خریداران حمل کیسه های در هرالد مربع, نیویورک, 27 دسامبر 2019.

برایان R Smith | ایسنا

برای بیش از یک دهه فدرال رزرو و بانک مرکزی تلاش کرده اند و موفق به تولید این نوع از تورم مقامات را به عنوان مشخصه یک اقتصاد در حال رشد. که می تواند در مورد تغییر است.

هر چند روند کوتاه مدت است که به وضوح پایین تر یک دم از بی سابقه پولی و مالی و پشتیبانی یک لگد در برابر رشد نابرابری اقتصادی و رو به رشد بدهی های ملی تولید خواهد شد قابل توجه نرخ تورم طی چند سال آینده با توجه به اقتصاددانان در مورگان استنلی و در جای دیگر در وال استریت.

“نیروهایی که به ارمغان خواهد آورد در مورد تورم در حال هماهنگی,” Chetan Ahya رئیس آسیا اقتصاددان در مورگان استنلی گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما را تهدید تورم در حال ظهور از 2022 و فکر می کنم که نرخ تورم بالاتر خواهد بود و overshoot مرکزی بانک اهداف در این چرخه. شمار این یک خطر جدید به چرخه کسب و کار و آینده گسترش نیز می تواند کوتاه تر است.”

فدرال رزرو به طور خاص تعیین کرده است هدف خود را به صورت تورم در 2 درصد است و با استفاده از انواع استراتژی برای به دست آوردن وجود دارد. دیگر بانک های مرکزی نیست به عنوان خاص به عنوان ایالات متحده سیاستگذاران اما به طور کلی در نظر گرفتن سطح متوسط به عنوان مفید برای افزایش استاندارد زندگی و حفظ اقتصاد در یک اقتصادی دستگاه.

Ahya فکر می کند که سیاست پاسخ در سراسر جهان خواهد بود و منجر به افزایش تورم می بیند اما بزرگترین ضربه در ایالات متحده در مقایسه با زمانی که با اقدامات بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن است. او گفت: افزایش واقعی ممکن است خطا مرکزی بانک اهداف و دراز مدت منفی تکان خوردن به رشد است.

این ‘3 Ts’ و تاثیر آنها

پیش بینی است که بر اساس آنچه Ahya خواستار “3 Ts” و یا تجارت و تکنولوژی و تیتان است. یک واکنش در برابر هر سه به دلیل تاثیر هر کدام بر نابرابری ثروت را فشار سیاست است که در نهایت خواهد شد تورمی Ahya گفت.

“گرفته شده هم اعمال سیاست های … احتمال بیشتری نسبت به نه منجر به اعوجاج قابل توجهی از اساسی بهره وری, رشد, روند,” او نوشت. “از این رو ما مشاهده خطر بازگشت تورم در این چرخه به عنوان یکی از جدی. آن می تواند انتقال به بدگویی فرم تورم به خصوص اگر اختلال قابل توجهی به 3 Ts ایجاد یک رژیم تغییر در چشم انداز سودآوری شرکت.”

در کوتاه مدت بسیاری از اقتصاددانان دیدن سطح پایین تورم جلوتر است. اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای مبارزه با کروناویروس و در نتیجه اقتصادی shutdown به احتمال زیاد به رانندگی کلی هزینه های پایین تر و منعکس خواهد شد در این هفته شاخص قیمت مصرف کننده خواندن.

توجه تا حد زیادی به نفت در تیتر شاخص بهای مصرف کننده برای ماه آوریل پیش بینی شده است برای نشان دادن فقط 0.3% سال بیش از سال رشد خواهد بود که بالاترین سطح از سپتامبر 2015. سلب مواد غذایی و انرژی هسته شاخص تورم مصرف کننده انتظار می رود که 1.7 درصد بیش از سال با توجه به اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز.

Ahya را پیش بینی نمی پیش بینی تورم فراری. اما او اشاره می کند که قیمت و بی ثباتی به شمار قابل توجهی خطر به بهبود است که او می بیند خواهد بود “واضح تر اما کوتاه تر” از بحران مالی است.

“فقط به عنوان اجماع دست کم گرفت disinflationary روند 30 سال گذشته آن را در خطر underappreciating تورم تهدید,” او گفت:. “در پاسخ من می خواهم استدلال می کنند که نیروهای محرک تورم در حال حاضر تراز وسط قرار دارد و یک رژیم تغییر در راه است. کوتاه مدت disinflationary روند را به سرعت راه را برای reflation و پس از آن تورم است.”

بدهی عامل

یکی دیگر از نقطه فشار تورم است افزایش سریع بدهی های عمومی است.

در ایالات متحده بدهی های ملی در هفته گذشته به تصویب $25 تریلیون برای اولین بار ادامه خواهد داد و آن حرکت به سمت بالا به واشنگتن متعهد پول بیشتری به تلاش های نجات. وزارت خزانه داری اعلام کرد که از آن خواهد شد صدور 3 تریلیون دلار بدهی این سه ماهه $54 میلیارد که خواهد آمد از 20 سال اوراق قرضه خواهد شد که به فروش می رسد برای کمک به پرداخت مالی به علاوه تلاش طولانی مدت از بدهی ایالات متحده است.

در تلاش برای مدیریت موج فدرال رزرو و دولت می تواند اتخاذ more pro-تورم سیاست های را که بدهی ارزان تر است.

“وزارت خزانه داری را به طرح موضوع بیشتر بدهی های بلند مدت است و معقول به اندازه کافی زمانی که نرخ ها در فوق العاده سطح پایین اما بیشتر مشخص شده تغییر در بدهی صدور سیاست می تواند سیگنال است که سیاستگذاران به امید مهندس در افزایش نرخ تورم برای کمک به بالونی دولت بدهی تحت کنترل” پل Ashworth ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت: در یک توجه داشته باشید.

باد از بدهی یک فقیر سابقه آن را به عنوان اغلب منجر به نرخ بهره بالاتر و گران تر هزینه های مالی. بانک مرکزی سرگرم کرده است این ایده از خرید بدهی با مدت زمان طولانی تر به عنوان یک راه برای نگه داشتن آن بازده پایین تر است.

“یک افزایش مشخص در مدت خواهد آن را آسان تر برای کاهش واقعی بار بدهی های دولت فدرال توسط مهندسی غیر منتظره افزایش در تورم است. دومی را افزایش اسمی تولید ناخالص داخلی و به تبع آن درآمدهای مالیاتی مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت آن بدهی” Ashworth گفت.

با این حال او اضافه کرد که آن را “راه خیلی زود” به تامل بدهی های کسب درآمد هر چند که حمایت از کسانی که بر این باورند که دولت بدهی مهم نیست تا زمانی که تورم تحت کنترل نگه داشته.

در واقع Jefferies اقتصاددان Aneta Markowska گفت: تورم نگرانی های “پر از شکوفه” به عنوان اقتصاد هایش خیلی بیشتر با تقاضا خشکسالی است که اعمال قیمت پایین تر فشار.

“زنجیره تامین اختلال ممکن است باعث خوشه قیمت در برخی از محصولات اما در صورت محدود درآمد و این امر تنها منجر به تقاضای تخریب و تبدیل شدن به خود محدود” Markowska گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی