک برآورد از جانا Jumpp یک آمازون کارگر در ایندیانا گیره تعداد کل موارد در 900 کارکنان در سراسر کشور.

آمازون در حال حاضر چهره فشار از به طور کلی وکیل و سناتور حمایت گروه به آدرس کارگران, نگرانی, اما تماس از برخی از سهامداران این شرکت اضافه کردن یک لایه جدید از فشار است.

پیش از آمازون نشست سالانه سرمایه گذاران برگزار شد “جایگزین” سهامداران رویداد روز پنجشنبه گذشته را با هم سرمایه گذاران و کارگران انبار. این رویداد منجر شد توسط CtW سرمایه گذاری گروه یک گروه است که با این نسخهها کار با تعدادی از اتحادیه حمایت مالی صندوق های بازنشستگی است که خود در مورد 890,000 آمازون سهام.

حدود 260 آمازون سهامداران به گوش جلسه روز پنجشنبه به شنیدن از Courtenay, قهوه ای, آمازون کارگر انبار از نیوجرسی; Julian Marval یک کارگر در آمازون انبار در مادرید; و آندره کرک سابق آمازون تحویل راننده ای که اخراج شد و پس از او مطرح نگرانی های ایمنی.

سهامداران صحبت کرد که در این مراسم اذعان کرد که آمازون فاش اطلاعات بیشتر در مورد شرایط داخلی از آن به طور معمول می کند. اما آنها می خواهند جزئیات در مورد اینکه آیا این تغییرات در واقع بهبود ایمنی کارگر.

“آنچه ما در حال از دست رفته است که در این گزارش در مورد آنچه که تاثیر آن گفت:” آنا گلدان های مسئول سرمایه گذاری برای آمریکا در هلندی صندوق بازنشستگی مدیر APG مدیریت دارایی در مصاحبه ای.

“تصور این است که ما هنوز هم وجود دارد در عین حال که هنوز هم وجود دارد شرایط نا امن کار.”

هفته گذشته گلدان همکاری امضا نامه ای با اسکات استرینگر های حسابرسی که نظارت شهر نیویورک حدود 211 میلیارد دلار در سال حقوق بازنشستگی اصرار آمازون مدیر جودیت مک گراث به توضیح اثر آمازون سرمایه گذاری در coronavirus اقدامات ایمنی.

“به عنوان طولانی مدت آمازون shareowners با $4.2 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سهام آمازون بر اساس ترکیب ما نگران پتانسیل قطع ارتباط بین مدیریت گزارش کارمند ابتکارات و این گزارش های رسانه ها در مورد گسترده COVID-19 نگرانی های ایمنی و بهداشت در میان کارکنان آمازون” نامه متحده است. “شما بهترین هستند قرار است به صحبت می کنند به هیئت مستقل نظارت COVID-19-مربوط به طرح ها و سرمایه گذاری در نشست سالانه سهامداران نشست.”

گلدان و Stringer می خواهید McGrath به انتشار اطلاعات در ویروس نرخ انتقال شکایات زمینه با اداره ايمنی و بهداشت شغلی و تاثیر آن بر بهره وری کارکنان روحیه و فرهنگ محیط کار پس از این سرمایه گذاری است. آنها همچنین درخواست McGrath به ارائه اطلاعات در مورد اینکه آیا آمازون شده است در انطباق با سیاست خود از هیچ اقدامی تلافی جویانه در برابر کارگران که افزایش نگرانی های ایمنی در امکانات.

آمازون سخنگو کاهش یافته است به نظر در این نامه است.

آمازون قبلا آن گفت: اعزام بیش از 100 میلیون ماسک 34 میلیون دستکش 48 میلیون اونس از ضد عفونی کننده دست و هزاران مربوط به فراشی کارکنان برای بهبود ایمنی در آن امکانات را در طول این بیماری همه گیر. این شرکت همچنین متعهد به سرمایه گذاری انتظار می رود آن 4 میلیارد دلار سه ماهه دوم سود در coronavirus تلاش های مربوط مانند خرید اضافی دنده ایمنی برای کارگران ساختمان و خارج آن coronavirus تست قابلیت های, در میان چیزهای دیگر.

سخنگوی اضافه شده در یک بیانیه گفت: “هیچ چیز مهم تر از سلامت و رفاه کارکنان ما و ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

CtW و بین المللی اخوان از Teamsters عمومی صندوق بازنشستگی صندوق نظارت Teamsters اتحادیه کارگری در حال حاضر در خواست آمازون در آوریل به جلو آمده با اطلاعات بیشتر در مورد خود ایمنی محیط کار از تلاش.

لوئیس Malizia, دستیار مدیر Teamsters سرمایه استراتژی بخش مشخص آمازون پاسخ تا کنون به عنوان “scattershot” و گفت: این شرکت نیاز به افشای تعدادی از کارگران که آزمایش مثبت یا فوت ناشی از ویروس است.

“اگر شما یک سرمایه گذار شما در حال گرفتن اخبار از, اخبار” Malizia در مصاحبه ای گفت:. “شما در حال گرفتن آن را از این شرکت. آن را تضمین می کند که این شرکت ارائه آمار بهتر به سرمایه گذاران است.”

آمازون مانند بسیاری از شرکت های دیگر نقل مکان کرد و آن سالانه سهامداران جلسه آنلاین به عنوان یک نتیجه از اقامت در خانه قوانین لازم الاجرا در طول coronavirus بیماری همه گیر. بنابراین در حالی که جلسات قبلی مانند سال گذشته به حال این پتانسیل به نوبه خود testy با سهامداران مخالفت وزیر بعید است که به عنوان هیجان انگیز است.

هنوز دیتر Waizenegger, CtW اجرایی, مدیر گفت که او امیدوار آمازون هیئت مدیره استفاده خواهد نشست سالانه به آدرس سهامداران و کارگران و نگرانی است.

“من فکر می کنم سرمایه گذاران صبور بودن برای دیدن آنچه که پاسخ آنها خواهد بود” Waizenegger گفت. “وجود دارد هیچ جایی بهتر از این نشست سالانه به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی