آمازون گسترش کار از خانه سفارش تا ژانویه 8

Nikol Szymul کارکنان یک میز پذیرش در آمازون دفاتر طور پراکنده جمع را در یک ساختمان به نام فیونا در مرکز شهر سیاتل, واشنگتن, on May 11, 2017.

گتی ایماژ

آمازون گفته است که اجازه می دهد کارکنان است که می توانید از خانه کار می کنند به انجام این کار تا زمانی Jan. 8., یک بار دیگر تمدید جدول زمانی در یک بازگشت به کار برای بسیاری از کارکنان خود را.

“ما همچنان به اولویت سلامت کارکنان و به دنبال دولت های محلی هدایت” آمازون سخنگو گفت CNBC. “کارکنان که کار در یک نقش است که به طور موثر می تواند انجام شود از خانه خوش آمدید به انجام این کار تا ژانویه 8.”

این سخنگو افزود که آمازون سرمایه گذاری “قابل توجه بودجه و منابع” برای اطمینان از ایمنی کارکنان را انتخاب کنید که برای آمدن به دفتر از طریق اجتماعی فاصله اقدامات عمیق تمیز کردن درجه حرارت چک و با ارائه ماسک های صورت و ضد عفونی کننده دست.

می آید پس از آمازون در آوریل گفت: کارکنان است که می تواند انجام دهد شغل خود را از راه دور مجاز به انجام این کار حداقل تا اکتبر. 2.

شرکت های فن آوری از جمله Facebook گوگل و اپل باید گفت که آنها انتظار نداریم که کارکنان برای بازگشت به قبل از پایان سال است. توییتر اجازه داده است کارکنان برای کار از خانه “برای همیشه” در صورتی که مایل.

آمازون مشخص نیست چقدر از نیروی کار شرکت خواهد بود نهفته اما گفت: سیاست جدید این است که “جهانی هدایت کند.” این شرکت در گفت و گو با 840,400 کامل و کارکنان پاره وقت در پایان سه ماهه گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal