آمازون تاخیر نخست روز تا ماه اکتبر به دلیل coronavirus

جف بزوس موسس و مدیر اجرایی Amazon.com Inc. ، صحبت می کند و در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن در روز پنج شنبه, سپتامبر. 19, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمازون به تعویق انداختن آن خیمه خرید رویداد نخست بعد حداقل تا اوایل ماه اکتبر.

این شرکت قبلا هدفمند سپتامبر به عنوان پتانسیل زمان نخست روز اما روز چهارشنبه آمازون مطلع فروشندگان شخص ثالث است که تاریخ می تواند تحت فشار قرار دادند پشت یک ماه دیگر با توجه به این ایمیل که مشاهده شد با CNBC و برای اولین بار گزارش شده توسط کسب و کار خودی.

ایمیل توصیه به استفاده از فروشندگان این هفته از اکتبر. 5 به عنوان یک “حفره یا سوراخ تاریخ” نخست در بعد تبلیغات و کوپن اما اخطار می دهد که “دقیق نخست بعد تاریخ اعلام نشده است.”

“تاریخ قطعی اعلام خواهد شد همانطور که ما با نزدیک شدن به رویداد” ایمیل متحده است. “ما به دنبال به جلو به دیدن ارسالی که ارائه بیشترین لذت برای مشتریان در یکی از بزرگترین روز خرید سال نخست بعد!”

آمازون سخنگو گفت CNBC در بیانیه ای اعلام کرد: “ما نمی هر گونه اطلاعیه ها در مورد نخست روز است.”

نخست روز که آغاز شده در سال 2015 به طور معمول برگزار می شود در ماه جولای. تخفیف ویژه جشن نیمه طراحی شده برای امن نخست اعضاء و همچنین به ترویج خود آمازون محصولات و خدمات و ارائه راه افزایش فروش در وسط سال.

در طول چند ماه گذشته مارک ها و فروشندگان تهیه شده است برای آمازون برای به تاخیر انداختن این سال نخست بعد. آمازون در ماه ژوئن برگزار شد فروش رویداد به نام “بزرگ سبک فروش” در تلاش برای ارائه یک افزایش برای فروشندگان احساس اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را نیز به منظور کمک به فروشندگان خلاص شدن از شر موجودی اضافی در جای نخست روز است.

آمازون کار کرده است برای بازگشت تدارکات آن عملیات به حالت عادی پس از آن را با یک موج از سفارشات آنلاین در اوج این بیماری همه گیر که منجر به تاخیر در تحویل و موجودی کمبود.

پس از عملیات در انبار آمازون را به آرامی به حالت عادی بازگشته اما این شرکت در حال حاضر چهره جدید شیوع کروناویروس در سراسر کشور است که می تواند تهدید به upend تدارکات آن عملیات دوباره. افزایش اخیر در Covid-19 مورد در حال حاضر منجر به برخی از حمل و نقل تاخیر در داخل و خارج از کشور گفت: فهیم نعیم سابق آمازون اجرایی و مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک مشاوره eShopportunity.

نعیم افزود که برخی از مشتریان خود را فروخته اند و از طریق موجودی خود را با توجه به افزایش ترافیک آنلاین در آمازون شده اند و تقلا برای دریافت اقلام در انبار. موجودی کمبود و همچنین به عنوان انبار تاخیر را “اضافه شده مقدار عدم قطعیت در هفته های اخیر” نعیم گفت.

آمازون ممکن است تاخیر نخست روز فراتر از ماه اکتبر به عنوان آن را همزمان با فصل خرید تعطیلات که به طور معمول لگد کردن در ماه نوامبر نعیم گفت.

“که گفت: اگر هر شرکت است که می تواند متقاعد کردن مشتریان به خرید بزرگ در ماه متوالی آن خواهد بود آمازون” نعیم اضافه شده است.

CNBC لورن توماس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر