آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey مسائل ایالت ماسک منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس

پس از آن — آلاباما معاون فرماندار کی Ivey صحبت می کند به یک جمعیت قبل از ایالات متحده آمریکا جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری میت رامنی صحبت می کند به کارگران و پیروان در تامپسون تراکتور در بیرمنگام آلاباما, مارس 9, 2012.

ماروین Gentry | ایسنا

آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey در روز چهارشنبه دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک را امتحان کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

سفارش اجرا می شود که از روز شنبه از طریق جولای 31, می آید پس از آلاباما گزارش یک رکورد 40 جدید و میر شنبه.

Ivey را در جهت نیاز مردم به پوشیدن صورت پوشش خارج از منزل و یا داخل اماکن عمومی اگر آنها نمی تواند حفظ فاصله حداقل 6 فوت از سایر افراد است. سفارش نیز در حمل و نقل عمومی و یا برای گروه 10 یا بیشتر از جمع خارج است.

استثنا وجود دارد برای “نیازهای عملی” مانند برای کودکان که 6 یا تحت خوردن و نوشیدن, ورزش, مذهبی, عبادت, صحبت کردن با مخاطبان و رای گیری. افراد با شرایط پزشکی خاص و یا معلولیت هستند نیز معاف با توجه به سفارش.

در توییتر موضوع اعلام نظم خواه فرماندار با تاکید بر اهمیت از مردم گرفتن مسئولیت شخصی به پوشیدن ماسک.

نظم در حالی که در اثر جایگزین خواهد شد هر گونه قوانین محلی در ماسک ، نیاز به ماسک تنها تغییر جهت موظف, Ivey گفت: معنای وجود نداشته است تغییرات به روش بازگشایی و یا محدود کردن اندازه از تجمعات.

Ivey دستور زیر یک رکورد افزایش 67,400 موارد جدید در ایالات متحده در روز سه شنبه. در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نسبت افزایش در افزایش تست.

آلاباما شروع بازگشایی بخش از اقتصاد در 30 آوریل. بسیاری از اقتصاد است و پس از بازگشایی شد – از جمله اردوهای تابستانی سینما و ورزشگاه و رستوران ها – و دولت اجازه می دهد تا کار های غیر تجمعات هر اندازه با اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر