خدمه پرواز در تقریبا خالی کابین در خطوط هوایی دلتا پرواز توسط SkyWest Airlines به عنوان سفر تقلیل میان نگرانی از بیماری کروناویروس (COVID-19) در طول یک پرواز خروج از Salt Lake City, Utah, مارس 11 سال 2020 است.

جیم Urquhart | ایسنا

یک گروه لابی گری به نمایندگی از خطوط هوایی ایالات متحده روز چهارشنبه گفت: فدرال حداقل خدمات مورد نیاز “غیر قابل تحمل” برای حامل Covid-19 همه گیر می فرستد تعداد مسافر به پایین ترین سطح پس از 1950s.

یکی از الزامات مورد نیاز برای دریافت بخشی از $25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد فدرال کمک های مالی و وام های تحت coronavirus نجات بسته است که شرکت های هواپیمایی باید برای حفظ یک تعداد معینی از پرواز متفاوت است که توسط حامل و مبتنی بر شبکه قبل از گسترش بیماری به طور گسترده ای.

وزارت حمل و نقل صادر کرده است برخی چشم پوشی اما خطوط هوایی آمریکا که نشان دهنده دلتا, آمریکا, ایران, غرب, JetBlue آلاسکا و هاوایی گفت: در آماده سخنان پیش از سنا در جلسه بعد یکشنبه که “هزینه های مرتبط با عامل تقریبا خالی پروازها به جوامع با کمی به هیچ تقاضا به طور قابل توجهی بدتر حامل هوا نقدینگی.”

شرکت های هواپیمایی در میان صنایع سخت ترین ضربه از coronavirus و پناهگاه در محل سفارشات. آنها پارک شده در حدود نیمی از هواپیماهای خود و قطع هزاران پرواز به سعی کنید به صرفه جویی در پول اما در حال حاضر در حال ارسال اولین سه ماهه زیان در سال است.

حتی با کاهش برنامه های شرکت های هواپیمایی به طور متوسط حدود 17 مسافر در هر پرواز A4A گفت.

“ما می خواهیم هر دو این کمیته و دولت به دنبال راه حل برای حل چالش های مطرح شده توسط این ناپایدار نیاز” گفت: نیکلاس Calio, A4A رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آماده شهادت پیش از یک جلسه در کمیته مجلس سنا در تجارت, علم و حمل و نقل. “اشتباه نکنید که این مدت این همه گیری همچنان از reasonability و عملی از این نیاز به طور قابل توجهی کاهش می یابد. حمل و جوامع به طور یکسان در حال رفتن به مجبور به گرد هم می آیند و اذعان رد پا و فراوانی خدمات در سال 2019 نمیتوانم به 2020 COVID-19 pandemic واقعیت است.”

هوایی ایالات متحده تقاضای سفر کاهش یافته است 96 درصد در ماه آوریل به پایین ترین سطح پس قبل از جت سن شرکت های هواپیمایی برای امریکا گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی