حامیان فشار بیشتر برای کارگر حمایت به عنوان coronavirus موارد افزایش

در مزارع سراسر کشور کارگران پیمانکاری Covid-19 جرقه نگرانی در مورد چگونه برای محافظت از دستمزد پایین کارگران.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال کار از خانه خود را پس از فرمانداران گفت: آنها را به پناهگاه در محل, اما farmworkers, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و کارگران ضروری نیست باید این گزینه به عنوان آنها سعی می کنند برای حفظ ملی عرضه مواد غذایی.

ایالات متحده عرضه گوشت در حال حاضر دیده می شود تولید تاخیر به دلیل شیوع بیماری در کشتارگاه و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد که بیش از 16,200 کارگران در سراسر 23 متحده باید آزمایش مثبت برای ویروس. مجموع تولید فدرال بازرسی گوشت قرمز و مرغ کاهش یافت 8 درصد در آوریل و 13 درصد در ماه مه با توجه به داده ها از وزارت کشاورزی ایالات متحده.

اما در حالی که بسته بندی گوشت می آمد کارگران سقوط بیمار, موارد, میان farmworkers نمی تبدیل شدن به یک نگرانی تا اوایل تابستان زمانی که بسیاری از کار فشرده محصولات مورد نیاز برداشت می شود. در ماه ژوئن فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سرزنش موج جدید کروناویروس موارد در farmworkers و روز کارگران اگر چه موارد خونتان خارج از مناطق کشاورزی پیشرو دولت لاتین رهبران به تماس او را به عذر خواهی برای نظرات خود را.

کالیفرنیا دیده کلی آن موارد افزایش در ماه ژوئن و ژوئیه و آن اخیرا به تصویب نیویورک برای تعداد موارد تایید شده. همچنین میزبان نیمی از کشور را کارگر مزرعه جمعیت که برداشت محصولات زراعی از شراب انگور به قارچ.

Marielos Cisneros, تولید, کارمند برای فوق مزارع در واسکو کالیفرنیا و یک مادر تنها آزمایش مثبت برای Covid-19 در ماه ژوئن و هنوز هم احساس حالت تهوع زمانی که او می خورد. او گفت که در مزرعه بخش منابع انسانی به او گفت نه به کارکنان دیگر در مورد او تشخیص است. کیسنرس معتقد است او چهار فرزند گرفتار این ویروس از او.

فوق مزارع رشد می کند که پسته و آجیل و رد این ادعا که هر یک از آن مدیریت نمایندگان گفت: کارکنان برای مخفی کردن یک مثبت تشخیص است.

“ما بسیار فعال و تشویق کارکنان برای گزارش هر گونه COVID علائم مربوط به” یک سخنگو در بیانیه ای گفت به CNBC. “ما نیز انجام می شود تماس با ردیابی ارسال توسط همه با پتانسیل قرار گرفتن در معرض آزمایش و ما اجازه می دهد کارکنان به سر کار آمده نشان داده اند که هر یک از COVID-19 علائم است.”

Primex گفت که آن را آزمایش کرده است تمام کارکنان آن برای Covid-19 و 150 نفر از کارگران آزمایش مثبت است. بیش از 70 بازگشته اند به کار با اجازه از یک حرفه ای پزشکی و یا وزارت بهداشت رسمی.

اکثر farmworkers کار خارج که در آن خطر ابتلا به ویروس کمتر است و اجتماعی فاصله آسان تر است. به جای بزرگتر خطرات آمده خارج از محل کار. H-2A ویزای موقت کارگران کشاورزی نیاز است که کارفرمایان تامین مسکن و حمل و نقل به و از کار و دسترسی به یک آشپزخانه را بدون هیچ هزینه اضافی برای کارگران مهاجر. به اردوگاه های کار به طور معمول شبیه سربازخانه و اجتماعی فاصله دشوار است.

“نه بیش از حد بسیاری از خانواده کوچک و کشاورزان باید از این منابع به استخدام کسی برای گفتن, تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی سه یا چهار بار در روز و همان می رود با آشپزخانه” گفت: Baldemar Velasquez رئیس مزرعه کار کمیته سازماندهی یک شعبه از AFL-CIO که نشان دهنده کارگران در غرب و جنوب.

نزدیک به 200 farmworkers زندگی در چنین تسهیلاتی در اخنرد کالیفرنیا آزمایش مثبت برای Covid-19 در اوایل ماه جولای.

“بسیاری از مکان ها عامل فقط طبق معمول گفت:” آرماندو Elenes وزیر خزانه دار از ایالات کارگران مزرعه که در درجه اول نشان دهنده کارگران در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن است.

Velasquez گفت که شرکت های خرید تنباکو میوه ها و سبزیجات از مزارع باید مسئله اضطراری یک سال افزایش قیمت را به خانواده کوچک کشاورزان به اندازه کافی بودجه خود را به اردوگاه های کار امن تر است.

“این شرکت در حال صدمه زدن نیست برای پول است. تنها چیزی که آنها در حال صدمه زدن برای افزایش سود” او گفت:.

Velasquez گفت که او مظنون وجود دارد بسیاری از موارد گزارش نشده. او گفت: برخی از کارگران ممکن است تمایلی به دریافت تست شده برای Covid-19 چرا که آنها از ترس پرداخت نشده در حالی که آنها quarantining و یا دوره نقاهت بعد از بیماری اگر چه از نظر قانونی خود را از کارفرما باید به آنها پرداخت.

خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل نیاز به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند به پوشش پرداخت می شود ترک مربوط به Covid-19 از طریق پایان سال ارائه برخی از حفاظت به دستمزد پایین کارگران. این UFW حمایت برای گسترش پوشش بزرگتر مزارع با ایالت کالیفرنیا و برنده شد. اما کمتر از نیمی از farmworkers مورد بررسی در سال 2015 و 2016 برای وزارت کار ملی کارگران کشاورزی حال بررسی بیمه بهداشت و درمان.

“آنها خیلی به کار استفاده می شود حتی زمانی که آنها بیمار فقط کار را از طریق آن” Elenes گفت.

کیسنرس گفت: بیمه سلامت تحت پوشش برخی از هزینه های پزشکی ناشی از Covid-19. او تنها با دریافت چند ساعت به ارزش پرداخت بیمار از فوق مزارع تا زمانی که او و همکاران او را در ادامه اعتصاب و خواستار رایگان پوشش صورت, بهتر, بهداشت اقدامات و اطلاعات بیشتر در مورد بیمار و کارکنان. او گفت که فوق این است که برای مقابله به مثل در برابر او و تلاش برای به دست آوردن او را به ترک در زمانی که نرخ بیکاری در کشور است 11.1%.

فوق رد کرده است که کارکنان آن شد تا کنون در اعتصاب و گفت که از آن شده است پرداخت مورد نیاز بیمار پرداخت پس از کالیفرنیا دستور ساخته شد قانون. این شرکت همچنین انکار کرد که این مقابله به مثل در برابر هر یک از کارکنان خود را.

برخی از کارگران مزرعه نیز ممکن است انگیزه نه برای آزمایش به دلیل مثبت Covid-19 آزمون همچنین می تواند آنها را مختل کار آینده.

“اگر آنها احساس می کنید که کار خود را به پیمانکار یا سرپرست disapproves خود را کار نمی کند و سپس آنها را به استخدام دوباره در سال آینده” Velasquez گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر