Amazon, Apple, Facebook و مایکروسافت در اوج تمام وقت به عنوان بزرگ فن آوری تظاهرات از coronavirus

جف بزوس بنیانگذار آمازون

کاترین تیلور | ایسنا

Amazon, Apple, Facebook و مایکروسافت در بسته جدید اوج تمام وقت سه شنبه یک روز که شاخص Nasdaq Composite با آمار یک رکورد جدید.

بزرگ سهام فنی شانس بهتر از اکثر طول coronavirus همه گیر که به تازگی از راه دور کارگران آمده بود به تکیه بیش از همیشه در خدمات آنلاین. به لطف خود را به بازار بزرگ کلاه آنها نیز کمک شناور بازار سهام است که به صحنه باز گشت با وجود بزرگ بیکاری اعداد برانگیخته گسترده stay-at-home سفارشات.

Facebook اپل و آمازون همه افزایش بیش از 3% سهشنبه در حالی که مایکروسافت در مورد ظهور 0.8%. فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite با 0.3% افزایش پیدا کرد به طور خلاصه افزایش بالای 10000 برای اولین بار. S&P 500 به پایین بود در مورد 0.8%.

ترکیب ارزش بازار چهار شرکت در حال حاضر نزدیک به $5 تریلیون با اپل ادعا نقطه بالا در حدود 1.5 تریلیون دلار. Facebook تنها یکی از این گروه با یک درپوش بازار زیر $1 تریلیون.

گوگل پدر و مادر-شرکت الفبای تنها یکی از پنج بزرگترین سهام فن آوری و نه در تمام زمان بالا. آن را هنوز هم در حدود 5 ٪ پشت آن تمام زمان بالا از $1,524.87 که در آن بسته شده در فوریه. 19.

S&P 500 پاک ضرر و زیان خود را برای سال در روز دوشنبه پس از یک جمعه گزارش اشتغال که quelled اقتصاددانان از بدترین ترس اما هنوز تحویل تلخ نگاه اجمالی به وضعیت بیکاری در آمریکا هنوز داده ها نشان داد که اندکی کار سود توزیع شد inequitably. نرخ بیکاری برای کارگران رشد کمی در مه با وجود کاهش تقریبا دو درصد برای کارگران است.

در حالی که احتمال ادامه داد: محدودیت در زندگی شهری و امکان موج دوم ویروس می تواند وزن در برخی از کسب و کارهای شرکت های فن آوری به خوبی می چرخاند و برای ادامه خدمت به مشتریان از خانه. حالت های جدید از کار و معاشرت ساخته شده با تکنولوژی سیستم عامل مرکزی برای بسیاری از مردم در ارتباط است. آمازون به تازگی اعلام کرد حدود 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری به تلاش برای پاسخ به این ویروس است که می تواند به ایجاد فرصت های تجاری جدید بعد.

تماشا کنید: Coronavirus ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر چگونه با این نسخهها کار های فن آوری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme