متهم جفری اپستاین فیلم جنایات همدست Ghislaine ماکسول بازداشت در $1 میلیون New Hampshire home

نمای هوایی از خانه Ghislaine ماکسول در برادفورد, New Hampshire.

NBC News

Ghislaine ماکسول متهم procurer به مرگ محکوم جنسیت, جنایی جفری اپستین بازداشت شده بود روز پنج شنبه در یک نیوهمپشایر خانه خریداری شده در یک معامله نقدی برای $1 میلیون در ماه دسامبر گذشته توسط یک “نهاد قانونی است.”

که نهاد یک شرکت مسئولیت محدود ایجاد شده پس از صاحب خانه املاک و مستغلات عامل خودداری کردند در فروش به یک خریدار ناشناس عامل گفت: CNBC.

“من فرض آن را یک بازیگر معروف” که خریداری منزوی اموال عامل فروشنده گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

عامل صحبت کرد و در عرض چند ساعت از یادگیری از دیگر نماینده املاک و مستغلات که در جامعه ماکسول گران بود توسط اف بی آی در 156 هکتار ملک در برادفورد, New Hampshire در حدود 8:30 a. m. ET.

یک تخته سنگ بزرگ در اموال حک شده است با عبارت “Tuckedaway.”

“هرگز او را دیدم هرگز او گفت:” که نخواست نامش فاش شود چرا که او نمی خواست نام او در ارتباط با ماکسول و اپستاین مورد.

Ghislaine ماکسول حضور VIP شب از گفتگو برای سلامت مغز ابتکار تعدیل توسط تینا قهوه ای در بهار Studios در اکتبر 18, 2016 در شهر نیویورک است.

Sylvain Gaboury | پاتریک McMullan | گتی ایماژ

مقامات روز پنجشنبه گفت که ماکسول گرفتار شد در 156 هکتار ملک در آن شهر زمین ثبت در لیست فقط یک مقدار زیادی از آن اندازه در شرق واشنگتن جاده ها است.

“متهم به نظر می رسد که پنهان شده است در 156 هکتار اموال به دست آورد در همه-خرید نقدی در ماه دسامبر 2019 (از طریق دقت ناشناس LLC) در پنسیلوانیا, New Hampshire منطقه ای که او هیچ دیگر شناخته شده ارتباطات” گفت: دادگاه پرونده توسط دادستان فدرال منهتن. LLC یک شرکت مسئولیت محدود.

دیگر سوابق نشان می دهد خریدار بود گرانیت واقعیت LLC که ذکر شده مدیر یک بوستون وکیل به نام جفری رابرتز.

رابرتز بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. وب سایت شرکت خود Nutter McClennen و ماهی می گوید که رابرتزصندلی Nutter خصوصی مشتری بخش و به عنوان یک عضو از شرکت کمیته اجرایی.”

“گسترده خود را مبتنی بر عمل شامل املاک و برنامه ریزی برای بالا افراد ارزش خالص” در میان سایر مناطق با توجه به وب سایت. Nutter که سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر واقع شده است در همان بوستون آدرس به عنوان آدرس پستی LLC که خرید ملک.

ویلیام Sweeney دستیار مدیر اف بی آی مسئول نیویورک زمینه گفت ماکسول “او slithered دور به یک زرق و برق دار ملک در نیوهمپشایر در ادامه به یک زندگی از امتیاز در حالی که قربانیان خود را همچنان به زندگی با ضربه وارده بر آنها سال قبل است.”

ماکسول دفاع جنایی وکیل لارنس Vogelman کاهش یافته است به نظر زمانی که CNBC وقتی پرسید که آیا او واقعی خریدار اموال.

این ویژگی برجسته توسط WMUR-9 در مارس 2019 در مقاله ای با عنوان “عمارت دوشنبه: صلح و نمایش خیره کننده در برادفورد” که می گوید: “این سفارشی ساخته شده قاب تخته و الوار خانه در پنسیلوانیا است که در آن شما واقعا می تواند به دور از آن همه است.”

اقامت اصلی دارای “چهار اتاق خواب سه سرویس بهداشتی و یک نیم-حمام” با توجه به WMUR که به نام صفحه اصلی “یک عقب نشینی برای عاشق طبیعت که همچنین می خواهد کل حفظ حریم خصوصی است.”

“از هر اتاق وجود دارد دیدگاه های Mt. Sunapee کوهپایه به غرب” مقاله گفت.

Maxwell, 58, به نظر می رسد در نیوهمپشایر دادگاه فدرال ساعت پس از دستگیری او شروع به مواجهه با اتهام همدستی با در حال حاضر مرده اپستاین در اواسط 1990s به سوء استفاده جنسی دختران زیر سن قانونی و همچنین در دو فقره از دروغ.

دختر کج media mogul رابرت ماکسول است که متهم به کمک به اپستاین استخدام و داماد دختران جوان از 14 به ارضای جنسی وسواس فکری و از شرکت در این اتهام سوء استفاده در زمان خودش.

اتهامات واصل شد در دادگاه فدرال منهتن توسط همان ایرباس بود که اپستاین بازداشت در ماه ژوئیه گذشته در قاچاق جنسی کودکان اتهامات مربوط به اتهام انجام از سال 2002 از طریق 2005.

در روز پنج شنبه در این جلسه در نیوهمشایر, دادرس, قاضی اعطا ماکسول درخواست خود را ارسال می شود به منهتن در بازداشت مارشال آمریکا برای بازداشت شنوایی است که تصمیم خواهد گرفت که آیا او می تواند با قید وثیقه آزاد شد.

اپستاین یک سرمایه گذار ثروتمند بود که یک دوست سابق پرنس اندرو و از رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون به دار آویخته خود را در منهتن زندان فدرال در ماه اوت گذشته پس از رد وثیقه.

تا زمانی که در ماه دسامبر گذشته ملک که ماکسول بود دستگیر شد متعلق به یک وکیل.

وکیل عامل املاک و مستغلات گفت: این ملک دارای یک “کاملا زرق و برق دار, صفحه اصلی. آن را به حال یک خانه اصلی و یک مهمان خانه.”

واژه “دور” نشستن در پایان در جلوی خانه به اموال که در آن Ghislaine ماکسول ممکن است دستگیر شده اند توسط دفتر تحقیقات فدرال (FBI) در پنسیلوانیا, نیوهمشایر, ایالات متحده ژوئیه 2 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

هنگامی که آن را در فروش, عامل تماس گرفته شد نمایندگان خریدار می شود که می خواست برای خرید به محل اقامت و زمین بدون افشای هویت خود را.

“در ابتدا آنها نمی خواهید به من بگویید که نام خود را” عامل گفت: خریدار نمایندگان که می خواستم به استفاده از “کاملا ساختگی به نام” برای خریدار, در فروش, سوابق.

زمانی که عامل اعتراض به فروش به یک شخص ناشناس یک نهاد قانونی ایجاد شده توسط خریدار عامل گفت.

“ما چک می کند که آن را یک نهاد قانونی گفت:” عامل و اضافه کرد که آن را غیر معمول نیست برای خرید می شود یا اعتماد یا مسئولیت محدود شرکت های ایجاد شده برای این منظور است.

این عامل نیز اشاره کرد که خریدار “می خواستم سریع بسته میشه.”

در بخش پایانی از فروش خریدار به نظر نمی رسد اما تا به حال یک نماینده رسیدگی به معامله با توجه به این که فرض بر این است که نماینده یک وکیل بود.

دادستان ها روز پنجشنبه به طور رسمی خواسته که ماکسول بود قفل شده نگه داشته تا بدون وثیقه.

ماکسول است “extreme flight خطر” که چهره چشم انداز خدمت “بسیاری از سال را در زندان” دادستان گفت: در یک حرکت در زمینه پیشرفت از ظاهر خود در نیوهمپشایر دادگاه فدرال.

آنها همچنین اشاره کرد که او گسترده بین المللی ارتباطات شهروندی در دو کشور خارجی سه گذرنامه و مبالغ زیادی از پول نوشت: دادستان در دادگاه پرونده.

نیوهمپشایر شنوایی نیست آدرس وثیقه سوال. که تصمیم گرفته خواهد شد توسط یک قاضی فدرال در منهتن که در آن جلسه برای ماکسول هنوز به تنظیم شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر