آمازون گسترش آزمایشی پزشکی از راه دور به انبار کارکنان در منطقه سیاتل

ناصرو | No comments

Billie او یک انبار دانشیار پیچد پلاستیکی در اطراف یک پالت از جعبه در آمازون مرکز پاسخگویی در تورنتون, کلرادو.

هلن H. ریچاردسون| دنور پست | گتی ایماژ

آمازون مراقبت های آزمایشی برنامه ارائه مجازی خدمات پزشکی به کارکنان گسترش یافته و فراتر از آن تمرکز اولیه در سیاتل-دفتر منطقه کارگران و وابستگان آنها و در حال حاضر در دسترس برای کسانی که کار در آمازون انبارها در نزدیکی دفتر مرکزی این شرکت.

آمازون مراقبت در حال حاضر ارائه می دهد یک برنامه برای اتصال به کارکنان پزشکی حرفه ای به صورت تصویری مشاوره. این نیز ارائه می دهد پیگیری مراقبت در منزل برای بیماران که نیاز به آن است.

“ما را خوشحال و برای گسترش این سود به واجد شرایط مرکز پاسخگویی کارکنان و خانواده های آنها در منطقه سیاتل. آمازون مراقبت از حذف سفر و زمان انتظار اتصال کارکنان و اعضای خانواده خود را به یک, دکتر, پرستار پزشک یا پرستار ثبت شده از طریق چت زنده و یا تصویری با گزینه ای را برای فرد به دنبال خدمات از یک پرستار ثبت شده اعم از واکسن فوری گلودرد تشخیص” آمازون سخنگو گفت CNBC.

گسترش برنامه ریزی شده بود که یکی از, اما می آید در یک زمان مهم است. چند نفر از کارگران در تحقق مراکز در سراسر کشور فوت کرده اند از Covid-19 و بسیاری از کارکنان را تحت فشار قرار دادند این شرکت به انجام بیشتر برای محافظت از آنها را از ویروس در حالی که آنها در کار است. با وجود افزایش فشار برای انجام این کار این شرکت نیست ارائه یک تعداد از کارگران که آزمایش مثبت برای این ویروس در امکانات آن است.

در خود وب سایت این شرکت می گوید که این waiving هزینه برای مجازی خدمات پزشکی تا مارس 31st برای تمام نگرانی های سلامت — و نه فقط کسانی که مرتبط با Covid-19. هزینه های پزشکی بازدید به طور معمول یارانه توسط آمازون اما ثبت نام برای شرکت در برنامه به طور کلی مشاوره سلامت رایگان است.

کسانی که واجد شرایط برای مجازی خدمات پزشکی با توجه به سوالات متداول در وب سایت این شرکت به ثبت نام در آمازون-حمایت و سلامت طرح است. “آمازون کارکنان که در حال ثبت نام در Kaiser Permanente قادر به شرکت در این زمان” در این وب سایت آمده است.

این گروه که فقط یکی از آمازون مختلف اقدامات بهداشت نیز در حال همکاری با مقامات محلی و سازمان های غیر انتفاعی برای ارائه تست به صفحه اصلی برای کسانی که به گمان آنها با آلوده Covid-19. آمازون مراقبت های ارائه شده به کمک آمده تا با یک طرح تحویل بدون هیچ هزینه به طوری که کیت های آزمایش را می توان در عرض چند ساعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>