هوابرد انتقال coronavirus در رستوران ها و سالن های ورزشی و سایر فضاهای بسته را نمی توان رد کرد که می گوید:

صاحب سارا Celek (قرمز پوش) می آموزد یک کلاس در خالص باره سینسیناتی غرب به عنوان اوهایو ورزشگاه و مراکز تناسب اندام بازگشایی برای کسب و کار در پی Coronavirus COVID-19 همه گیر در سین سیناتی ،

Jason ویتمن | NurPhoto via Getty Images

سازمان بهداشت جهانی منتشر شده جدید ارشاد روز شنبه گفت: آن را نمی توانید رد کردن این احتمال که coronavirus منتقل می شود از طریق ذرات هوا در فضاهای بسته در داخل خانه از جمله در ورزشگاه و رستوران ها.

که قبلا اذعان کرد که این ویروس ممکن است هوابرد در برخی از محیط های مانند “روشهای پزشکی است که تولید ذرات معلق در هوا.” جدید ارشاد به رسمیت می شناسد برخی از تحقیقات نشان می دهد که این ویروس ممکن است قادر به گسترش از طریق ذرات در هوا در “داخلی فضاهای شلوغ.” آن ذکر شده “گروه کر عمل در رستوران ها و یا در کلاس های تناسب اندام” را به عنوان ممکن است مناطق هوابرد انتقال است.

“در این حوادث کوتاه برد آئروسل انتقال خاص به خصوص در مکان های سرپوشیده مانند شلوغ و نامناسبی تهویه فضاهای بیش از یک دوره طولانی از زمان با افراد آلوده نمی توان رد کرد” سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جدید ارشاد گفت.

که گفت: در آن هدایت است که در حالی که شواهد اولیه نشان می دهد امکان انتقال هوابرد در چنین محیط های گسترش قطرات و سطوح همچنین می تواند توضیح دهد که انتقال در آن موارد.

“با این حال تحقیقات دقیق از این خوشه ها نشان می دهد که قطرات و fomite انتقال نیز می تواند توضیح دهد که انسان به انسان انتقال درون این خوشه” هدایت گفت.

که اضافه شده است که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای بررسی بیشتر یافته های اولیه. این سازمان گفت: حالت اصلی انتقال است که هنوز هم اعتقاد بر این بود از طریق قطرات تنفسی.

هوابرد انتقال coronavirus می تواند رخ دهد اگر ویروس-حمل قطرات “تولید میکروسکوپی ذرات معلق در هوا” توسط تبخیر این که گفت و یا اگر “عادی تنفس و صحبت کردن نتایج در بازدم ذرات معلق در هوا.” در تئوری که گفت: کسی می تواند استنشاق ذرات معلق در هوا و آلوده شوند. اما آن ناشناخته باقی می ماند این است که اگر چنین ذرات معلق در هوا را در واقع حمل به اندازه کافی دوام ویروس به علت عفونت است.

“به تاریخ انتقال از SARS-CoV-2 توسط این نوع آئروسل مسیر است و نه نشان داده شده است; تحقیقات بیشتری مورد نیاز است با توجه به پیامدهای احتمالی چنین مسیر انتقال” که هدایت گفت.

که گفت این است که بیشتر به تحقیق در مورد نقش حالت های مختلف گسترش از جمله هوایی و همچنین چقدر ویروس مورد نیاز است به طور بالقوه آلوده کسی و چه نوع از محیط ایجاد خطر بیشتری برای گسترش یافته است.

اگر هوابرد انتقال ثابت می شود یک عامل مهم در گسترش این ویروس می تواند آن را گسترده سیاست عواقب. ماسک ممکن است حتی مهم تر در کاهش عفونت به خصوص در محیط داخلی و حتی در مناطقی که فاصله فیزیکی امکان پذیر است. و تخصصی تر ماسک طراحی شده برای جلوگیری از ذرات میکروسکوپی ممکن است مهم تر است. ویژه مجهز تهویه واحد های طراحی شده برای کشتن این ویروس در گردش هوا می تواند به اثبات حیاتی در جلوگیری از گسترش در محیط داخل جمع کنید.

جدید هدایت می آید پس از 239 دانشمندان از 32 کشور مختلف انتشار نامه سرگشاده ای در اوایل این هفته تماس برای چه کسانی و دیگر مقامات بهداشتی برای به روز رسانی اطلاعات خود را در coronavirus.

در مقاله ای تحت عنوان “وقت آن است که به آدرس هوابرد انتقال COVID-19” این گروه از دانشمندان ادعا می کنند که که نیاز به وزن بیشتر به نقش هوابرد گسترش Covid-19.

در روز سه شنبه بالا که مقامات به خبرنگاران گفت: آنها بررسی آخرین شواهد و همکاری با گسترده تر جامعه علمی به موضوع جدید راهنمایی در آنچه در حال حاضر شناخته شده در مورد این که آیا و چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد از طریق هوا.

“بدن از شواهد همچنان به رشد می کنند و ما در انطباق با” دکتر Soumya Swaminathan این که دانشمند ارشد گفت: روز سه شنبه. “این را ما بسیار جدی است. ما البته با تمرکز بر بهداشت عمومی ارشاد.”

برخی از دانشمندان با انتقاد از کسانی که به صورت آهسته به موضوع راهنمایی در آخرین تحقیقات به کروناویروس که ظهور در ووهان چین کمی بیش از شش ماه پیش. این است که در دفاع از آن راهنمایی کرد و گفت که این شفاف در مورد آن فرایند بررسی و مورد شک و تردید سالم به تحقیقاتی که شده است نه کارشناسی.

در برخی از روزها که, بررسی, تا 1000 انتشارات Swaminathan روز سه شنبه گفت. یک روز معمولی ممکن است معنی که محققان در حال ترکیب از طریق حدود 500 مطالعات جدید در مورد موضوعات مختلف از چگونه به آن را حذف به مواد مخدر برای درمان Covid-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme