فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom صحبت می کند در مقابل بیمارستان کشتی USNS Mercy که وارد بندر لس آنجلس در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 به ارائه کمک برای Southland بيمارستان غرق coronavirus بیماری همه گیر.

کارولین کول | گتی ایماژ

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا فرمان اجرایی در روز جمعه اجازه می دهد تمام رای دهندگان ثبت شده در دولت برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر.

این حرکت به عنوان چند متحده وزن چگونه به انجام آنها باقی مانده 2020 انتخابات در حالی که رای دهندگان امن از انقباض و گسترش مرگبار coronavirus.

“من یک فرمان اجرایی را امضا,” Newsom گفت: “که اجازه خواهد داد که هر ثبت نام رای دهندگان در کالیفرنیا برای دریافت یک پست الکترونیکی-در انتخابات.”

Newsom که اعلام کرد که این حرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد که در کالیفرنیا هنوز هم ارائه یک فرصت برای مردم به رای دادن در فرد در یک مرکز رای گیری.

“که پست الکترونیکی-در انتخابات مهم است اما آن را منحصر به فرد جایگزین به مکان های فیزیکی,” او گفت:.

“مردم که در غیر این صورت آشنایی با پست الکترونیکی-در آراء ناراحت کننده هستند با آنها ممکن است دارای معلولیت ممکن است مسائل دیگر است که ممکن است مانع که به عنوان یک گزینه مناسب ما هنوز هم می خواهید به تعداد مناسب فیزیکی سایت برای مردم به رای دادن به عنوان به خوبی.”

“این است که نمی توان یک رای-توسط-mail, فقط, انتخابات,” او اضافه شده است. “ما متعهد به ارائه امن در فرد فرصت برای رای دادن به عنوان ممکن است در روز انتخابات.”

Newsom همچنین نشان داد که کالیفرنیا با تقریبا 21 میلیون رای صادر خواهد شد “جزئیات” طرح برای فرد رای گیری در چند روز آینده.

“در بسیاری از نگرانی و هیجان در اطراف این ماه نوامبر انتخابات در نظر مطمئن شوید که شما می توانید رفتار خود را در یک راه امن و برای اطمینان از سلامت شما محافظت شده است و به مطمئن شوید که ما در حال رسیدن به همه ثبت نام رای دهنده واجد شرایط” Newsom گفت.

“و به آنها این فرصت را به آنها را انتخاب و نه احساس می کنند باید برای رفتن به یک متمرکز, متراکم, محیط زیست که در آن سلامت خود را ممکن است در معرض خطر اما ارائه اضافی دارایی و منابع اضافی از طریق رای گیری از طریق پست.”

این آخرین انتخابات به روز رسانی در یک رشته تغییرات شده اند که در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در دو ماه گذشته چند متحده و ایالات متحده یا با تاخیر و یا تنظیم خود را در انتخابات مقدماتی به دلیل ترس از گسترش این ویروس در میان گروه های بزرگ.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 3.8 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 269,881 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 75,852 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی