نیویورک شروع به بالا است که ارائه می دهد آنلاین بازديد دامپزشک برای سگ و گربه به طور ناگهانی پر رونق در coronavirus مستند

ناصرو | No comments

پیوند دامپزشک مشتریان

پیوند دامپزشک

پیوند دامپزشک افتتاح شد اولین مراقبت های دامپزشکی تسهیلات در بروکلین کمتر از یک سال پیش. روزی آن برنامه ریزی شده تا سطح شیب دار به یک کنترل از راه دور بهداشت و درمان ارائه ذخیره صاحبان حیوان خانگی در وقت و پول.

که برنامه به طور چشمگیری تغییر در ماه مارس پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد دولت stay-در-خانه سفارش در پاسخ به سرعت در حال گسترش coronavirus. پیوند دامپزشک به سرعت راه اندازی یک سیستم با استفاده از گوگل تصویری تکنولوژی به کتاب 20 دقیقه ای تصویری مشاوره برای $50, محدود, درمانگاه, بازدید از اورژانس و مراقبت های فوری.

Mo Punjani یکی از باند دامپزشک سه موسسان گفت که پزشکی از راه دور قرار ملاقات در حال حاضر افزایش بیش از 200% در ماه است که حدود نیمی از آنها با حل و فصل این نسخه از غذا یا دارو. بین 80% و 90% از اسلات های موجود در سایت را پر کنید تا هر روز او گفت:.

“هدف ما با پزشکی از راه دور در طول چند سال و چند ماه گذشته است که به راحتی برای حیوانات خانگی و پت پدر و مادر آنها را بدون نیاز به ترک خانه های خود گفت:” Punjani, 31 در یک مصاحبه. “ما آن را به عنوان مسئولیت ما را برای محدود کردن ترافیک در سراسر شهرستان.”

فقط به عنوان اجتماعی-فاصله مورد نیاز منجر به یک انفجار از راه دور خدمات بهداشتی برای انسان و دامپزشکان باید شاهد یک تغییر مشابه در کسب و کار خود را. روش انتخابی به تعویق افتاده اند و درمانگاه باید به سرعت چرخید تا خدمات پشتیبانی مشتریان و کمک به صاحبان حیوان خانگی تعیین می کند — برای مثال — اگر خود گربه کک و می تواند تشخیص داده شود و یا ممکن است جدی تر اختلال پوستی است که خواستار کمک فوری پزشکی.

حیوان خانگی بیمه گر Pawlicy مشاور راه اندازی یک Covid-19 صفحه که شامل telehealth بهترین شیوه و لیست ارائه دهندگان با نام مثل Anipanion, VetNOW, TeleTails و TeleVet. دامپزشکان مجاز توسط دولت پس از ارائه خدمات پزشکی از راه دور به یک صاحب حیوان خانگی در نیویورک یا ایلینوی یک پلت فرم است که پزشکان مجاز به کار در آن مکان.

‘بیمار نمی تواند ارتباط برقرار کند’

شین کلی است که مدیر عامل مقصد حیوان خانگی یک شبکه در سراسر کشور از مراقبت از حیوان خانگی خدمات. او در مقایسه دامپزشکان به اطفال که به شدت تکیه بر مشاوره حضوری.

“بیمار نمی تواند ارتباط برقرار نمی تواند صحبت می کنند قرار می دهد که محدودیت های خاصی در مراقبت های اولیه با پزشکی از راه دور گفت:” کلی. هنوز هم او می گوید که زمان همه گیر است که تاکید بر اهمیت کنترل از راه دور و سلامت است که “telehealth است که قطعا یک بخش در حال رشد کسب و کار تمام راه را در اطراف.”

در پیوند دامپزشک, طرح برای ادامه رشد آن فیزیکی و دیجیتال ، این شرکت افتتاح شد دوم درمانگاه در ماه دسامبر در منهتن در شرق فوقانی جانبی و پس از آن سوم در قسمت فوقانی سمت غرب در ماه گذشته در طول بیماری همه گیر. یک چهارم درمانگاه در محله چلسی در سمت غرب برنامه ریزی شده است برای باز کردن این تابستان. Punjani گفت: این شرکت به دنبال باز کردن یکی دیگر از 10-20 درمانگاه در چند سال آینده از جمله در خارج از نیویورک در شهرهایی مانند بوستون و شیکاگو و واشنگتن ،

برای حیوانات خانگی که نیاز به خدمات اورژانس باند دامپزشک دارای یک سیستم در محل برای محدود کردن تماس با انسان. صاحبان حیوان خانگی به رها کردن نقطه خارج از جایی که آنها در دیدار با کارکنان در تمام تجهیزات حفاظت شخصی. پس از مشاوره اولیه یک دامپزشک می رسد به خانواده به بحث در مورد وضعیت حیوان خانگی تاریخچه و مراحل بعدی. حیوانات خانگی در حال آزمایش برای Covid-19 اگر آنها در حال نشان دادن نشانه های این ویروس است.

“انتقادات و پیشنهادات ما بدست این است که مشتریان resoundingly باز به این نوع از انتصاب که حفظ ایمنی برای همه درگیر” گفت: Punjani که قبلا در سهام خصوصی و سرمایه گذاری بانکی. او شروع به شرکت در سال 2018 با دکتر Zay satchu را از دست ندهید, یک دامپزشک است که همسر و Lukas Keindl باند دامپزشک ارشد محصول افسر.

در حالی که کسب و کار در کلینیک آغشته پس از اولیه اقامت در خانه سفارشات قرار داده بودند در محل Punjani گفت که ترافیک شروع به انتخاب کنید به بالا. به جای جایگزین کردن فرد خدمات او را می بیند telehealth گزینه به عنوان یک راه برای نگه داشتن تعداد زیادی از مشتریان از سفرهای غیر ضروری به دامپزشک.

“آنچه ما امروز به عنوان شهر شروع به باز کردن یک چشم انداز مثبت به قبل از Covid سطح” Punjani گفت. “ما در حال کار با بدن حاکم برای راهنمایی در زمانی که به سر روش انتخابی و انتخابی سلامتی قرار ملاقات.”

تماشا کنید: پزشکی از راه دور می تواند صرفه جویی در زندگی’ در طول بحران بهداشتی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>