دادگاه عالی ایالات متحده دیده می شود, در واشنگتن, DC, on May 4, 2020, در اولین روز شفاهی برگزار می شود, تلفن, برای اولین بار در دادگاه تاریخ به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شناخته شده به عنوان coronavirus.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نقطه عطفی برخورد بیش از قدرت ریاست جمهوری و حکومت قانون است در آینده به یک جریان دستگاه در نزدیکی شما.

وکلای مدافع برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت در صورت خاموش در برابر دموکرات ها در مجلس نمایندگان و دادستان منطقه منهتن Cy ونس جونیور قبل از این کشور بالاترین دادگاه در روز سه شنبه در یک مجموعه ای از موارد که در بالا بردن سوال در قلب آمریکا به سیستم قضایی.

این موارد بیش از اینکه تهمت می توانید نگه دارید خود سوابق مالیاتی راز تقلید جنگ برپا و از دست رفته توسط رئیس جمهور بیل کلینتون و ریچارد نیکسون.

این بار یک پیچ وجود دارد: مبارزه می آید در وسط یک جهانی همه گیر. به عنوان یک نتیجه از گسترش coronavirus دادگاه بسته شده است ساختمان خود را به مردم است. استدلال های انجام شده از طریق تلفن خواهد بود و جریان زندگی می کنند.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن قبل از شما در تنظیم.

چگونه شما می توانید گوش دادن ؟

استدلال آغاز خواهد شد بی درنگ در ساعت 10 صبح و روز سه شنبه و در دسترس خواهد بود برای پخش در CNBC.com و CNBC برنامه. آنها خواهد شد و حداقل دو ساعت.

روز خواهد بود تقسیم به دو استدلال جلسات هر مدت حدود یک ساعت.

آرگومان اول شامل دو مورد است که در آن دموکرات به رهبری کمیته های کنگره با صدور احضاریه به دنبال رئیس جمهور سوابق مالی خود را از بانک ها و شرکت حسابداری. آرگومان دوم مربوط به شبیه احضاریه صادر شده توسط دادستان منطقه منهتن که یک دموکرات به رئیس جمهور کسب و کار و حسابداری شرکت.

آیا موارد مورد ؟

سوال اساسی اساسی هر دو استدلال این است که “آیا سازمان های دولتی می تواند بررسی پتانسیل تخلف توسط یک رئیس جمهور” با توجه به سارا Harrington یکی از با تجربه ترین وکلای دادگاه عالی در کشور و یک شریک در قانون شرکت Goldstein & راسل.

David Cole ملی مدیر حقوقی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت که آنچه در خطر است حتی در موارد “دو از اساسی ترین اصول قانون اساسی آمریکا سیستم. کنترل و توازن از یک سو و حکومت قانون و این تصور که هیچ کس بالاتر از قانون دیگر.”

آرگومان اول: برخورد با کنگره

دو کنگره موارد شامل تحقیقات انجام شده توسط دموکرات به رهبری کمیته در مجلس نمایندگان به رئیس جمهور مالی شخصی ببرند.

در یک مورد خانه نظارت کمیته به دنبال ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور سابق دلال و وکیل مایکل کوهن که قبل از شهادت این کمیته در سال گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن باد و تخلیه دارایی های خود را “زمانی که آن را در خدمت اهداف خود را.”

این کمیته همچنین بررسی چرا تهمت را شامل نمی شود و در سال 2017 به افشای مالی فرم $130,000 hush پول پرداخت او بدهکار به بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels. کوهن تسهیل پرداخت در اجرا تا سال 2016 انتخابات و دولت اخلاق گفت: تهمت باید ذکر شده بدهی به عنوان یک مسئولیت.

به عنوان بخشی از تحقیقات خود را در این کمیته با صدور یک حکم در مارس 2019 به رئیس جمهور دیرین حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا به دنبال همه “اظهارات از وضعیت مالی سالانه اظهارات دوره ای گزارش های مالی و حسابرسان مستقل’ گزارش آماده, وارد, بررسی, یا حسابرسی” توسط شرکت مرتبط با تهمت و کسب و کار.

مورد دوم از کنگره شامل احضاریه صادر شده توسط هوش و خدمات مالی کمیته به رئیس جمهور دهندگان اصلی پایتخت یک و دویچه بانک برای سوابق مالی مربوط به تهمت و اعضای خانواده خود را.

رهبران این کمیته گفته اند که آنها به دنبال “مشکوک مالی” که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود به کسب و کار دریافت کرد قبل از اینکه او رئیس جمهور شد. خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف گفت: این تحقیقات مستلزم کشف اینکه “هر بازیگر خارجی به دنبال سازش و یا دارای اهرم مالی و یا در غیر این صورت بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خود, خانواده, کسب و کار خود و یا همکاران خود را.”

آرگومان دوم: می توانید مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی شود?

دوم استدلال قضات را بشنود روز سه شنبه شامل احضاریه فرستاده شده به این سازمان نسبت ناروا و Ncmec با ونس از دادستان منطقه منهتن.

مانند خانه نظارت کمیته ونس نیز به دنبال رسیدگی به صدا در نیاوردن پول پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده به دو زن پیش از انتخابات 2016.

در ماه اوت سال 2019 با خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان اسناد مربوط به صدا در نیاوردن پول پرداخت تولید شده بین 2015 و 2018. بعد که ماه ونس خواست Ncmec برای طیف گسترده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی و سوابق کسب و کار از جمله اظهارنامه مالیاتی قدمت آن به سال 2011 است.

ونس گفت: “در حال بررسی وجود دارد که آیا تخلف از قانون ایالت نیویورک — هر چند او نمی گفت که آیا تهمت خود را مشکوک و یا نشان داد هر بالقوه اتهامات عنوان شده علیه.

چه خواهد شد و دادگاه عالی انجام دهید ؟

تا کنون هر دادگاه که شنیده است این موارد طرفه در برابر رئیس جمهور است. اما این بدان معنا نیست که دیوان عالی کشور انجام خواهد شد.

یک عنصر در بازی سیاست است. نه عضو دیوان عالی کشور به پنج قضات که منصوب شدند توسط جمهوری خواهان و چهار که منصوب شدند توسط دموکرات ها ، دو نفر از قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh تعیین شدند با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که قضات اغلب در حال حاضر کار خود را به عنوان بالا نزاع دیوان عالی کشور یک نهاد سیاسی.

دادگاه اغلب طرفه با جمهوری خواهان در مواردی که تقسیم به همراه خطوط حزبی از جمله در موارد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر و اخیر اختلاف بر سر رای غیابی در ویسکانسین. آن هم علیه دولت از جمله در فیلمهای گذشته به مدت بیش از علاوه بر این از یک تابعیت سوال در سرشماری سال 2020.

“ما در چنین سیاسی قطبی شده و بنابراین سوال این است: آیا دادگاه غلبه بر این پرسید:” اروین Chemerinsky یک عالم برجسته قانون اساسی و دین از برکلی قانون است.

‘این یک مورد از اولین ها’

عنصر دیگری است که سابقه و یا دیوان عالی کشور را قبل از دین ، دو اتفاق آرا تصمیم به ایستادگی کردن.

در سال 1974 دیوان عالی کشور حکم داد که ریچارد نیکسون رئیس جمهور نمی تواند خودداری از دفتر بیضی نوار مربوط به مکالمات او درباره رسوایی واترگیت.

دو دهه بعد از آن دیوان عالی کشور حکم دوباره به اتفاق آرا که رئیس جمهور بیل کلینتون بود و نه مصون از دادخواهی مدنی پس از او شکایت کرد که به گفته کلینتون مورد آزار و اذیت او در حالی که او فرماندار آرکانزاس است.

در این صورت از کسانی که ضرر و زیان تهمت وکلای اقدام به ارائه این موارد به عنوان بالا بردن سطح کاملا جدید سوالات.

“این یک مورد از اولین ها” نوشته ویلیام Consovoy یکی از رئيس جمهور وکلای با بیان درخواست از دادگاه به یکی از کنگره موارد است. او نوشت که این “اولین بار در یک دادگاه تایید هر کنگره احضاریه برای هر رئیس جمهور نشسته سوابق از هر نوع.”

جی Sekulow, یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل اذعان مختصری درخواست دادگاه را به این ونس اختلاف که دیوان عالی کشور باز کرده بود تا رئیس جمهور به دادرسی قضایی در کلینتون مورد. اما Sekulow گفت: آن را به حال “هرگز تصمیم گرفت که آیا در معرض رئیس جمهور به روند قضایی مناسب است در این نوع از مورد است.”

چه سرنخ ها باید شما نگاه کردن است ؟

آن است که هرگز ممکن است برای برخی بدانید که چگونه قضات ممکن است رای خود را بر اساس پرسش در دهان و دندان استدلال و مجازی جدید با فرمت دادگاه گرفته به در پاسخ به Covid-19 ساخته شده است که گمانه زنی تا حدودی سختتر است.

Harrington اشاره کرد که یک قاعده کلی است که قضات تمایل به سوال از طرف آنها کمتر به احتمال زیاد برای رای دادن. تا کنون هر چند از قضات درخواست شده است در مورد همان تعداد سوالات برای هر طرف در استدلال از طریق تلفن انجام, او گفت:.

یک سرنخ آمد ماه گذشته زمانی که قضات خواسته وکلای مدافع به ارائه استدلال های بیشتر در مورد چیزی به نام “سوال سیاسی بوده است.”

دکترین اشاره به عمل است که در آن دادگاه ها گاهی اوقات کاهش به حکومت در گرم مسائل سیاسی. اگر دادگاه می گوید که نمی تواند قانون در کنگره موارد است که می تواند به طور موثر از دست دادن, برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که درخواست قضات برای جلوگیری از احضاریه برای سوابق خود را از رفتن به اثر.

“من می توانید ببینید به عنوان مثال کسی مانند [رئیس دادگستری جان] رابرتز شاید عدم تمایل به قانون به طور مستقیم در برابر تهمت اما گفت: من نمی خواهم درگیر” گفت: الیوت Mincberg سابق رئیس مشاور برای نظارت و تحقیقات برای کمیته قضایی مجلس.

کارشناسان می گویند وجود دارد دیگر خطوط تحقیق در آنها خواهد شد از نزدیک.

“من فکر می کنم کلید سوالات به کنگره خواهد بود: آنچه که معتبر قانونی هدف به دنبال این پرونده گفت:” هانس فون Spakovsky ارشد حقوقی همکار در بنیاد میراث مرکز حقوقی و قضایی مطالعات.

اگر قضات به نظر می رسد شک و تردید از کمیته های کنگره’ استدلال برای این احضاریه که می تواند حکم خود را در مورد.

از سوی دیگر Chemerinsky گفت که اگر قضات تمرکز بر این واقعیت است که فعالیت در حال بررسی predates مغلوب ساختن پیشی جستن در “من فکر می کنم که این امر می تواند یک نشانه بد برای رئیس جمهور.”

کول آیتالله سیستانی گفت که او خواهد بود به گوش دادن برای اینکه قضات به نظر می رسد به دنبال زمینه های مشترک.

“در حال قضات به سادگی پوشش در حزبی طرف و یا آنها در جستجوی اصول است که اجازه می دهد آنها را به بالا حزبی بخش است ؟” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی