قوی آشغال بازار اوراق قرضه به سهام سرمایه گذاران اعتماد به نفس به عنوان نگرانی در مورد بازار بالا افزایش

با وجود این نیروهای به ظاهر به انتظارنشسته بودند تا در برابر آن بازار سهام است یک نشانه مثبت از لحاظ تاریخی قابل اعتماد شاخص: high-yield اوراق قرضه.

این دو اغلب نقل مکان کرد و در پشت سر هم به عنوان قدرت در پرخطرترین شرکت نشان داده است که وضعیت کلی بازار سهام قوی است. رابطه شکسته است کمی بیش از چند سال گذشته در میان نوسان نرخ بهره و محیط زیست است اما لگد پشت در طول سال 2020 است. S&P 500 مورد در سال به تاریخ اما تا 44 درصد از آن در مارس بحران پایین; iShares iBoxx عملکرد بالا Corproate باند ETF پایین است 3 ٪ در سال و تا 23 درصد از مارس نادر اما به دنبال یک شبیه مسیر.

یکی از عوامل کلیدی تقویت هم شده است پشتیبانی از فدرال رزرو.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گشوده فدرال رزرو گام بی سابقه ای از خرید corproate اوراق قرضه از جمله “فرشتگان سقوط کرده” و یا پایین تر درجه بدهی سقوط کرد که به آشغال وضعیت با توجه به بحران است. در حالی که بانک مرکزی خرید تبدیل شده و تا کنون آنها ارائه کرده ایم معنی دار backstop به شرکت هایی که به نوبه خود کمک کرده افزایش سهم ارزش.

“این واقعیت است که بانک فدرال حمایت کرده است که بازار و اجازه داد که بازار به عملکرد مثبت است” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “شما اجازه می دهد شرکت ها قادر به ورود به بازار و جمع آوری پول و که بسیار مهم است.”

در واقع شرکت ها در کمترین می رسد از اعتبار طیف شده اند هجوم آوردند با بدهی های ارائه شده در این سال به استقبال بازار است.

بالا عملکرد صدور اتحاد بالغ بر $238 میلیارد تا کنون تا 48 درصد از مدت مشابه در سال 2019 به گفته J. P. Morgan Chase. و نه از جمله refinancing صدور $است 101.4 میلیارد, یک 81 درصد افزایش.

فدرال رزرو شده است یک بیت بازیکن در اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار خرید فقط $2.5 میلیارد دلار ارزش های فردی شرکت های بزرگ اوراق قرضه و دیگر 7 میلیارد دلار در ارز داد و ستد وجوه است که آهنگ های مختلف و شاخص. هنوز هم آن دخالت و تمایل به تبدیل شدن به یک خریدار عمده اگر نیاز باشد فراهم کرده است عمده پشتیبانی می کند.

گسترش و یا تفاوت بین شرکت های بزرگ اوراق قرضه و Treasurys مشابه مدت شده اند, انداخت, پایین, 48 واحد فقط در طول هفته گذشته. اسپرد پایین نشان می دهد که دارندگان اوراق قرضه خواستار کمتر عملکرد برای ریسک سرمایه گذاری است.

کاهش اسپرد “است که قطعا قابل توجه با توجه به تمدید تجمع در بازارهای سهام و افزایش شک و تردید در مورد توانایی سهام به مرحله بیشتر سود” تام لی رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما مشاهده HY مجازی به عنوان یک شاخص پیشرو و نسبی آن انعطاف پذیری نشانه خوبی برای بیشتر سهام سود.”

مطمئن باشید که تغذیه مواجه شده است و انتقاد خود را غیر معمول در بازار, پشتیبانی, به خصوص در مورد چگونگی دور کردن خطر آن منحنی افزایش یافته خود را.

در علاوه بر این به دو تسهیلات اعتباری برای شرکت های بزرگ اوراق قرضه بانک مرکزی نیز خرید و شهرداری و دیگر اشکال بدهی و اعطای وام به کسب و کار در سراسر اندازه طیف.

“واقعیت این است همیشه وجود دارد assistasnce در هر رکود است. همیشه وجود دارد قند” گفت: جیم Paulsen, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست با Leuthold ، فدرال ریزرو حرکت “شدیدا افزایش اعتماد سرمایه گذاران و احتمالا مدیر عامل اعتماد به نفس و باعث آنها را به فروش سهام کمتر نسبت به آنها داشته باشد و در غیر این صورت باعث اجرائی برای نگه داشتن بر روی کارکنان دیگر از آنها ممکن است داشته باشد.”

Paulsen است که حفظ خود را صعودی موضع در سهام حتی اگر بازار تا به حال به دفع کردن چالش های متعدد بسیاری از آنها ویروس-مرتبط است. موارد مشخصی در نقاط متعدد در سراسر کشور بیکاری بالا باقی می ماند و این هفته گزارش در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی است که به احتمال زیاد نشان می دهد نزدیک به ژرف سالانه کاهش نزدیک به 35 درصد برای مارس به ماه ژوئن دوره است.

اگر بانک فدرال نمی تواند نگه داشتن انگشت شست خود را در بازار مقیاس برای همیشه Paulsen گفت: اعتماد به نفس آن را القا گرفتن بازار از طریق شرایط حاضر.

“یکی از دلایل تغذیه است که انجام این کار نیست خیلی به تامین نقدینگی آن را به ارائه اعتماد به نفس” او گفت:. “آنها در حال تمرین روانشناسی است که آنچه آنها انجام می دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر