Airbnb می تواند در کاهش هزینه های Amazon Web Services با توجه به کروناویروس

مدیر عامل شرکت Airbnb برایان Chesky در نیویورک تایمز Dealbook رویداد در تاریخ 6 نوامبر سال 2019.

اعتبار: مایک کوهن/ نیویورک تایمز

مدیر عامل شرکت Airbnb برایان Chesky گفت: این شرکت آماده است به کاهش بودجه خود را عمیق تر در این سال اگر بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به وزن در کسب و کار خود را.

در ماه های اخیر این شرکت را تحمل دور از اخراج برقرار استخدام مسدود و معلق بازاریابی با توجه به Covid-19 بحران اما می تواند وجود دارد اتاق را برای کاهش بیشتر آن هزینه های آمازون cloud-computing خدمات Chesky گفت: در مصاحبه روز دوشنبه با CNBC Deirdre Bosa.

“هنوز هم وجود دارد فرصت های Amazon Web Services (AWS) و مشتری به کارآمد تر در نحوه استفاده ما از اطلاعات ما چگونه مسئولیت رسیدگی به تماس” Chesky گفت. “بنابراین ما همچنان به ایجاد کسب و کار کارآمد تر اما کسب و کار است که قطعا بسیار یادگیری در این لحظه است.”

معلوم نیست چقدر Airbnb صرف با AWS اما این شرکت به احتمال زیاد افشای رقم زمانی که آن فایل ها به عمومی. Chesky CNBC گفت که این بیماری همه گیر قرار داده و برنامه های خود را به عمومی در برگزاری و شرکت منتظر شرایط بازار به بهبود قبل از حرکت رو به جلو است.

“ما نه حکم بیرون رفتن های عمومی در این سال, اما ما در حال ارتکاب,” Chesky گفت. “ما می خواهیم جهان را به آماده شود برای Airbnb و این بدان معنی است که سفر نیاز به یک کمی بیشتر به ماندن در بهبود.”

Airbnb بود به ضربه بسیار سخت در طول همه گیر که تقریبا هر ایالت در ایالات متحده بود که در مستند و سفر هوایی به حالت تعلیق در آمد.

در ماه مه شرکت گذاشته تقریبا 1,900 کارکنان یا حدود 25 درصد از این شرکت است. Chesky هشدار داد در آن زمان که Airbnb درآمد است و پیش بینی می شود کمتر از نیمی از آنچه در آن به دست آورده در سال 2019. قبل از آن, Airbnb, در مارس اعلام کرد که استخدام یخ برای همه نقش و متوقف بازاریابی خود را.

از آن پس مسافرت داخلی آغاز شده است را انتخاب کنید تا دوباره و Airbnb دیده است یک دست انداز در رزرو احیای امید است که این شرکت هنوز هم می تواند به دنبال یک 2020 IPO.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme