تاثیر coronavirus-اقتصادی ناشی از خاموش کردن پاره طریق به بازار کار ایالات متحده در ماه آوریل در تاریخی سطوح کاهش 20.5 میلیون کارگر از اشتغال بخش غیرکشاورزی و ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7 درصد وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد.

هر دو شماره به راحتی شکست پس از جنگ جهانی دوم دوران سوابق و کمک به منعکس کننده عمیق آسیب انجام می شود از طریق تلاش های مورد استفاده برای مبارزه با ویروس.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار اشتغال برای ریختن به 21.5 میلیون نفر و نرخ بیکاری برای رفتن به 16٪. ماه آوریل نرخ بیکاری در صدر پس از جنگ ثبت 10.8 درصد بود اما کوتاه از رکود بزرگ بالا در برآورد 24.9%. بحران مالی اوج بود 10 درصد در اکتبر 2009.

فراگیر تر اندازه گیری که شامل کسانی که به دنبال کار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در برگزاری بخش زمان شغل برای دلایل اقتصادی نیز ضربه تمام زمان بالا از 22.8 درصد. که خواندن ممکن است تصویر دقیق تری از شغل فعلی وضعیت به میلیون ها نفر از کارگران در حال پرداخت به ماندن در خانه و در نتیجه نه مایل و یا قادر به دنبال شغل جدید است.

پرش در “واقعی” نرخ بیکاری منعکس سقوط در نرخ مشارکت نیروی کار به 60.7% آن در پایین ترین سطح خود از سال 1973.

این اعداد نشان دهنده خیره کننده معکوس برای یک شغل در بازار بود که در آتش تنها دو ماه پیش. فوریه دیدم یک حقوق و دستمزد افزایش 230,000 که بالا بود برای بازیابی است که به طول انجامید و نزدیک به 11 سال است. ماه کل تجدید نظر شده بود پایین 45,000. در ماه مارس ابتدا گزارش از دست دادن 701,000 نیز کشیده شد پایین بیشتر به 870,000.

در همه رول بیکار رسید به 23.1 میلیون پرش از 15.9 میلیون بیش از مارس.

همانطور که انتظار بدترین ضربه بخش اوقات فراغت و مهمان نوازی که از دست متناوب 7.7 میلیون نفر از کارگران, در مجموع که شامل 5.5 میلیون رها کردن در خوردن و نوشیدن موسسات.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی