تولدت مبارک برای آزادی

تولدت مبارک برای آزادی
جولای 2, 1970

آنها کشیده در یک خط از Gimbels به میدان تایمز هزاران و هزاران و هزاران نفر شعار, تکان دادن, فریاد — ظالمانه و خشم پر زرق و برق را در خود شعله ور رنگ های پر زرق و برق خود را delirious تا جلوی تولد جشن آزادی:

“می گویند آن را روشن و آن را می گویند با صدای بلند;, گی, خوب است, گی با افتخار!”

“دو-چهار-شش-هشت; گی است فقط به عنوان خوب به عنوان راست!”

“هو—هو—همجنسگرا!”

“خارج از جعبه و به خیابان ها!”

آنها جاروب ششم خیابان از شریدان به میدان مرکزی پارک های شگفت انگیز همه چیز را در راه خود را. هیچ کس نمی تواند کاملا آن را باور چشم نورد در سر چهار شنبه گردشگران معامله در زود باور به نظر می رسد شگرف چهره برخوردی خشن روبرو از تهویه مطبوع اتومبیل. من خدا کسانی هستند که واقعا همجنسگرایان ؟ راهپیمایی? تا ششم خیابان?

و آنها بودند. از نیویورک و فیلادلفیا و واشنگتن و بالتیمور. راتگرز و ییل (Yale) و نیویورک. از كشور خط فصل از Mattachine جامعه و دختران Bilitis, به, گی, فعالان سیاسی رادیکال از جبهه آزادی و رادیکال لزبین از اسطوخودوس تهدید. “با هم” آنها فریاد زد: “با هم! G-a-y-P-o-we-r. چه آن طلسم ؟ گی, قدرت! دوباره بلندتر! گی, قدرت!”

آن را یک رویداد برای اولین بار جمعی هماهنگ رویداد, گی, جنبش رهایی. یک ساله این هفته است. یک سال پس از ششم حوزه حمله کردند, Stonewall, مسافرخانه در خیابان کریستوفر و کسانی که دیوانه freaked از, یونیفرم, دید از بالا کشیدن ملکه رفت و از جا در رفته و چیتی به عقب در واقع مبارزه با پلیس در خیابان ها و همچنین فرستاده پلیس به بیمارستان لغو ماشین روشن آتش سوزی و نشان داد همه گنجه timmies که به اندازه کافی به اندازه کافی بود که رشد آزار و اذیت و سرکوب و ترور بود خیلی خیلی. بیش از حد مزخرف از نوار صاحبان و مافیا و پلیس و بقیه از مومن مستقیم جامعه که فکر می گی بود به سادگی یک نفس بریده بریده.

و در اینجا آنها بودند. در خیابان دوباره. نه گرانبها تولد, پارتی, بدون مو, کیرخوری, یا “پسران در گروه” نه لنگی-wristed انگشت کوچک-حلقه دار غمگین, چشم زدن از بالای شهر شیک اما فریاد مردان و زنان با قفل اسلحه و مطرح مشت.

گی, غرور هفته شروع کمی بیشتر بی سر و صدا با یک شنبه نشستن در عمل جمهوریخواه در کمیته امور خارجه ستاد گی فعالان داد. GAA است یک فعال شاخه از GLF اما محدوده تمرکز خود را به همجنسگرا سوالات برابری و حقوق مدنی. این تقسیم از GLF زمانی که GLF شد که در Black Panther تظاهرات. GAA بیشتر نظامی از Mattachine تر و متین تر از GLF که با شناسایی تمام گروه مظلوم است و تا حدودی هرج و مرج-freak در سبک و ساختار. GAA کار کرده است برای تحت فشار قرار دادن مقامات منتخب به پایان کار تبعیض و لواط قوانین و می گوید این ممکن است ارائه شده حاشیه پیروزی برای بلا Abzug, که یک محرک پذیرش در یک GAA جلسه او خطاب.

هفت نفر از GAA شنبه در کمیته طبقه 12th دفاتر در 56 خیابان خواستار پاسخ های عمومی از فرماندار راکفلر در حالی که اعتصاب خط از چند ده رژه خارج به سردرگمی از سمت شرق رهگذران. وجود دارد هیچ پاسخ رضایت بخش از راکفلر را اما — تنها جمهوری خواه رسمی حاضر شد و به عنوان سخنگوی کمیته توضیح داد: “من واقعا فکر نمی کنم این … آه … موضوع است که یک خانم را در پیدا کردن … آه … خوش طعم.” که تقریبا به پایان رسید هر گونه امکان گفت و گو و هفت sit-ins در حرکت بودند بی سر و صدا دستگیر زمانی که این کمیته در اتاق بسته است.

خیلی از این هفته فعالیت در این میدان واشنگتن Methodist Church در غرب خیابان 4th, که در آن, گی, گروه های ارائه شده در غرفه سازی, اطلاعات, میز, کمک های اولیه, مواد غذایی رایگان مسکن و این فرصت را به گپ زدن. علائم خارج بخوانید “گی Liberarion جلو آمد و آمد و شد” و شد آشکار درمان برای ایجاد sightseers که آشغال و جامعی را با خود instamatics. (در سراسر راه, اما, 4th خیابان بیحرکت کولی ها به سختی batted چشم عمیقا درگیر در بازی شطرنج goh و شلوغ آباژور بازرگانی.) نیز وجود دارد چند رقص در سراسر شهرستان کارگاه های آموزشی متناوب ایالات متحده و نیز با حضور لزبین, مرکز محدود به زنان است.

دوستانه کلیسا بود که متاسفانه باز بازی گرسنه winos که چیزی را از یک فشار بر روی کارکنان آشپزخانه و یک سویه در هر زمانی که آنها گفتم “بچه” در کامل معده است. “حتی Sabrett مرد در گوشه ای آمد و در سمت چپ با دو بشقاب غذا” شکایت یک آشپز است. اما نیز وجود دارد straights که کاهش یافته است و تنها برای پیدا کردن آنچه در جریان بود و در یک نقطه و یک توده از تنسی دانش آموزان دبیرستان ریخت پایین از یک کلیسای برنامه به شنیدن در مورد گی رهایی از یک GLF عضو. “دلیل ما منفور به عنوان همجنس گرایان” از GLFer توضیح داد: “این دلیل است که ما قرار است به توان بی رنگ و دخترانه و ضعیف است. ما قرار است به womanish, و وجود دارد, قرار است چیزی اشتباه است با womanish. اما من در نیروی دریایی سه سال من بازی فوتبال و یک نجات دهنده من انجام داده ام همه جان وین چیزهایی که جامعه می گوید مردان قرار است به انجام, و من هنوز هم از پا در اوردن. خوب پنج شنبه ما در حال رفتن به ماه مارس تا ششم خیابان و شما می توانید خیره و گرفتن عکس و جیغ پا در اوردن همه شما می خواهید و ما فقط می گویند ” fuck you.’ چون ما مهم نیست هر بیشتر. ما نمی خواهیم کسی را پذیرش. ما شروع به ایستادن توسط خودمان.”

و دانش آموزان نگاه مرد از GLF و به نوعی به او نگاه عجیب و غریب. و آنها به اطراف نگاه کرد و با وجود همه این مردان که واقعا به نظر نمی رسد به هر چیزی در مشترک به جز آنها باید بود عجیب و غریب و یا چیز دیگری چرا که آنها وجود خواهد داشت ؟ هنوز هم آن را عجیب و غریب بسیاری از انواع از خروس و حتی برخی از مردان مسن در لباس کسب و کار مردان که صحبت در صدای عمیق مردانی که نگاه به عنوان سخت به عنوان هر کسی که به طور منظم مردانی که شد صاف و مردانی که مو و هنگامی که شما در مورد آن فکر, آنها, دبیرستان, دانش آموزان, نگاه یک کل خیلی بیشتر به طور یکسان از این … او چه می گویند ؟ … این گی مردم. آنها می خواهم به فکر می کنم در مورد آن.

روز شنبه تعدادی از همجنسگرایان donned غول ساندویچ تخته خواندن “من یک همجنسگرا” و راهپیمایی در اطراف روستا, تلاش برای متقاعد کردن برخی از straights به من قرض بدهید گی و تجربه کمی ظلم و ستم دست اول. یک خیابان اقدام توسط گی چریکی تئاتر تصویر کشیدن ملکه در مقابل یک گی بار. ملکه به $5 لایحه به نوار صاحب که به آن به دولت مشروب قدرت که آن را به مافیا که آن را به یک پلیس که clobbered ملکه با nightstick.

مافیا کنترل میله گی مداوم است منبع سرکوب همجنسگرایان. بسیاری از همجنسگرایان شکایت از گزاف پوشش اتهامات سیراب نوشیدنی های بیش از حد و مداوم تهدید حملات تروریستی و خجالت است. حتی محل, گی, میله های سرکوبگر با بسیاری جمع شده در زیر زمین ثابت و دیگران واقع در, آلوده با انزال سیبری از چرم زمین زیر سایه پارک کامیون ها و سمت غرب و بزرگراه. چند gays ارائه هر گونه جزئیات در مورد مافیا کنترل اما باند نفوذ به نظر می رسد فراگیر با کمک کمی از SLA پلیس و اخلاق عمومی است که همجنسگرایان محکوم به یک forbidden zone.

گاهی اوقات ظلم است و نه پنهان. شب جمعه چهار مردان همجنسگرا بودند و راه رفتن در امتداد 14th Street در محل دانشگاه زمانی که آنها شروع به پریدن کرد توسط چهار مصنوعی از یک ماشین. چرا ؟ چرا که آنها دست در دست. گناه از گناهان. یکی از همجنسگرایان بود بلافاصله زدم به خیابان ناخودآگاه — او نیاز به 14 بخیه در سر خود را. یکی دیگر از دست رفته دو دندان. سه نفر از چهار نفر به بیمارستان رفت. در ششمین حوزه پلیس گفت: gays که اگر آنها می خواستند به پرونده اتهام حمله و آنها را دستگیر و مقابله با اتهام آزار و اذیت. هیچ هزینه و ثبت شد.

و نه همه ظلم و ستم است که در دست اکثریت خاموش. دوستان در رادیکال جنبش خود را گاهی اوقات تبدیل شده تا کمتر از دوستانه. یکی از اولین حوادث و یا همجنسگرایان هفته بود یک نیمه شب نفع در الگین سینما در حمایت از کریستوفر خیابان آزادی بعد کمیته گروهی که سازمان در هفته است. پس از الگین رزرو گی سود آن اقدام به برنامه سود برای Venceremos تیپ در همان شب. تیپ ظاهرا آموخته از قبل رزرو, اما جلو رفتم به هر حال. پنج شنبه شب اعضای GLF نشان داد تا در Elgin, روشن کردن پروژکتور روشن چراغ و خواستار آن شدند که تیپ نگه دارید و آن به نفع برخی دیگر شب. تیپ پیشنهاد همجنسگرایان را انتخاب کنید برخی از دیگر شب و سپس پیشنهاد تقسیم رسید که هر دو GLF را رد کرد. پس از همه, آن, گی, غرور هفته فقط هر پنج شنبه. و همانطور که همه چیز رو متشنج گزارش GLF این تیپ به نام gays زدن و تهدید به تجاوز به آنها. در حال حاضر دو گروه در تلاش هستند تا کار آن تمام است. GLF درخواست کرده است که پنج نفر از 20 نفر ارسال شده به کوبا می گی. GLF ابراز سیاسی آن صمیمیت و همدلی با انقلاب کوبا در تعداد سطوح اما حاضر به تحمل هر کسی رفتار غیر انسانی نسبت به همجنسگرایان. “اعضای تیپ عصب به ما نشان می دهد تصاویر از اردوگاه های کار اجباری برای همجنسگرایان — اردوگاه های آنها را دیدم هرگز” گفت: یکی GLFer “و به ما بگویید که آنها فقط خوب بهداشت اردوگاه که آنها در مکان های که در آن همجنسگرایان بودند که کمک به خود را دریافت کنید چیز با هم. Goddammit ما نمی نیاز به هر چیزی با هم! آنها انجام دهد.”

حتی در روز یکشنبه ماه مارس وجود دارد یک مینی رویارویی زمانی که یک خیابان 8 پلنگ سیاه کاغذ-فروشنده دوره گرد وجار زن به نام “دریافت پلنگ کاغذ و جلوگیری از این همه حماقت.” چند gays pounced از خط مارس با عصبانی فریاد “گوش دادن برادر برش که گه!” آن همه به پایان رسید و صلح و دوستی با برخی از تنش فریاد “در سمت راست!” و “قدرت به مردم!” اما روشن است که رادیکال جنبش در حال رفتن به برخی از مشکلات مشابه با آزادی که از آن شده است با آزادی زنان.

فقط به عنوان بسیاری از جنبش رادیکال تر هستند به آسانی هماهنگ به نژاد پرستی از تبعیض بیشتر مایل به موعظه سیاه رهایی از مقابله با خود شوونیسم مردانه, بنابراین, گی, حرکت اضافه کرده است دیگر تمام ابعاد به مبارزه برای برخی از فرمت منطقی از زنان lib. زنان lib شروع به افشای پلاستیکی نقش میتوز از جامعه ما بیمار پیوستار از مرد و زن. بیشتر و بیشتر است که تجزیه و تحلیل منجر به اکتشاف از همجنسگرایی به عنوان یک قلمرو که در آن نقش های جنسی سنتی تر هستند به راحتی jettisoned. (“آزادی زنان زیبا, طرح!” اعلام کرد اسطوخودوس تهدید.) بسیاری از زنان پیدا کرده اند آن را غیر ممکن است مربوط به مردان در غیر جنسیتی به شیوه و شروع به دوباره کشف هویت خود و نفس اماره از طریق خواهری. (هیچ چیز مقدس درباره همجنس گرایی, البته, مرد یا زن. بسیاری از همجنس بازی همان بوچ-افسونگر نقش-بازی با همان خودسرانه جنسی مختصات.)

برای مردان, البته, رادیکال اخوان المسلمین است و با دیگر مردمان جهان سوم مردم سیاه chicanos. ما به عنوان مردان objectify ما برادری چون ما نمی توانیم آغوش و بوسه در خیابان زیرا ما آموخته است که جنس نر و محبت زنان و محبت باشد و با مرد دیگری است womanish. (یک مرد به تنهایی یک انسان است اما دو مرد با هم برابر است.) بنابراین ما با کف دست زدن هر یک از دیگر در پشت و واکسن در هر یک از دیگر شانه — don’t touch بیش از حد طولانی است.

سیاه و تجربه است با خیال راحت compartmentalized; ما نه در مورد تغییر رنگ و یا فرهنگ. اما وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن با جنس مخالف رفتن گی. که نهفته همجنسگرا? که با تهدید گی آزادی است. آن را یک چالش برای همه ما ماچو شوونیسم یک چالش برای ریختن به ما محافظ پوست و باز کردن ail داخل. پیامدهای گی آزادی نه که هر کس گی یا این که هر کس باید, گی (“شما نمی توانید گره های یک همجنسگرا,” گفت: یکی GLFer) و یا حتی که هر کس باید یک تجربه گی. مفاهیم هستند که ما باید شروع به مقابله با ما را غیر جنسیتی را دوست دارد و عواطف و ما اجازه نمی دهد ترجیحات جنسی تحریف و رنگ ما کل زندگی عاطفی. تا حدی که گی آزادی یک مشکل نیست اما شاید بیشتر عمیقا جنبش انقلابی ما در تماس با.

در حالت ایده آل اش است گلدان از طلا. اما عملا وجود دارد به نظر می رسد چند صادقانه دو جنسی. بسیاری از نر همجنس گرایان که انجام امور را با زنان و یا با هم ازدواج کرده اند و در امور با مردان اغلب به سادگی چسبیده به احترام و پاداش از جنس مخالف زندگی تمایلی به قبول کامل تاثیر می گی. به صورت مصنوعی آن است که وسوسه انگیز به استفاده اش به عنوان پیشگیری در مقابله با تهدید گی جنبش است. منحصر به فرد همجنسگرایی است فقط به عنوان سرکوبگر و dehumanizing به عنوان منحصر به فرد دگرجنسگرایی. حتی اگر وجود دارد برخی از مهم بیولوژیکی واقعیت به زبان روشن است که سیاسی است که منطق متعلق به یک دوره زمانی که ادغام شد و جاده آجر زرد. به عنوان طولانی به عنوان اولین مظلوم به عنوان طولانی به عنوان آنها را مورد ضرب و شتم در 14 خیابان و قرنطینه در زیرزمینی میله به عنوان طولانی به عنوان آنها گفت: آنها کمتر از کامل کمتر از حالت عادی کمتر از انسان و سپس اولین گام در رهایی همجنسگرایان باید به دنبال آن است که از آزادی: سیاه, زیبا, گی خوب است. و شاید زمانی که ما می توانید از طریق صفحه نمایش خود ما را از ترس و ضعف و شاید پس از آن ما می توانید شروع به بحث در مورد ادغام و اش.

قطعا روز یکشنبه, مارس بود و به یاد ماندنی گام. نه هر کس شد و کاملا برای آن آماده. به عنوان جمعیت شروع به متورم شدن اطراف شریدان مربع یک مرد قدم زدن به جلو و عقب و غرغر “آن را بیش از حد به زودی آن را به زودی.” یک کریستوفر خیابان resident گفت مصاحبه, “انسان در حال سقوط از هم جدا. آن را مانند دوران روم. همه چیز منحط است.” یک طرف زن بود با یک جا به این دلیل که ماشین سواری بود او اخلال 1 ساعت و جرم است. مبهوت تماشاچیان انجام شد سه گانه طول می کشد در عینک مردان, بوسیدن مردان در خیابان زنان همه دست در دست و crayoned نشانه هایی از سنبل تهدید خواندن “ما دایک مادر خود را به شما هشدار داده در مورد” “سافو بود یک راست در زن” “همه چیز شما فکر می کنید ما هستیم!”

در میان راهپیمایان, خود, اکثر جوان بودند, سیاسی و دمدمی مزاجی. روشن بود که آرام غرب اندرز هنوز هم می خواستم به نگه داشتن همجنسگرایی خود را خصوصی هنوز هم دیدم از زندگی جنسی خود را غیر سیاسی و تردید به اشتراک گذاری آن را با دوربین های دیجیتال, گردشگران, کارفرمایان, و زن و خانواده است.

به محض قدرت تجزیه و تحلیل, اما, روز جایزه باید به یک زبر و خشن-به دنبال مستقیم با یک کلاه فوتبال و نامه نیوجرسی مصاحبه برای تلویزیون در گوسفند علفزار. “چه چیزی شما را از این همه ؟” او پرسید. “من از آلاباما” او توضیح داد: “و در خانه شما را به ’em در همه جا. اما مطمئن است که چیزی برای دیدن اونا تمام ایالات. آره مطمئن چیزی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme