AG بر انتقاد شدید ایالات متحده شرکت های فن آوری برای تبدیل شدن به ‘آلت از نفوذ چینی’

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr مورد بحث Pensacola Naval Air Station تیراندازی در واشنگتن, DC.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | فردا نیوز

در یک فراگیر, آدرس شنبه, U. s. دادستان کل ویلیام Barr لعنتی آمریکا با تکنولوژی غول های, گوگل, مایکروسافت, یاهو و اپل و سیسکو و همچنین هالیوود برای اینکه “همه بیش از حد مایل به همکاری با حزب کمونیست چین.”

“جمهوری خلق چین است که در حال حاضر مشغول اقتصادی حمله رعد اسا—یک مهاجم هماهنگ کل-از-دولت مبارزه برای تصرف ارتفاعات مسلط اقتصاد جهانی و به پیش افتادن از ایالات متحده به عنوان جهان برجسته ابرقدرت” Barr گفت: در طول یک سخنرانی در Gerald R. Ford ریاست جمهوری موزه.

“همه بیش از حد اغلب به خاطر کوتاه مدت سود شرکت های آمریکایی باید تسلیم به آن نفوذ—حتی در هزینه از آزادی و باز بودن در ایالات متحده,” او گفت: ایالات متحده آمریکا شرکت های فن آوری “آلت از نفوذ چینی.”

در تاول اظهارات بر ناودان ایالات متحده شرکت های فن آوری مانند سیسکو برای کمک به حزب کمونیست ساخت “فایروال بزرگ چین” آنچه او به عنوان جهان “پیچیده ترین سیستم برای اینترنت نظارت و سانسور.”

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CNBC سیسکو آن گفت: “نه تامین تجهیزات به چین است که سفارشی در هر راه و به منظور تسهیل مسدود کردن دسترسی و یا نظارت از کاربران است.”

“محصولات ما عرضه به چین هستند ما در سراسر جهان و ما به طور کامل مطابق با تمام قوانین کنترل صادرات قابل اجرا به چین از جمله کسانی که مربوط به حقوق بشر” سیسکو اضافه شده است.

عطف به اپل بر سرزنش این شرکت تصمیم به انتقال بخشی از آن iCloud اطلاعات به سرورهای واقع در چین گفت: حرکت خواهد آن را آسان تر برای دولت چین برای دسترسی به ایمیل, پیام های متنی و دیگر اطلاعات کاربر ذخیره شده در ابر. او این شرکت را متهم به از بین بردن برنامه های خبری کوارتز از فروشگاه app در چین پس از دولت چین شکایت در مورد پوشش هنگ کنگ دموکراسی تظاهرات. او همچنین به طور خلاصه به سمت پا خود را آماده اظهارات به تبديل اپل برای اینکه uncooperative با مقامات ایالات متحده در حال بررسی مرگبار داخلی تروریستی مورد.

وزارت دادگستری قبلا در خواست اپل برای کمک به استخراج داده ها از دو اپل که متعلق به این فرد مسلح که وابسته به القاعده گروه تروریستی.

“برای چهار ماه و نیم ما سعی در دریافت و بدون هر گونه کمک از اپل,” او توضیح داد و اضافه کرد که مقامات ایالات متحده شد “در نهایت قادر به دریافت از طریق یک اتفاق است که ما نمی خواهد بود قادر به تکثیر در آینده است.”

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CNBC اپل تصریح کرد: تعهد خود را به امنیت سایبر و ارائه خود را از “رمزنگاری قوی در سراسر دستگاه های ما و سرور است.”

“محصولات ما کمک به مشتریان چینی برقراری ارتباط و یادگیری, خلاقیت خود را و ورزش نبوغ خود را. ما معتقدیم در اهمیت حیاتی یک جامعه باز است که در آن جریان اطلاعات آزادانه و معتقد هستند بهترین راه ما می تواند همچنان به ترویج آزادی است که باقی می ماند مشغول حتی در جایی که ما ممکن است با مخالفت یک کشور با قوانین” در این بیانیه ادامه داد.

گوگل کاهش یافته است به نظر Barr اظهارات.

این شرکت نه عمل جستجو در چین از سال 2010 بود اما تحت فشار توسط کارکنان به کنار گذاشتن برنامه های خود را برای راه اندازی یک جدید جستجوی محصول در چین در سال 2018 است. در یک جلسه که در آن سال مدیر عامل شرکت سوندار پیچای گفت: کنگره گوگل تا به حال “هیچ برنامه ای” در آن زمان به راه اندازی چنین سرویس.

مایکروسافت و یاهو بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

بار نیز هدف هالیوود در نظرات

بار نیز در زمان هدف در شرکت های هالیوود از جمله دیزنی گفت: آنها به طور معمول “اذیت کردن, اسپرم” را سانسور کرد.

“بازیگران هالیوود تولید کنندگان و مدیران غرور خود را در جشن آزادی و روح انسان. و هر سال در جوایز اسکار آمریکایی ها در حال سخنرانی در مورد چگونه این کشور می افتد کوتاه از هالیوود آرمان های عدالت اجتماعی است. اما هالیوود در حال حاضر به طور منظم بازرسان خود را به دلجویی از چین حزب کمونیست” Barr گفت.

وزارت دادگستری ارشد اضافه شده است که پارامونت پیکچرز گفت: فیلم تولید مشغول به کار در فیلم “جنگ جهانی Z” برای حذف یک صحنه که در آن شخصیت ها حدس و گمان است که یک ویروس که باعث آخرالزمان زامبی ممکن است در چین نشات گرفته.

“بسیاری از اسکریپت ها هرگز نور روز را به دلیل نویسندگان و تولید کنندگان نمی دانند برای تست محدودیت. دولت چین سانسور نیازی به گفتن یک کلمه از آنجا که هالیوود در حال انجام کار خود را برای آنها. این است عظیم تبلیغات کودتا برای حزب کمونیست” Barr گفت.

Viacom شرکت مادر از برترین تصاویر بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای پرس و جو.

جوش تمرکز خود را به دیزنی, Barr گفت: شرکت سرگرمی لابی سخت برای به دست آوردن مجدد دسترسی به بازار چین پس از دولت ممنوع همه آن فیلم.

“دیزنی سپس شروع به معاشرت جمهوری مردم چین برای باز کردن یک 5.5 میلیارد پارک در شانگهای. به عنوان بخشی از این معامله دیزنی مورد توافق را به چینی مقامات دولتی نقش مهمی در مدیریت است. از پارک 11,000 کارکنان تمام وقت, 300 فعال هستند و اعضای حزب کمونیست” بر برشمرد و گفت که او فکر می کند “والت دیزنی خواهد بود دلسرد تا ببینید که چگونه او تاسیس شرکت معاملات خارجی دیکتاتوری از ما”.

دیزنی بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

بر نظرات نشان دهنده آجر دیگری در حال فرو ریختن عمارت است که واشنگتن و پکن ارتباط است. جهان دو اقتصاد در حال تلاش برای ترمیم روابط تجاری با مالکیت معنوی و سرقت اثبات می شود یک نقطه sticking. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز قبلا سرزنش چین برای آشکار بهداشت بحران ناشی از کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر