یک سال در زندگی رابرت ماکسول

یک سال در زندگی رابرت ماکسول: یک داستان از نیروی کار نهفته است و زیان و افترا مناسب
31 دسامبر 1991

  1. انتشارات سرمایه دار خیلی مهم رابرت ماکسول می شود یک لحظه افراد مشهور در آمریکا با توافق در اوایل ماه مارس به بیش از گذراندن اخبار. این مقاله کارگری خسته پس از 139 روز اعتصاب تگرگ ماکسول به عنوان یک دوست از کار است. هیچ کس گوش می دهد به عنوان یک رهبر اتحادیه هشدار می دهد که ماکسول عادت است “را به نیروی کار خود را پرداخت و حرص و آز و جاه طلبی در حالی که ارائه خود را به عنوان یک شوالیه سفید.”
  1. در اوایل ماه آوریل جمهوری جدید اجرا می شود منفی مشخصات ماکسول; او شکایت در بریتانیا با وجود این واقعیت است که TNR تنها 136 انگلستان مشترکین. ماکسول مجموعه اخبار در باز گشت دنباله دار از طریق تبلیغات مانند “خوش شانس دیگران.” نقش رهبر مدنی ماکسول باعث پر اب و تاب وعده های مختلف به نهادهای محلی. فرمول کار به نظر می رسد که این اخبار باعث می شود دستاوردهای سریع.
  1. بی سر و صدا ماکسول به فروش می رساند پرگامون مطبوعات و 49 درصد از آینه, گروه روزنامه های عمومی در یک کوره تلاش برای جمع آوری پول. در جولای 16 و 17 لندن مستقل نشانی از یک مجموعه دو قسمتی به گزارش ماکسول بدهی در $2.14 میلیارد و 150 درصد از دارایی های خود را. خشمگین در آشکار, Maxwell شکایت کاغذ برای افترا — با وجود این واقعیت است که او است صاحب.
  1. در اواسط ماه سپتامبر وال استریت ژورنال گزارش مشکوک طبیعت ماکسول امپراتوری. او در تماس خبرنگار “خزش.” روز بعد ماکسول وعده 10 میلیون دلار به بروکلین دانشگاه پلی تکنیک. در سپتامبر 25, Maxwell حامیان مالی مسابقه-روابط فروم. این اخبار اجرا می شود پنج عکس از رئیس خود را در یک روز. خوشحال ماکسول وعده $750,000 برای ترویج نژادی صلح است.
  1. در اکتبر 20, سیمور هرش را سامسون گزینه منتشر شده است این ادعا که ماکسول و روزانه آینهخارجی, ویرایشگر نیکلاس دیویس مشغول به کار برای موساد. هر دو را انکار اتهام و 23rd, Maxwell مگس در عین حال یکی دیگر از تهمت و افترا و کت و شلوار. دیویس بود و بعد از کار اخراج شدند. در اوایل صبح روز 5 نوامبر ماکسول به طرز مرموزی از بین می رود خود را 180-پا قایق بادبانی بانوی Ghislaine.
  1. مطبوعات انگلیس می رود بالستیک بیش ماکسول داستان نشان می دهد که بدن برهنه در بر داشت در دریا نیست ، بعد ماکسول بیوه فایل افترا کت و شلوار در برابر نگهبانبرای نشان می دهد که او ممکن است بخشی از یک توطئه برای جعلی ماکسول مرگ است. پسران کوین و ایان دست گرفتن زمام مشکل امپراتوری و در حال ملاقات گرمی توسط اخبار کارکنان — مقدار به عنوان پدر خود شده بود.
  1. پس از یک ماه از گمانه زنی رسانه ها در مورد Maxwell ناپدید شدن این اخبار روزانه فایل برای ورشکستگی در تاریخ 5 دسامبر. آن دلی محلی حاضر به قبول اخبار کارت های اعتباری و وام تقاضای پول نقد به جلو. بریتانیا جدی با تقلب و تا نوبت عظیم ناشایستگی از جمله غارت و چپاول صندوق های بازنشستگی و مصنوعی propping تا قیمت ماکسول ارتباطات انبار.
  1. کوین ماکسول است دخیل در صندوق بازنشستگی رسوایی در بریتانیا و گذرنامه خود را شخصی و دارایی های ضبط شده توسط دولت بریتانیا. کوین قرار داده است در $2700-در هفته مجاز, Ian خود قرار می دهد لندن خانه برای فروش. ماکسول مقالات خود تماس خود را مالک سابق “دزد و دروغگو.” به عنوان او را از طریق پیاده روی the newsroom با سام Donaldson, Kevin ماکسول است حلیم توسط یک خبرنگار.
  1. در اواسط ماه دسامبر مقامات شروع به بررسی حقوق بازنشستگی در اخبار روزانه. کارکنان شرط بندی روی اسب به نام بازنشستگی تقلب. مطبوعات حساب ادعای حداکثر خواسته یک جوان کارمند زن به او “آقای ماکسول” در تخت خواب و به حال چیزی برای قد کوتاه, فیلیپینی, روسپی. ورشکستگی مقاله نشان می دهد که او خود را از کمک های خیریه, stiffing حتی مادر ترزا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر