مردم در اسپری از شیر آتش نشانی. در 3 و صنوبر مرکز تفریح و سرگرمی در خواندن بعد از ظهر چهارشنبه 24 ژوئن 2020 برای اولین حواس پرت آب در چهار شنبه.

بن شتابزده | خواندن عقاب | گتی ایماژ

یک تشدید گرما گنبد آوردن گرمای سوزان به آمریکا در تابستان امسال با نزدیک به 90 درصد از جمعیت این کشور را تنظیم به تجربه بالاتر از 90 درجه فارنهایت درجه حرارت در این آخر هفته.

مناطق در اوکلاهما آمار گرما شاخص بیش از 115 درجه این هفته و نیواورلئان آمار شاخص بیش از 120 درجه است. در تگزاس درجه حرارت در Austin و سن آنتونیو آمار جولای سوابق و هوستون آمار 100 درجه با حرارت شاخص 111 درجه است. ققنوس نیز رسیده تاول 111 درجه در روز سه شنبه.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت در حال حاضر هشدار داد از سوزان تابستان با حرارت بالا شاخص از یک مخلوط از درجه حرارت بالا و رطوبت بیشتر تشدید نگرانی های بهداشت عمومی به عنوان coronavirus موارد افزایش در بسیاری از کشورهای.

گرمای شدید است که با توجه به قوی و مداوم فشار بالا سیستم نشسته بالاتر از ایالات متحده اغلب به نام گرما گنبد. فشار هوا فرود از بالا فشرده و گرم در نزدیکی زمین می کند و بدتر در حال حاضر گرم تابستان درجه حرارت بر روی زمین است. گرما گنبد به احتمال زیاد بیشتر شدید به عنوان تغییرات آب و هوا.

“آن را به نام ‘گنبد’ به دلیل اندازه و شکل و به دلیل گرما می شود به نوعی به دام افتاده در سطح — به دلیل بی امان نزولی بیشتر هوا در بالای آن است که می تواند در نتیجه ایجاد حرارت بیش از روز” گفت: Flavio Lehner یک آب و هوا دانشمند با موسسه جوی و آب و هوا علم از ETH زوریخ.

گرما گنبد نیز مانع شکل گیری ابرها به عنوان هوا فرود می آید. ابر فرم هنگامی که هوا آسانسور رسد و کولر لایه ها در سطوح بالاتر در جو و سپس سرد و متراکم می شود. این گنبد ایجاد یک اثر مخالف است که در آن هوا فرود و گرم به جای صعودی سرمایش و ایجاد یک آسمان آفتابی و بدون ابر را پوشش میدهد.

“در نهایت ما می خواهیم یک تغییر در الگوی آب و هوا و گنبد می شود تحت فشار قرار دادند اما این وضعیت خاص تا حدودی به ویژه در چگونه آهسته در حال حرکت در آن است” Lehner گفت.

غروب خورشید پشت مجسمه آزادی آن را به عنوان بخشی از obscurred توسط امواج گرما از اگزوز عبور کشتی در مه 31 سال 2020 در شهر نیویورک است.

Newsweek | گتی ایماژ

موج گرما نیز برخی از ریشه با سیبری گرما گنبد از ماه ژوئن که منجر به رکورد گرما که زیرفشار به مرکزی قطب شمال و شتاب یخ ذوب وجود دارد با توجه به یهودا کوهن یک climatologist با تجزیه و تحلیل شرکت جوی و پژوهش های محیط زیست.

“به طور معمول این فشار بالا سیستم نشستن بر روی اقیانوس ها از جمله شناخته شده برمودا بالا” کوهن گفت: با اشاره به نیمه گرمسیری منطقه از فشار بالا در شمال اقیانوس اطلس است که در حال گسترش است به عنوان سیاره گرم. “اما برمودا بالا پیش بینی شده است به حرکت شرق و غرب مرکزی آمریکا و خواهد شد که ایجاد این گرما گنبد.”

موج گرما را افراد بیشتر در معرض ابتلا به کروناویروس در افزایش خطر ابتلا به بیماری از حرارت بالا و رطوبت.

رطوبت بالا نیز ساخت گرما احساس بدتر و جلوگیری از درجه حرارت از پایین رفتن در شب و ایجاد مشکلات برای افرادی که در خواب بدون تهویه مطبوع.

“هنگامی که شما یک “گرما گنبد’ … در اوج تابستان و اضافه کرد 5-10°F معمولی درجه حرارت بالا بلافاصله شما می شود به 90 نزدیک به 100°F برای یک جمعیت بزرگ از ایالات متحده گفت:” BAM آب و هواشناس Ryan Maue.

در حالی که حدود 90 درصد از خانواده های ایالات متحده دارای تهویه مطبوع با توجه به فدرال آمار و ارقام نامتناسب تعداد افرادی که کم درآمد و یا اقلیت ندارد و آن را در خانه های خود همان جمعیتی است که در بیشترین خطر ابتلا Covid-19.

بسیاری از شهرستانها به طور معمول خنک کننده مراکز عمومی استفاده کنید اما coronavirus ایجاد کرده است نگرانی های بهداشتی عمده استفاده از چنین فضاها و در برخی موارد مراکز تعطیل شده اند در طول بیماری همه گیر.

2020 تنظیم شده است در میان پرطرفدارترین 10 سال تا کنون ثبت شده به عنوان تغییر آب و هوا شتاب. 2019 دوم-داغترین سال تا کنون, دربندی خاموش جهان, داغ ترین دهه در تاریخ ثبت شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی