هزینه تبلیغات کاهش نمی خواهد به عنوان بد در این سال به عنوان آن را در سال 2009 بحران مالی مطالعه جدید پیش بینی

هر چند تبلیغات صرف تلاش کرده است در ماه های اخیر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید و هوا می گوید: تاثیر نخواهد بود کاملا به عنوان وخیم به عنوان آن در طول سال 2009 بحران مالی است.

جدید ایالات متحده در اواسط سال گزارش منتشر شده روز شنبه از GroupM, تبلیغات, شرکت برگزاری WPP رسانه های آژانس بازو نشان می دهد که چگونه شیوع Covid-19 تغییر این گروه انتظارات در اصل پیش بینی تبلیغاتی به رشد 4 درصد در این سال است. GroupM در حال حاضر انتظار U. S تبلیغات به کاهش 13 ٪ در سال 2020 (به استثنای تبلیغات سیاسی که تا حد زیادی متفاوت است در انتخابات سال) در مقایسه با 16 درصد کاهش دیده می شود در طول سال 2009 بحران مالی است.

برایان وایزر, GroupM جهانی رئیس جمهور برای هوش کسب و کار گفت: تبلیغ بازار را کاهش مصاحبه پس از “اولیه سقوط آزاد” که تحت تاثیر تبلیغ صرف ابتدا در ماه مارس است.

“که ما” فقط ” انتظار 13 درصد کاهش تعجب آور است:” این گزارش می گوید. “ما ممکن است به طور معمول انتظار می رود که به دلیل 2020 کاهش اقتصادی بسیار بدتر از سال 2009 تبلیغات باید خیلی ضعیف تر است.”

اما آن را می گوید وجود دارد تفاوت بین این دو موقعیت است. در سال 2009 کاهش بیش از ماه و طیف وسیع تری از کسب و کار شد و به تدریج و به شدت تحت تاثیر. در سال 2020 توقف در مارس معمولی در فروشگاه های خرده فروشی فعالیت “زمین را متوقف کند آیا به عنوان گردشگری مهمان نوازی و محل سرگرمی های مبتنی بر صنایع است.”

بسیاری دیگر از فعالیت های اقتصادی ادامه داد: با این حال و شرکت های خرده فروشی کار می کرد استراتژی برای وانت یا تحویل.

“رفتن به اواسط ماه مارس آن را کاملا مورد است که اگر شما می تواند کاهش هزینه های خود را, شما, آیا,” وایزر گفت CNBC. اما مدت کوتاهی پس از بازاریابان نمیفهمد چگونه به وفق دهند.

“همانطور که ما دیده ایم بسیاری از بخش های زندگی باید فقط در ادامه متفاوت,” او گفت:. “ما هنوز در حال خرید مواد غذایی ما, ما در حال انجام آن در غلظت های بالاتر و از مکان های کمتر و بیشتر خرید آنلاین محصولات. به جای در نظر گرفتن یک سفر جاده ای تعطیلات ما در حال خرید 72 اینچ تلویزیون های صفحه تخت. بخش عمده ای از اقتصاد است ادامه داد: به کار به طور معمول فقط متفاوت است.”

وایزر همچنین اشاره کرد که تاثیر بوده است عمیق ترین متمرکز شده در مناطق از اقتصاد است که به عنوان شدید در تبلیغات به رستوران ها و کافه ها به عنوان مثال.

“این است که آنها لازم نیست به صرف پول در تبلیغات فقط کمتر از سایر دسته بندی ها” او گفت:.

وایزر گفت که کاهش قیمت های جهانی تبلیغ درآمد از گوگل و Facebook نیز بیشتر از متوسط انتظار می رود در ماه آوریل است. به علاوه این گروه انتظار دارد که کسب و کار از تمام اندازه ها را انتقال آنلاین بیشتر به شدت منجر به هوا تبلیغات دیجیتال به کاهش تنها 3 درصد در سال 2020 و یا به تخت از جمله تبلیغات سیاسی.

GroupM انتظار کل تبلیغات تلویزیون به کاهش 7 درصد در سال 2020 با تلویزیون ملی کاهش حدود 11 درصد در سال 2020 است. تلویزیون محلی را ببینید برآورد کاهش 34 درصد به دلیل ضعف در محلی خرده فروشی و خودرو تبلیغات, هر چند آن را رشد 1% که از جمله تبلیغات سیاسی.

این انتظار در این بخش از بازیکنان مانند Roku و دیزنی متعلق به Hulu که ارائه می دهند در درجه اول حرفه ای تولید تلویزیون به صورت دیجیتال به کرایه “خیلی بهتر” تنها با 3 درصد کاهش در سال 2020 است.

اما در این گزارش گفت که چقدر عدم اطمینان همچنان ادامه دارد و هر چند که بازار و شرکت های بزرگ تصمیم گیرندگان در حال نشان دادن بهبود اعتماد به نفس در مقایسه با اواسط ماه مارس ما هنوز هم در نظر گرفته شود “موج اول.”

IPG Mediabrands’ Magna که بخشی از Interpublic گروه نیز منتشر شد یک به روز رسانی هوا دوشنبه. این گروه گفت: این برآورد جهانی درآمد آگهی را کاهش می دهد حدود 7 درصد در سال 2020 به 16 درصد کاهش خطی آگهی خرید و فروش است که با کمک یک 1 درصد رشد در دیجیتال.

مگنا انتظار دارد که اقتصاد جهانی بهبود می یابند در 2021 پس از “همه گیر منجر به بدترین رکود اقتصادی تا کنون” در سال 2020 در حالی که رویدادهای ورزشی مهم مانند المپیک تابستانی و UEFA مسابقات قهرمانی فوتبال کمک خواهد کرد که باعث تسریع بهبودی در بودجه بازاریابی و تبلیغ صرف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme